zbývá
pouze

0 Balíčků

x malý

x střední

x velký

AKTUÁLNÍ EDICE DOGSIE: The Best of Dogsie
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Balíček pro pejsky s tím úplně nejlepším z celé historie Dogsie právě v prodeji!

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Aron si pochutnává na speciální stravě

avatar

Tereza Roučková

Pomoc psům v nouzi

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Děkujeme za vaše nákupy. Z balíčků, které jste svým miláčkům koupili, Dogsie vyplácí 1.000,- Kč spolku Dočasky.cz. Tentokrát jsme se rozhodli přispět na veterinární dietu pro Arona.
Aron s chlapcem
Buďme ve spojení
Děkujeme za vaše nákupy. Z balíčků, které jste svým miláčkům koupili, Dogsie vyplácí 1.000,- Kč spolku Dočasky.cz. Tentokrát jsme se rozhodli přispět na veterinární dietu pro Arona.

[caption id="attachment_999" align="alignnone" width="300"]Aron a dočasná péče Aron (zdroj: dočasky.cz)[/caption]

Aron je dvouletý kříženec patrně německého boxera a staforda, který pořádně ochutnává opravdový život až teď. Byl pořízen jako dárek, od štěněte žil v městském bytě, bez kontaktu s jinými lidmi a jinymi zvířaty, většinu dne trávil zamčený v koupelně. Znal pouze noční venčení. Protože mu panička neumožnila kontakt se světem od malička, když dospěl a zesílil, nebyla s ním schopna na veřejnost vyjít a volný pohyb se psy zažil až ve spolku Dočasky.cz. O to větší šok to pro něj byl.

[caption id="attachment_998" align="alignnone" width="300"]Aron kouká Aron (zdroj: dočasky.cz)[/caption]

Změna je pro něj tak zásadní, že viditelně neprospívá, průjmuje, zvrací a hodně zhubl. Ve stresu se uchýlil k sebepoškozování a tak po neúspěšné léčbě přišel o ocas. Je to mladý pes, takže má velkou šanci, ale výsledky se dostavují pomalu. Dříve byl zrychlený a neomalený, mezi psy vyvolával potyčky. Rozkousal vše, co se mu postavilo do cesty - kdysi žvýkal houby, ručníky a tuby od zubní pasty, takže rozcupovat matrace a obložení mu nečinilo žádné potíže. Lepší se, už zvládá chůzi na vodítku bez tahání a neskáče lidem po hlavě. Kromě pohody a pravidelného režimu potřebuje kvalitní stravu, proto budou peníze použity na nákup pytle veterinární diety. Holky z Dočasek mu pořídily postroj. Jakmile se podaří dát Arona do kondice, bude svěřen člověku, který se rád hýbe, je psovi přirozenou autoritou, ví, co pes potřebuje, aby byl šťastný a spokojený a dělal svému člověku radost.

Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Aron je čipovaný, očkovaný, odčervený, kastrovaný a má mezinárodní pas.

Kontakt pro adopci: Tel: 777 866 555, aja@docasky.cz

Aron je šťastný. Dohromady na psi v nouzi už se Dogsie podařilo poslat přesně 4076Kč. Děkujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

pes
Oblíbené

Pomoc pro pejsky z množíren

Množírny. Téma, které se nám napříč těmito články opakuje velmi často. Přestože byly v České republice zakázány již v roce 2017, naše spřátelené spolky tento velký problém neustále zažívají na vlastní kůži.

Pomoc psům v nouzi
Oblíbené

Nechtěný Max a jeho záchrana

Ani o Vánocích nezapomínáme na pomoc psům v nouzi. Tentokrát si můžete přečíst příběh pohodáře Maxe, který přišel o svého páníčka a dostal se tak do svého dočasného domova ve spolku Dočasky.cz.

Pomoc psům v nouzi
Pes z množírny
Oblíbené

Pejsci z množírny ve Vlasaticích

Do našeho spřáteleného spolku Pes nejvěrnější přítel z.s. se dostalo 25 pejsků z domácího množení. Peníze na pomoc psům v nouzi ze zeleninového balíčku tentokrát putují právě k nim. Více o nich se dozvíte níže.

Pomoc psům v nouzi