zbývá
pouze

0 Balíčků

x malý

x střední

x velký

AKTUÁLNÍ EDICE DOGSIE: PSÍ MAFIE
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Má váš pejsek na to, stát se psím mafiánem? Objednejte mu nové Dogsie a uvidíte!

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Bojárek čekající na nový domov

avatar

Tereza Roučková

Pomoc psům v nouzi

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
I v květnu jsme společně s našimi předplatiteli pomáhali pejskům v nouzi. Tentokrát pomáháme spolku Pes nejvěrnější přítel z.s. s péčí o Bojárka, který zrovna hledá nový domov. Přečtěte si o Bojárkovi více.
Buďme ve spojení

I v květnu jsme společně s našimi předplatiteli pomáhali pejskům v nouzi. Tentokrát pomáháme spolku Pes nejvěrnější přítel z.s. s péčí o Bojárka, který zrovna hledá nový domov. Přečtěte si o Bojárkovi více.

Bojárek byl šťastný pejsek, který měl celý svůj život svou milující paničku, na kterou nedal dopustit. Bohužel ale nastal smutný den a panička ho navždy opustila. V tu chvíli jeho život ztratil smysl a z Bojárka se na zahradě stával pomalu a jistě smutný psík. Proto ho náš spřátelený spolek Pes nejvěrnější přítel z.s. vzal do své péče, aby Bojárek mohl na stará kolena najít nový milující domov.

Osud ale Bojárkovi připravil ošklivou hru. Při vstupní veterinární prohlídce mu byl zjištěn nádor v břišní dutině. Při dalších vyšetřeních se zjistilo, že nádor vychází z přední části tenkého střeva a vzhledem k velikosti a umístění je bohužel neoperovatelný.

Bojar ale naštěstí zatím nemá žádné zdravotní potíže. V dočasné péči opět pookřál i psychicky a je vděčný za lidskou přítomnost i pozornost. Jeho největší láskou jsou míčky, za kterými neustále lítá. A na to, že je mu už 12 let, je stále hodně vitální.

Bojárek bohužel trpí nadváhou, kterou je potřeba úpravou jídelníčku, správnou stravou a pohybem srovnat, aby nedocházelo k zatěžování kloubů a páteře. Kvůli své nemoci a nadváze má zvýšené hodnoty jaterních testů, má nasazenou jaterní dietu a doplňky na podporu jater. Dostává i další doplňky, které mají zpomalit růst nádoru.

Roztomilý Bojárek je přátelský k lidem, k pejskům i fenkám. Nemá problém vůbec s nikým a všem dává svou náklonnost radostně najevo. Bojar žil dlouho sám na zahradě, takže je potřeba dopilovat hygienu. Je to ale šikovný psík, který to jistě zvládne.

Nyní se pro něj hledá milující domov, člověk, který mu dá lásku a vše, co mu v posledních dnech tolik chybělo. Bojárek si rozhodně zaslouží ve svých důchodcovských letech páníčka či paničku, ke kterým se může kdykoli přitulit, kteří ho pomazlí a podpoří jeho neutuchající vášeň k balonkům.

Spolek Pes nejvěrnější přítel z.s. pokryje veškeré náklady, které bude nová Bojarova rodina na jeho péči potřebovat. I díky našim předplatitelům tak bude Bojárkův život v novém domově jednodušší.

Spolku Pes nejvěrnější přítel z.s. za květen přispíváme částku 4 000 Kč na pokrytí doživotní péče pro Bojárka. Celkem jsme na pomoc pejskům v nouzi přispěli už 382 750 Kč. Děkujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Oblíbené

Nechtěný Max a jeho záchrana

Ani o Vánocích nezapomínáme na pomoc psům v nouzi. Tentokrát si můžete přečíst příběh pohodáře Maxe, který přišel o svého páníčka a dostal se tak do svého dočasného domova ve spolku Dočasky.cz.

Pomoc psům v nouzi
Pes z množírny
Oblíbené

Pejsci z množírny ve Vlasaticích

Do našeho spřáteleného spolku Pes nejvěrnější přítel z.s. se dostalo 25 pejsků z domácího množení. Peníze na pomoc psům v nouzi ze zeleninového balíčku tentokrát putují právě k nim. Více o nich se dozvíte níže.

Pomoc psům v nouzi
Oblíbené

Kauza Sobůlky - přemnožení pejsci na smetišti

Peníze na pomoc psům v nouzi za srpen a září putují na pomoc psí smečce, která žije v takových podmínkách, jaké bychom žádnému pejskovi nepřáli.

Pomoc psům v nouzi
Objednávky s garancí doručení do Vánoc
Česká pošta, Balíkovna
20. 12. 2022
Zásilkovna
19. 12. 2022
PPL, GLS, DPD
20. 12. 2022