dogsie blog

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

avatar

Jasmína Fojtíková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!
Buďme ve spojení

Startup Živý Uhlík

Startup Živý Uhlík vznikl jako odpověď na stále se zvyšující počet koní, kteří v České republice i ve světě trpí potížemi se zažíváním. Stojí za ním Ing. Denisa Tichá a tým odborníků na výživu zvířat, působící na FAPPZ České zemědělské univerzitě v Praze. Jejich hlavními pilíři jsou vzdělávání chovatelů a důsledná prevence.

Živý Uhlík začal stejně jako my v podnikatelském inkubátoru Point One na ČZU. Společně jsme nyní ve vyvinuli pamlsek pro psy s názvem Černý uhlík, který má spoustu super vlastností a výhod. Jelikož nejen pro koně, ale i pro psy je živé uhlí velice prospěšné!

Živé uhlí pro psa

Živé uhlí našlo ve veterinární medicíně podobné uplatnění jako u lidí. Je vhodné při léčení různých zažívacích potíží. Živé uhlí totiž chrání sliznice trávicího traktu před dráždivými látkami v potravě a pomáhá při detoxikaci organismu od škodlivin ve vnitřních orgánech.

Využívá se také, pokud má pes průjem, nadměrnou plynatost, podrážděný žaludek, či pokud došlo k nějaké dietní chybě, otravě nebo předávkování prášky. Působí ale také jako prevence před trávícími obtížemi.

V čem je nový pamlsek super?

Tento měkký pamlsek je (jako všechny naše pamlsky) vyroben z kvalitních surovin. Kromě rostlinného uhlí obsahuje vepřové maso, brambory, hrách a prospěšný kolagen. A ačkoliv jsme ho vyrobili v lidem známém tvaru, věříme, že Černý uhlík nebude nutné schovávat do šunky. Je totiž tak dobrý, že jich váš pejsek s radostí slupne hned pět!

Chcete s pejskem ochutnat tento zdraví prospěšný pamlsek také? Už nyní ho můžete objednat na našem e-shopu spolu s další velkou novinkou - Himalájskou tyčkou se spirulinou! Také o ní si můžete více přečíst na našem blogu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Související články

Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie
pamlsky a hračky pro psy v balíčku
Oblíbené

Obsah aktuálního balíčku The Best of Dogsie

S posledním balíčkem jsme se rozhodli zavzpomínat na to, co jsme za ty roky s Dogsie prožili. Vzpomínali jsme na naše začátky a připomněli jsme si ty krásné časy, které jsme společně s vámi po celou dobu zažívali. Nechali jsme zavzpomínat také naše předplatitele a jejich pejsky. Do posledního tematického balíčku jsme totiž zabalili to nejlepší, co se podle nás v Dogsie objevilo.

Produkty v Dogsie