zbývá
pouze
9x malý
0x střední
0x velký
SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ EDICE DOGSIE: DOGGO SÁM DOMA
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma
Povánoční výprodej: Sleva 20 % na vánoční Dogsie s kódem „SAMDOMA“
chválí nás v médiích
Z malého projektu se Dogsie stalo rostoucím start-upem, který už udělal radost více než 15 000 pejskům po ČR i SR a přispěl téměř 500 000 Kč na pomoc hafanům v nouzi.
Další kapitolou ve vývoji Dogsie byla snaha o udržitelnost a minimální zátěž pro životní prostředí. Dogsie už na český trh uvedlo první vlastní udržitelnou dobrotu, dentální pamlsek Himalájská tyčka, vyráběnou z belgického mléka z volného chovu. Himalájská tyčka se navíc balí s minimem obalového materiálu, který se zároveň používá opakovaně. Tento přístup Dogsie postupně rozšířilo na všechny originální produkty v balíčcích.
Aktuálně se Dogsie zaměřuje nejen na samotné Dogsie balíčky, ale také na nové zajímavé produkty, které přináší na český trh. Všechny najdete v psím obchůdku.