COVID-19: Aktuální informace pro naše zákazníky

komentar predplatne
Dogsie je tu pro vás i po čas nouzových opatření. Psí radost posíláme dál, příprava a expedice objednávek funguje v normálním režimu s dodatečnými hygienickými opatřeními.

Jsme vám jako vždy k dispozici na e-mailu vase@dogsie.cz, na telefonu +420 771 151 411 a na našich sociálních sítích (Facebook, Instagram). Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Současná situace ovlivňuje naše dodací podmínky. Doporučujeme si předtím, než pejskovi Dogsie objednáte, projít následujících pár bodů.
1. Výběr doručovací adresy

Zvolíte-li si doručení balíčku na adresu, ujistěte se prosím, že je adresa správná a že nejde o místo, které je uzavřené ve spojitosti s pandemií (škola, obchod, firma apod.). Na tato místa totiž kurýři v současnosti nedoručují a balíček by se bohužel vrátil zpět k nám.

2. Doručení přes Zásilkovnu

Výdejní síť Zásilkovny v České republice a na Slovensku nadále funguje. I výdejní místa v provozovnách, které mají díky nouzovému stavu zákaz prodeje, mohou dál přijímat a vydávat zásilky bez omezení. Díky zvýšenému zájmu navíc Zásilkovně rychle přibývají nová výdejní místa.

3. Doručení přes GLS

Českým zákazníkům GLS doručuje zásilky na adresu bez omezení, předání probíhá s co největším omezením fyzického kontaktu. Provoz GLS ParcelShopů je dočasně pozastaven.

Na Slovensku zásilky doručované GLS nabírají zpoždění. Balíčky proto podle aktuální kapacity posíláme i přes Slovenskou poštu a Remax, aby k vám dorazily bez zbytečného zdržení.

4. Doručení přes Českou poštu

Česká pošta dál doručuje zásilky na adresu. Pokud vás ČP nezastihne s doručováním, je možné požádat o náhradní pokus o doručení sousedům. Některé pobočky ČP jsou uzavřené – aktuální přehled najdete na webu České pošty.

5. Doručení přes Slovenskou poštu

Slovenská pošta dál doručuje zásilky na adresu. Od vyzvednutí na pobočkách ale odrazuje, prodlužuje zdarma úložní dobu a doporučuje využívat BalíkoBOX. Zkracuje se také otevírací doba některých poboček.

Omlouváme se za tato dočasná omezení. Jejich cílem je především chránit zdraví kurýrů, pracovníků výdejních míst i to vaše. Nezapomínejte na roušku a ideálně i rukavice při přebírání balíčků, návštěv poboček a výdejen. Spolu to zvládneme 🙂