zbývá
pouze

1206 Balíčků

460x malý

498x střední

248x velký

SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ EDICE DOGSIE: DOGGO SÁM DOMA
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Prodej vánočních balíčků zahájen. Odesíláme 5. 12.

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Aron si pochutnává na speciální stravě

avatar

Tereza Roučková

Pomoc psům v nouzi

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Děkujeme za vaše nákupy. Z balíčků, které jste svým miláčkům koupili, Dogsie vyplácí 1.000,- Kč spolku Dočasky.cz. Tentokrát jsme se rozhodli přispět na veterinární dietu pro Arona.
Aron s chlapcem
Buďme ve spojení
Děkujeme za vaše nákupy. Z balíčků, které jste svým miláčkům koupili, Dogsie vyplácí 1.000,- Kč spolku Dočasky.cz. Tentokrát jsme se rozhodli přispět na veterinární dietu pro Arona.

[caption id="attachment_999" align="alignnone" width="300"]Aron a dočasná péče Aron (zdroj: dočasky.cz)[/caption]

Aron je dvouletý kříženec patrně německého boxera a staforda, který pořádně ochutnává opravdový život až teď. Byl pořízen jako dárek, od štěněte žil v městském bytě, bez kontaktu s jinými lidmi a jinymi zvířaty, většinu dne trávil zamčený v koupelně. Znal pouze noční venčení. Protože mu panička neumožnila kontakt se světem od malička, když dospěl a zesílil, nebyla s ním schopna na veřejnost vyjít a volný pohyb se psy zažil až ve spolku Dočasky.cz. O to větší šok to pro něj byl.

[caption id="attachment_998" align="alignnone" width="300"]Aron kouká Aron (zdroj: dočasky.cz)[/caption]

Změna je pro něj tak zásadní, že viditelně neprospívá, průjmuje, zvrací a hodně zhubl. Ve stresu se uchýlil k sebepoškozování a tak po neúspěšné léčbě přišel o ocas. Je to mladý pes, takže má velkou šanci, ale výsledky se dostavují pomalu. Dříve byl zrychlený a neomalený, mezi psy vyvolával potyčky. Rozkousal vše, co se mu postavilo do cesty - kdysi žvýkal houby, ručníky a tuby od zubní pasty, takže rozcupovat matrace a obložení mu nečinilo žádné potíže. Lepší se, už zvládá chůzi na vodítku bez tahání a neskáče lidem po hlavě. Kromě pohody a pravidelného režimu potřebuje kvalitní stravu, proto budou peníze použity na nákup pytle veterinární diety. Holky z Dočasek mu pořídily postroj. Jakmile se podaří dát Arona do kondice, bude svěřen člověku, který se rád hýbe, je psovi přirozenou autoritou, ví, co pes potřebuje, aby byl šťastný a spokojený a dělal svému člověku radost.

Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Aron je čipovaný, očkovaný, odčervený, kastrovaný a má mezinárodní pas.

Kontakt pro adopci: Tel: 777 866 555, aja@docasky.cz

Aron je šťastný. Dohromady na psi v nouzi už se Dogsie podařilo poslat přesně 4076Kč. Děkujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Pes z množírny
Oblíbené

Pejsci z množírny ve Vlasaticích

Do našeho spřáteleného spolku Pes nejvěrnější přítel z.s. se dostalo 25 pejsků z domácího množení. Peníze na pomoc psům v nouzi ze zeleninového balíčku tentokrát putují právě k nim. Více o nich se dozvíte níže.

Pomoc psům v nouzi
Oblíbené

Kauza Sobůlky - přemnožení pejsci na smetišti

Peníze na pomoc psům v nouzi za srpen a září putují na pomoc psí smečce, která žije v takových podmínkách, jaké bychom žádnému pejskovi nepřáli.

Pomoc psům v nouzi
Oblíbené

Nalezený Robin a jeho nutná amputace nožičky

Chlupáč, který dostal jméno Robin, se do péče našeho spřáteleného spolku Pes nejvěrnější přítel z.s. dostal jako nalezenec. Byl nalezený v obci Mosty u Jablůnkova na hlavní silnici poté, co byl zřejmě sražen autem. Přečtěte si celý Robinův příběh níže.

Pomoc psům v nouzi