Paw-Treats úvodní fotka mobile
Paw-Treats logo průhledné
Paw-Treats logo průhledné

Síla přírody, švýcarské know-how a český punc kvality. To vše stojí za vznikem pamlsků švýcarské značky Paw-Treats, která přináší pejskařům něco úplně nového.

Funkční pamlsky Paw-Treats Agility+ obsahují unikátní kombinaci přírodních účinných látek, včetně CBD, látky obsažené v květu konopí. Paw-Treats při výrobě využívá moderních a šetrných postupů, díky čemuž pamlsky uspěly v náročném testu kvality, který provedla Česká zemědělská univerzita v Praze.

Aby pohyb dělal radost

Pamlsek je vhodný pro psy všech plemen a věků, zvlášť potom pro fyzicky aktivní hafany a psí seniory.

Paw-Treats na klouby

Ochrana kloubů a chrupavky

Agility+ obsahuje optimální denní dávku látek glukosamin, chondroitin a metylsulfonylmetan, které podporují regeneraci chrupavky a přispívají ke zdraví kloubů.

Paw-Treats na bolest

Podpora při zvládání bolesti a zánětu

Zejména u starších pejsků radost z pohybu často kazí bolesti a záněty pohybové soustavy. V Agility+ najdete rostlinné látky získávané z květu konopí (CBD), kurkumy a kadidla, jež hafanově organismu mohou pomoci zánět a bolest zvládnout co nejlépe.

3 důvody, proč vyzkoušet Agility+

1. Přírodní holistické řešení

Přírodní látky obsažené v pamlsku Agility+ jsou zpracovány tak, aby si zachovaly co největší účinnost. Složení pamlsku je  navrženo tak, aby se jednotlivé přírodní látky navzájem doplňovaly a působily na pejskovo zdraví co nejefektivněji.

2. Nejvyšší kvalita

Na vývoji pamlsku Agility+ se podíleli veterináři, farmakologové a potravinoví technologové. Výsledkem je nejvyšší kvalita pamlsku, kterou potvrdil nezávislý test České zemědělské univerzity v Praze.

3. Úspora peněz

Agility+ není jen obyčejný pamlsek – díky svému funkčnímu složení může nahradit drahé doplňky stravy a preparáty na podporu kloubů. Díky skvělému poměru ceny a výkonu můžete s Agility+ dopřát svému pejskovi to nejlepší a zároveň ušetřit peníze.