Věrnostní klub Dogsie

Ilustrace pes a mince

Ještě více radosti pro pejsky i páníčky

Sbírejte body za každý nákup na webu Dogsie a radujte se z dárků, slev a dalších odměn!

Ilustrace dveře

Jak se můžu stát členem věrnostního klubu?

Členem věrnostního klubu se stanete hned po dokončení vašeho prvního nákupu. Za každý nákup dostanete určitý počet věrnostních bodů – čím hodnotnější nákup, tím více bodů. Ve chvíli, kdy nasbíráte alespoň 180 bodů, vstoupíte na první úroveň věrnostního klubu. Zároveň odemknete první odměny, kterých můžete začít ihned využívat!

Ilustrace dárek

Jaké odměny věrnostní klub nabízí?

V každé úrovni věrnostního klubu odemknete nové odměny. Těšit se můžete na slevy na produkty Dogsie, slevy u našich partnerů, dobroty a hračky zdarma nebo třeba speciální narozeninový balíček. Odměny budeme postupně přidávat a zdokonalovat, aby vám věrnostní klub dělal co největší radost.

Ilustrace žárovka

Můžu přijít s vlastním nápadem na odměnu?

Ano, budeme moc rádi! Pokud máte nápad na odměnu v rámci věrnostního klubu, která by vám udělala radost, napište Petře na petra@dogsie.cz. Uděláme maximum pro to, abychom odměnu do věrnostního klubu zahrnuli.

Ilustrace mince

Jakou platnost mají věrnostní body?

Vaše věrnostní body mají platnost přesně 1 rok. Pokud v průběhu platnosti bodů objednáte znovu, sečtou se původní a nové body dohromady a jejich celková platnost se znovu nastaví na 1 rok. Neobjednáte-li v průběhu 1 roku znovu, platnost bodů vyprší a odečtou se z vašeho účtu.

Přehled vašich věrnostních bodů a odměn najdete ve vašem zákaznickém účtu: