Změny 2022

Rok 2022 je tady a s ním přicházejí do Dogsie tři změny a novinky. Ty mají za cíl Dogsie ještě vylepšit a posunout ho zase na další úroveň. Co se přesně mění? Přečtěte si o změnách níže nebo si pusťte video, kde zakladatelé Dogsie, Tomáš a Matyáš, všechny změny vysvětlují. Budeme moc rádi, když nám dáte vědět, co na změny říkáte. Pokud byste měli ke změnám či Dogsie jakékoliv dotazy, neváhejte se nám ozvat. Všechny otázky i připomínky můžete psát na náš e-mail vase@dogsie.cz.

Tematické balíčky nyní i bez předplatného

Dogsie si můžete předplatit nebo koupit jednorázově, třeba jako dárek.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, obdarovaný pejsek se bude moci těšit na tematicky vyladěný balíček plný pamlsků, hraček a překvapení.

Nákupem Dogsie balíčku navíc potěšíte i pejsky v nouzi, kterým posíláme 20 % zisku z každého prodaného boxu.

Jen jeden předplatný plán

Předplatit si Dogsie nikdy nebylo jednodušší!
1. Vyberete velikost pejska
2. Zvolíte předplatné
3. Prozradíte nám pár informací o pejskovi

A je to. Nic dalšího. Už si nebudete muset lámat hlavu s tím, jak dlouhý předplatný plán vybrat.
Před příchodem každého nového tématu se Vaše předplatné obnoví, a Vy se po uhrazení objednávky budete moci těšit na další tematický balíček v pořadí.

Bez závazků, dlouhodobých plánů a jednoduše. Jako u předplatného časopisů, hudby či seriálů.

Nové téma nyní jednou za 2 měsíce

Konec přeplněných šuplíků. Dogsie balíčky nyní zasíláme jen každý sudý měsíc. Díky tomu nebudete muset bojovat s přebytkem pamlsků. Díky tomu budeme mít na každý balíček mnohem více času na přípravu a díky tomu se budete moci těšit na ještě lepší balíčky!

K Dogsie si kdykoliv můžete přihodit něco navíc z našeho e-shopu! Předplatitelé mohou ke svým balíčkům přidávat produkty kdykoliv a bez další ceny za dopravu. Již předplacené balíčky nepropadávají, jen se u nich mění frekvence odesílání. Všechny balíčky tedy odesíláme v nové frekvenci – únor, duben, červen, atd.

Mrkněte, čím vším můžete Dogsie ještě vylepšit!