Kolotoč štěstí a psí radosti

Historicky první hra s Dogsie je tu!

Roztoč kolotoč štěstí a vyhraj slevu na psí radost! Tvůj mazlíček navíc mlsáním kvalitních a zdravých pamlsků zároveň pomůže těm, kteří takové štěstí neměli.

ilustrace_landpage

Proč hrát o Dogsie?

Kvalitní pamlsky a hračky

Objevíte nové a kvalitní výrobky

Každý měsíc pro Vás pečlivě vybíráme zajímavé hračky a zdravé pochoutky, které skvěle doplní výživu vašeho pejska při jeho odměňování. Určitě si je oba zamilujete! V případě alergií pejska Vám balíček rádi přizpůsobíme.

Podporujeme psi v nouzi

Pomůžete psům v nouzi

Koupí Dogsie pomáháte a přispíváte k řešení aktuálních problémů psích množíren a přeplněných útulků. Z každého balíčku darujeme 20% výdělku na pomoc psům v nouzi.

Mopsík kasička

Šetříte čas a peníze

Neztrácejte čas a nervy nakupováním v obchodech. Rozbalovat Dogsie je větší zábava a navíc Vám ho pošleme přímo až k Vám domů. Pokud chcete, můžete si balíček i vyzvednout z nejbližšího odběrného místa Zásilkovny.

A co na Dogsie říkají páníčci?

lucinka a tapinka

Prvně jsme objednali na Rastyho 8. narozeniny. Doma byla pak neuvěřitelná radost. Moc se nám to zalíbilo, tak pokračujeme a jsme naprosto šťastni. Naprosto jedinečný obsah balíčku :). Dnes jsme se s kámoškou shodly, že máme novou závislost 😀 . Ještě, že je to jen 1x měsíčně. Doporučuji všem, kdo své pejsky mají moc rádi a chtějí pomoct i těm dalším ♥.

lucka a jeji pes

Jsem moc ráda, že jsem čilou náhodou narazila na video s mopsinkou. Sama mám dva 🙂 páreček :-). Objednala jsem,dorazila zásilka. Jen jsem krabice předložila před ňufany, tak to bylo radosti jako o vánocích. Tak velká, že nešlo fotit, protože ten pohled byl úžasný. Navíc jsme podporou pro ostatní pejsky. Jsem spokojená a určitě prodloužím předplatné! 🙂 Skvělý nápad… víc než skvělý,dokonalý! ????

fenka a jeji dogsie

Kdybych mohla dát deset z deseti, klidně je dám. Balíček Dogsie je skvělý nápad s úžasnou myšlenkou „dobrodiní“ 🙂 Takže máme za sebou první balíček a teď se těšíme na druhý. Prostě jste skvělí, pokračujte a přejeme Vám mnoho úspěchů a radosti tolik, kolik působíte páníčkům a jejich miláčkům a i těm, kterým tím pomůžete. :-* <3

Překvapení plné psí radosti

Překvapení plné psí radosti

krabicka plna psi radosti

Vyber svého hafana a začni

mini a maly vhodny pro stenata
mini a male dogsie jsou idealni i pro stenata

Ať už máte čivavu, buldočka anebo mastifa, pochoutky a hračky máme pro všechny! Zvolte prosím velikost svého mazlíčka.