zbývá
pouze

0 Balíčků

x malý

x střední

x velký

AKTUÁLNÍ EDICE DOGSIE: The Best of Dogsie
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Balíček pro pejsky s tím úplně nejlepším z celé historie Dogsie právě v prodeji!

již od
520
Chci svůj balík

o nás

Jsme tým mladých lidí, kteří milují psy a chtějí pro ně vytvořit lepší svět. S láskou jim proto pravidelně připravujeme novou zásobu prémiových pamlsků a hraček a vyvíjíme vlastní dobroty, které jsou šetrné k planetě.

S pejsky to myslíme dobře

Celých 20 % zisku pravidelně posíláme našim ověřeným neziskovým partnerům Pes nejvěrnější přítel a Dočasky.cz. S balíčkem Dogsie tak objevíte novinky na trhu s pamlsky, nadchnete vašeho chlupáče a ještě pomůžete opuštěným pejskům, kteří svého člověka stále hledají.

chválí nás v médiích

my dva a dogsie

Dogsie vzniklo v roce 2016 jako studentský projekt na půdě ČZU. Zakladatelé Tomáš s Matyášem se jako pejskaři rozhodli vytvořit službu, která páníčkům usnadňuje odměňování jejich čtyřnohých parťáků a zároveň má společenský přesah.
zakladatelé Dogsie

20 000 pejsků už má radost

Z malého projektu se Dogsie stalo rostoucím start-upem, který už udělal radost více než 15 000 pejskům po ČR i SR a přispěl téměř 500 000 Kč na pomoc hafanům v nouzi.

Další kapitolou ve vývoji Dogsie byla snaha o udržitelnost a minimální zátěž pro životní prostředí. Dogsie už na český trh uvedlo první vlastní udržitelnou dobrotu, dentální pamlsek Himalájská tyčka, vyráběnou z belgického mléka z volného chovu. Himalájská tyčka se navíc balí s minimem obalového materiálu, který se zároveň používá opakovaně. Tento přístup Dogsie postupně rozšířilo na všechny originální produkty v balíčcích.

Aktuálně se Dogsie zaměřuje nejen na samotné Dogsie balíčky, ale také na nové zajímavé produkty, které přináší na český trh. Všechny najdete v psím obchůdku.

Naše filozofie

Péče o domácí mazlíčky lepší a zábavnější

 • 1
  České kvalitní dobroty — Rádi podporujeme české lokální výrobce, kteří nepoužívají žádné chemické přísady a dochucovadla. Pamlsky jsou z především z masa a my za jejich kvalitu dáme klidně tlapku do ohně! Mrkněte na ně na e-shopu.
 • 2
  Pomůžete psům v nouzi — Myslíme i na méně šťastné či nemocné pejsky v útulcích a dočaskách, a tak jim z každé prodané krabice posíláme 20 % zisku. Doposud jsme už pejskům darovali téměř 500 000 Kč.
 • 3
  100% garance spokojenosti — Stojíme si za kvalitou pamlsků i hraček, a proto v případě nespokojenosti vracíme peníze, bez nutnosti posílat balíček zpět. Jsme připraveni se s každým o všem pobavit, stačí nám napsat na vase@dogsie.cz
 • 4
  Chráníme životní prostředí — Používáme biologicky rozložitelné obaly i etikety. Naši krabici lze navíc opakovaně využít při posílání zásilek, ukládání různých drobností, či může sloužit malým pejskům jako skvělý pelíšek. Nám se do nich schovávají především kočky.
 • 5
  Psí radost každý druhý měsíc — S našimi balíčky si můžete užívat Vánoce každý druhý měsíc. Při rozbalování spolu zažijete spoustu zábavy a překvapení, protože každý měsíc na vás čeká nové téma! Už jsme spolu putovali s dinosaury, jeli na safari nebo jsme studovali kouzla v Rafanicích.
 • Máte na nás nějaké otázky?
  vase@dogsie.cz