zbývá
pouze

53 Balíčků

26x malý

27x střední

0x velký

SPECIÁLNÍ EDICE
TEMATICKÝCH DOGSIE BALÍČKŮ

Aktuální pirátskou edici si můžete objednat hned!

již od
520
Chci svůj balík
Změny 2022

Rok 2022 je tady a s ním přicházejí do Dogsie tři změny a novinky. Ty mají za cíl Dogsie ještě vylepšit a posunout ho zase na další úroveň. Co se přesně mění? Přečtěte si o změnách níže nebo si pusťte video, kde zakladatelé Dogsie, Tomáš a Matyáš, všechny změny vysvětlují. Budeme moc rádi, když nám dáte vědět, co na změny říkáte. Pokud byste měli ke změnám či Dogsie jakékoliv dotazy, neváhejte se nám ozvat. Všechny otázky i připomínky můžete psát na náš e-mail vase@dogsie.cz.

Tematické balíčky nyní i bez předplatného

Dogsie si můžete předplatit nebo koupit jednorázově, třeba jako dárek.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, obdarovaný pejsek se bude moci těšit na tematicky vyladěný balíček plný pamlsků, hraček a překvapení.

Nákupem Dogsie balíčku navíc potěšíte i pejsky v nouzi, kterým posíláme 20 % zisku z každého prodaného boxu.

Jen jeden předplatný plán

Předplatit si Dogsie nikdy nebylo jednodušší!
1. Vyberete velikost pejska
2. Zvolíte předplatné
3. Prozradíte nám pár informací o pejskovi

A je to. Nic dalšího. Už si nebudete muset lámat hlavu s tím, jak dlouhý předplatný plán vybrat.
Před příchodem každého nového tématu se Vaše předplatné obnoví, a Vy se po uhrazení objednávky budete moci těšit na další tematický balíček v pořadí.

Bez závazků, dlouhodobých plánů a jednoduše. Jako u předplatného časopisů, hudby či seriálů.

Nové téma nyní jednou za 2 měsíce

Konec přeplněných šuplíků. Dogsie balíčky nyní zasíláme jen každý sudý měsíc. Díky tomu nebudete muset bojovat s přebytkem pamlsků. Díky tomu budeme mít na každý balíček mnohem více času na přípravu a díky tomu se budete moci těšit na ještě lepší balíčky!

K Dogsie si kdykoliv můžete přihodit něco navíc z našeho e-shopu! Předplatitelé mohou ke svým balíčkům přidávat produkty kdykoliv a bez další ceny za dopravu. Již předplacené balíčky nepropadávají, jen se u nich mění frekvence odesílání. Všechny balíčky tedy odesíláme v nové frekvenci – únor, duben, červen, atd.

Mrkněte, čím vším můžete Dogsie ještě vylepšit!