Psí obchod

Search

Obojek proti klíšťatům a blechám pro malé psy 43 cm

DR.Peticon obojek proti klíšťatům a blechám pro malé psy 43 cm

S tímto obojkem se nemusíte bát klíšťat, blech ani toxických látek! Obojek slouží jako prevence před klíšťaty a blechami. Je vhodný pro dospělé psy a štěňata od dvou měsíců.

Dr.Peticon používá nové řešení silikonové technologie a zajišťuje dlouhodobou, bezpečnou, netoxickou a účinnou ochranu. Účinná látka Dimetikon škůdce znehybní, vyhladoví a zabíjí. Je dokonalou alternativou ke škodlivým neurotoxínovým látkám a jiným chemickým roztokům. Klíšťata a blechy si nemohou vyvinout proti obojku rezistenci, nejedná se totiž o insekticid.

Účinek až 90 dní proti blechám a 45 dní proti klíšťatům. Obojek není určen k léčbě existujících infekcí a chorob. Produkt je určen k prevenci a eliminaci klíšťat a blech a slouží k domácímu použití.

Délka: 43cm
Hmotnost: 15g

Obsahuje: dimetikon <2,00%.
Neobsahuje: žádný DEET – žádný insekticid – je netoxický. Účinná látka Dimetikon znehybňuje parazita (paralyzuje). Parazit se do oběti nezakousne a zemře na vyhladovění. Zvíře by mělo být pravidelně vyčesáváno. Produkt má typickou vůni jako většina antiparazitik. Preventivní využití před klíšťaty a blechami.
Barva: černá

Před koupáním obojek odstraňte z krku.

Na sklade už iba 2

5,16  včetně DPH

Další informace

Hmotnosť 0,100 kg
Kategorie Proti klíšťákům
Štítky antiparazitika