Podporujeme

Logo Pes nejvěrnější přítel

PES nejvěrnější přítel

Spolek PES nejvěrnější přítel založený na začátku roku 2015 se stal naším prvním partnerem, a to hlavně díky cílevědomosti zakladatelek a jejich obrovskému nadšení pro věc. Cílem spolku je pomáhat nemocným, starým nebo opuštěným psům a chránit je před týráním či nevhodným zacházením. Zabezpečují jim veterinární péči, kvalitní krmení a poskytují pejskům dočasný domov, dokud společnými silami nenajdou domov nový, vhodnější. Provoz spolku a veškeré náklady s tím spojené jsou kompletně financovány z dobrovolných příspěvků a darů. Přestože se spolek rychle rozrůstá, práce má čím dál tím více a nezvládá pomáhat všem psům v nouzi, kterým by si přál. Do toho se situace v ČR stále zhoršuje (např. problém množíren), a tak doufáme, že naše spolupráce pozitivně přispěje ke zlepšení této situace.

Logo dočasky

Dočasky.cz

Dočasky.cz byly založeny dne 19. 7. 2013 skupinou dobrovolníků, kterým nebyl a stále není osud opuštěných, toulavých či týraných psů lhostejný. Hlavní náplní činnosti spolku je poskytování dočasné péče opuštěným psům do doby, než se pro ně nalezne vhodná adoptivní rodina, rozšiřuje povědomí veřejnosti o možnostech DP. Dále se věnuje resocializaci psychicky narušených psů, poskytuje poradenství v oblasti výchovy a péče o psa, v neposlední řadě usiluje o legislativní změny v oblasti chovu psů v domácnostech.

Spolupracují s námi

Logo magazín konopí

Magazín Konopí

Magazín Konopí je první české tištěné periodikum zabývající se takřka výhradně konopnou léčbou lidí i zvířat, zejména psů a koček. Přinášíme aktuální zpravodajství o vědeckých výzkumech a lékařských studiích z domova i zahraničí, informujeme o léčbě konkrétních nemocí na základě poznatků z praxe i výzkumu, zveřejňujeme autentická svědectví lidských i zvířecích pacientů a spolupracujeme s předními vědci, lékaři a dalšími odborníky.

psí magazín

Psí magazín

Psí magazín je web, který pomáhá pejskům a také chce ukázat novinky páníčkům, šířit osvětu a zábavu. S Kájou Hájků, zakladatelkou Psího magazínu, jsme se potkali hned na počátku Dogsie. Kája je bojovník s ostrými lokty za práva psů a osvětu psích majitelů. Mimo psí magazín je organizátorkou krásného psího dnu na Praze 13, kde se s námi můžete osobně potkat.