dogsie blog

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?
Buďme ve spojení

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Vánoce jsou svátky klidu, míru a rodinné pohody a i pro naše pejsky je to období plné radosti. Páníčky totiž mají mnohem častěji doma, hezky všechny pohromadě, pořád se něco děje a vždycky to skončí u stromečku se hromádkami roztrhaných papírů a jedlých i nejedlých dárečků. Není proto divu, že vánoční Dogsie je u mnoha pejsků to vůbec nejoblíbenější. Co obsahovalo tentokrát?

Pamlsky

Černý uhlík

Ne, nezabalili jsme pejskům do balíčku uhlí. Zabalili jsme jim uhlík! Tento pamlsek je Dogsie novinkou a je tak skvělý, že jsme zkrátka chtěli, aby ho všichni pejsci ochutnali. Vytvořili jsme ho ve spolupráci s firmou Živý uhlík, za kterým stojí výživářka Ing. Denisa Tichá z České zemědělské univerzity (naší alma mater, která nás od začátku Dogsie podporuje). Obsahuje živé uhlí a má skvělý vliv na zdravé trávení, pomáhá udržovat rovnováhu střevního prostředí a podporuje rozvoj střevní mikrobioty.

Domácí psí popcorn

S novinkami ještě nekončíme. Představujeme Vám náš nový popcorn. Už jste možná stihli ochutnat jeho předchůdce, náš Dog Cheese Popcorn, který se však prodává již vypukaný v krabičce. Tato zbrusu nová varianta přináší větší zážitek. Nejprve totiž musíte pytlíček dát do mikrovlnky, aby popcorn napukal, a až potom ho podávat. Všechny instrukce jsou na obalu. A u telky si můžete pochutnávat každý na svém právě vypukaném popcornu, který navíc krásně voní.

Vánoční edice Dogsie snack bar

Tahle dobrota naopak není v Dogsie žádným nováčkem. Vaši pejsci ji mohli před lety ochutnat už jako Psí Tatranku v cestovatelském Dogsie. Nedávno se do Dogsie vrátila nastálo s novým názvem a kelpou ve složení. Teď ještě převlékla kabátek, aby zapadla do vánočního Dogsie. Je skvělá na cesty, ale dá se i krásně nakrájet na menší kousky vhodné na trénink.

Vánoční cukroví

Znáte to. Z „letos fakt nepeču“ se stane „tak ale jenom jeden druh“, potom „tak ještě linecký“ a najednou máte plné tácy, stoly, lednice i mrazáky cukroví. Nejdříve ho nikdo jíst nesmí a pak ho zase nikdo nežere. Nemáme to my lidé složité? Pejsci se naštěstí do svého cukroví mohou pustit kdykoliv. A protože v době rozbalování balíčku Vánoce už dávno probíhají, nikdo je zastavovat nemůže.

Měkký dárek

S věkem postupně více a více uznáváme, že i ty měkké dárky mají něco do sebe. Protože když Vám doma neustále mizí ponožky (možná byste se měli podívat psovi do pelíšku …), tak je pak trochu šok, když pod stromečkem žádné neobjevíte. Tak snad jste je tam měli, ať má pejsek co krást! Než je trochu onosíte, tak si zatím pejsek mohl pochutnávat na těchto poloměkkých kuličkách s perníčkovým kořením.

Bílé Vánoce

Při přípravách vánočních Dogsie balíčků ještě nikdy nevíme, jak to o Vánocích s tím sněhem dopadne (balíčky totiž připravujeme už od léta 🤯). Raději jsme proto do Dogsie zabalili kouzelný prášek, kterým můžete svému pejskovi posypat třeba granulky či jiný pokrm. Jídlo pak bude ještě více neodolatelné. Prášek sice není bílý, ale zase nestudí, když si jím pejsek naplní celou tlamu.

Ježíšek!

Když přijde Ježíšek, aby přinesl rodině dárky, při odchodu pak zvoní na zvoneček. My v Dogsie psům rozumíme a víme, že mu ten zvoneček trošinku závidí. Dělá totiž super zvuky a hlavně dokáže vykouzlit ty dárky! Malým a středním pejskům jsme tedy přibalili plný pytlík zvonečků, na kterých si mohli smlsnout. A navíc s voňavým hřebíčkem!

Zlaté prasátko

Ani pejsci většinou o Vánocích nezvládnou celý den jen koukat a nic neochutnat. Ještě aby jo, když vidí své páníčky, jak pořád někde něco uždibují: tady cukroví, tady čokoládička, támhle trošku salátu. Pak jim snadno upadne i kousek salámku a je po prasátku. Aby to pejskům nebylo líto, zabalili jsme těm větším do balíčku alespoň prasečí ušiska.

Bonus navíc: Pamlsky Propesko Mistr

Na ochutnání a vyzkoušení přináší Dogsie také dvě novinky od značky Propesko Mistr s poctivou českou tradicí. V Dogsie jste tyto dvě novinky mohli vyzkoušet mezi úplně prvními. A co je na nich super?

Často nám píšete, že preferujete měkčí typy pamlsků - ať už kvůli pejskově preferencím, problémum se zoubky nebo na trénink. A přesně to obě tyto dobroty splňují. Jsou krásně měkkoučké, takže si na nich mohou pochutnat opravdu všichni pejsci.

Jaké dobroty jsme vybrali?

První jsou Masové burgery s hovězím. Jsou to poměrně malá a především měkká hovězí kolečka s borůvkami. Svým tvarem připomínají právě hamburger a když jsme je nechávali ochutnat pejsky v našem okolí, tak po nich vždy s radostí skočili. A to i bez housky, salátu a dalších přísad. To prý vůbec není potřeba.

Druhým pamlskem potěšíme všechny milovníky tyčinek pro psy. Do balíčku jsme totiž také vybrali a zabalili Masové tyčinky s hovězím. Jsou opět krásně měkké a dají se krásně lámat na menší kousky, takže je můžete použít při tréninku, do čmuchacího koberečku či dávkovat jako odměnu. A nebo je prostě pejsci mohli slupnout celé najednou.

Hračky: Díky táto!

Myslíme, že těm z Vás, kteří viděli film Pelíšky, je asi jasné, kým jsme se nechali s hračkou i jejím názvem inspirovat. Pejsci přece nebudou chodit v zimě jen s holými packami, ale alespoň s jednou botou. Se kterou si navíc mohou dělat, co chtějí! Konečně.

Chcete také svůj balíček Dogsie? V prodeji je speciální balíček, který obsahuje ty úplně nejlepší a nejoblíbenější pamlsky z Dogsie. Navíc jsme připravili dvě novinky! První je, že si obsah balíčku můžete odhalit - stačí přejít do objednávkového procesu, zvolit velikost balíčku a v druhém kroku si obsah poodhalit najetím kurzorem či kliknutím na danou část stránky.

Druhou novinkou je, že balíček v základu neobsahuje žádnou hračku. Vyhovět totiž úplně všem pejskům není vůbec jednoduché. Proto si teď hračku můžete ve 3. kroku vybrat sami přesně podle preferencí vašeho chlupáče - a klidně hned několik hraček! V rámci balíčku jsou hračky navíc levnější, takže se to vyplatí. Ve 4. kroku si pak můžete balíček ještě něčím vyšperkovat.

Na nic nečekejte a Dogsie balíček objednejte hned - hodí se na narozeninové oslavy, na výlety i jen tak. A nebo se podívejte do našeho obchůdku a poskládejte si balíček úplně sami. Přejeme Vám spoustu psí radosti s Dogsie!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie