Podporujeme

Logo Pes nejvěrnější přítel

PES nejvěrnější přítel

Spolek PES nejvěrnější přítel založený na začátku roku 2015 se stal naším prvním partnerem, a to hlavně díky cílevědomosti zakladatelek a jejich obrovskému nadšení pro věc. Cílem spolku je pomáhat nemocným, starým nebo opuštěným psům a chránit je před týráním či nevhodným zacházením. Zabezpečují jim veterinární péči, kvalitní krmení a poskytují pejskům dočasný domov, dokud společnými silami nenajdou domov nový, vhodnější. Provoz spolku a veškeré náklady s tím spojené jsou kompletně financovány z dobrovolných příspěvků a darů. Přestože se spolek rychle rozrůstá, práce má čím dál tím více a nezvládá pomáhat všem psům v nouzi, kterým by si přál. Do toho se situace v ČR stále zhoršuje (např. problém množíren), a tak doufáme, že naše spolupráce pozitivně přispěje ke zlepšení této situace.

Logo dočasky

Dočasky.cz

Dočasky.cz byly založeny dne 19. 7. 2013 skupinou dobrovolníků, kterým nebyl a stále není osud opuštěných, toulavých či týraných psů lhostejný. Hlavní náplní činnosti spolku je poskytování dočasné péče opuštěným psům do doby, než se pro ně nalezne vhodná adoptivní rodina, rozšiřuje povědomí veřejnosti o možnostech DP. Dále se věnuje resocializaci psychicky narušených psů, poskytuje poradenství v oblasti výchovy a péče o psa, v neposlední řadě usiluje o legislativní změny v oblasti chovu psů v domácnostech.

Spolupracují s námi

psí magazín

Psí magazín

Psí magazín je web, který pomáhá pejskům a také chce ukázat novinky páníčkům, šířit osvětu a zábavu. S Kájou Hájků, zakladatelkou Psího magazínu, jsme se potkali hned na počátku Dogsie. Kája je bojovník s ostrými lokty za práva psů a osvětu psích majitelů. Mimo psí magazín je organizátorkou krásného psího dnu na Praze 13, kde se s námi můžete osobně potkat.

happy tail logo

Happy Shop

Happy shop je nově vznikající charitativní e-shop na podporu pejsků v útulku. E-shop je vytvořen pod neziskovou organizací Happy Tail, z.s.
Cílem tohoto spolku je pomoci zařadit pejsky z útulku zpět do psího života, kdy se budou moci těšit z láskyplné rodiny, objetí a přívětivých slov nového majitele nebo jim alespoň zpříjemnit pobyt v útulcích a napomoci tak obětavým jednotlivcům, kteří vynakládají svůj čas, finance a energii. Berou si pejsky do dočasné péče a pomáhají jim najít nový domov.

logo první plicní ambulance

První plicní ambulance

První plicní ambulanci můžete najít na Proseku a ve Vysočanech. Zakládá si na špičkové péči o své pacienty a má snad nejhezčí prostředí, které jsme kdy viděli. Doporučujeme ji navštívit, řešíte-li zdravotní problém týkající se dýchacích cest, ošetřují tam prvotřídní lékaři a vyniká komplexností svých služeb. Přestože První plicní ambulance neléčí pejsky, ale pouze lidské pacienty, pomohla nám velmi v začátcích projektu Dogsie a zaslouží si tedy čestné místo mezi našimi partnery. Děkujeme.