o nás

Jsme tým mladých lidí, kteří milují psy a chtějí pro ně vytvořit lepší svět. S láskou jim proto pravidelně připravujeme novou zásobu prémiových pamlsků a hraček a vyvíjíme vlastní dobroty, které jsou šetrné k planetě.

S pejsky to myslíme dobře

Celých 20 % zisku pravidelně posíláme našim ověřeným neziskovým partnerům Pes nejvěrnější přítel a Dočasky.cz. S balíčkem Dogsie tak objevíte novinky na trhu s pamlsky, nadchnete vašeho chlupáče a ještě pomůžete opuštěným pejskům, kteří svého člověka stále hledají.

chválí nás v médiích

my dva a dogsie

Dogsie vzniklo v roce 2016 jako studentský projekt na půdě ČZU. Zakladatelé Tomáš s Matyášem se jako pejskaři rozhodli vytvořit službu, která páníčkům usnadňuje odměňování jejich čtyřnohých parťáků a zároveň má společenský přesah.
zakladatelé Dogsie

20 000 pejsků už má radost

Z malého projektu se Dogsie stalo rostoucím start-upem, který už udělal radost více než 15 000 pejskům po ČR i SR a přispěl přes 500 000 Kč na pomoc hafanům v nouzi.

Další kapitolou ve vývoji Dogsie byla snaha o udržitelnost a minimální zátěž pro životní prostředí. Dogsie už na český trh uvedlo první vlastní udržitelnou dobrotu, dentální pamlsek Himalájská tyčka, vyráběnou z belgického mléka z volného chovu. Himalájská tyčka se navíc balí s minimem obalového materiálu, který se zároveň používá opakovaně. Tento přístup Dogsie postupně rozšířilo na všechny originální produkty v balíčcích.

Aktuálně se Dogsie zaměřuje na vyvíjení nových zajímavých produktů, které přináší na český trh. Všechny najdete v psím obchůdku.

Naše filozofie

Péče o domácí mazlíčky lepší a zábavnější

 • 1
  Kvalitní dobroty z Česka a vybraných dodavatelů z EURádi podporujeme české lokální výrobce, kteří nepoužívají žádné chemické přísady a dochucovadla. Pamlsky jsou z především z masa a my za jejich kvalitu dáme klidně tlapku do ohně! Mrkněte na ně na e-shopu.
 • 2
  Pomůžete psům v nouzi — Myslíme i na méně šťastné či nemocné pejsky v útulcích a dočaskách, a tak jim z každé prodané krabice posíláme 20 % zisku. Doposud jsme už pejskům darovali více než 500 000 Kč.
 • 3
  100% garance spokojenosti — Stojíme si za kvalitou pamlsků i hraček, a proto v případě nespokojenosti vracíme peníze, bez nutnosti posílat balíček zpět. Jsme připraveni se s každým o všem pobavit, stačí nám napsat na vase@dogsie.cz
 • 4
  Chráníme životní prostředí — Používáme biologicky rozložitelné obaly i etikety. Naši krabici lze navíc opakovaně využít při posílání zásilek, ukládání různých drobností, či může sloužit malým pejskům jako skvělý pelíšek. Nám se do nich schovávají především kočky.
 • 5
  Psí radost nyní kdykoliv — Náš balíček plný toho nejlepšího, co se v Dogsie objevilo, můžete nyní objednat po celý rok. Je tak ideálním dárkem například na pejskovy narozeniny, přivezeniny či adoptiny. Pokud už aktuální Dogsie balíček máte doma, můžete pejskovi sestavit jeho vlastní balíček plný toho, co má nejraději. Od října bude v prodeji také tradiční vánoční balíček!
 • Máte na nás nějaké otázky?
  vase@dogsie.cz