COVID-19: Aktuální informace pro naše zákazníky

komentar predplatne
Dogsie je tu pro vás i po čas nouzových opatření. Psí radost posíláme dál, příprava a expedice objednávek funguje v normálním režimu s dodatečnými hygienickými opatřeními.

Jsme vám jako vždy k dispozici na e-mailu vase@dogsie.cz, na telefonu (775 988 133 nebo 721 713 098) a na našich sociálních sítích (Facebook, Instagram). Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Současná situace ovlivňuje naše platební a dodací podmínky. Doporučujeme si předtím, než pejskovi Dogsie objednáte, projít následujících pár bodů.
1. Platba na dobírku

Z bezpečnostních důvodů jsme dočasně pozastavili možnost platby na dobírku. Objednávky je tudíž možné zaplatit buď bankovním převodem nebo kartou online.

2. Výběr doručovací adresy

Zvolíte-li si doručení balíčku na adresu, ujistěte se prosím, že je adresa správná a že nejde o místo, které je uzavřené v rámci nouzového stavu (škola, obchod, firma apod.). Na tato místa totiž kurýři v současnosti nedoručují a balíček by se bohužel vrátil zpět k nám.

3. Doručení přes Zásilkovnu

Výdejní síť Zásilkovny v České republice a na Slovensku nadále funguje. I výdejní místa v provozovnách, které mají díky nouzovému stavu zákaz prodeje, mohou dál přijímat a vydávat zásilky bez omezení. Díky zvýšenému zájmu navíc Zásilkovně rychle přibývají nová výdejní místa.

4. Doručení přes GLS

Českým zákazníkům GLS doručuje zásilky na adresu bez omezení, předání probíhá s co největším omezením fyzického kontaktu. Provoz GLS ParcelShopů je dočasně pozastaven.

Na Slovensku zásilky doručované GLS nabírají zpoždění. Balíčky proto podle aktuální kapacity posíláme i přes Slovenskou poštu a Remax, aby k vám dorazily bez zbytečného zdržení.

5. Doručení přes Českou poštu

Česká pošta dál doručuje zásilky na adresu. Pokud vás ČP nezastihne s doručováním, je možné požádat o náhradní pokus o doručení sousedům. Některé pobočky ČP jsou uzavřené – aktuální přehled najdete na webu České pošty.

6. Doručení přes Slovenskou poštu

Slovenská pošta dál doručuje zásilky na adresu. Od vyzvednutí na pobočkách ale odrazuje, prodlužuje zdarma úložní dobu a doporučuje využívat BalíkoBOX. Zkracuje se také otevírací doba některých poboček.

Omlouváme se za tato dočasná omezení. Jejich cílem je především chránit zdraví kurýrů, pracovníků výdejních míst i to vaše. Nezapomínejte na roušku a ideálně i rukavice při přebírání balíčků, návštěv poboček a výdejen. Spolu to zvládneme 🙂