zbývá
pouze

263 Balíčků

90x malý

141x střední

32x velký

SPECIÁLNÍ EDICE
TEMATICKÝCH DOGSIE BALÍČKŮ

Aktuální zeleninovou edici si můžete objednat hned!

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Březnové Dogsie plné francouzských delikates

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Pejsci a Francouzi mají minimálně jednu společnou vášeň. Jídlo. A proto jsme se rozhodli, že hafanům v březnu přiblížíme francouzskou kuchyni, jak to jen jde. Podívejte se, na co všechno se mohli pejsci v březnu těšit!
Buďme ve spojení

Pejsci a Francouzi mají minimálně jednu společnou vášeň. Jídlo. A proto jsme se rozhodli, že hafanům v březnu přiblížíme francouzskou kuchyni, jak to jen jde. Podívejte se, na co všechno se mohli pejsci v březnu těšit!

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Burgundský králík

Burgundsko je známé vínem, dijonskou hořčicí ale i masem po burgundsku. My jsme to pejskům ještě vylepšili a připravili jsme Burgundského králíka delikates. Sušené králičí kousky jsou jedinečným gurmánským zážitkem, na který bude pejsek rád vzpomínat. Tuhle dobrotu pro Dogsie vytvořila firma Rozchov.

Gurmánské trojúhelníčky

Provence je vyhlášená levandulovými poli. Takže jsme levanduli nemohli z balíčku vynechat. Levandule je známá pro svou vůni a zklidňující účinky. Francouzi ji používají i jako koření, my jsme s ní ozvláštnili gurmánské trojúhelníčky. Jehněčí měkké pamlsky s levandulí pro Dogsie vytvořila firma Jopopet.

Crêpes s jahodou

Co by to bylo za francouzský balíček, kdyby v něm nebyly pravé francouzské palačinky? Francouzi si palačinky k ranní kávě dávají spíše na sladko, my jsme pejskům připravili speciální slanou variantu. Sušené burgery z vepřové svaloviny s jahodou je dobrota, které žádný hafan neodolá. Palačinky pro Dogsie vyrobila firma Domácí sušená masíčka.

Makronky - jahodové a banánové

Makronky. Francouzi je milují tak moc, že si po nich pojmenovali dokonce i prezidenta! Bylo tedy jasné, že v březnovém balíčku musí být i makronky pro pejsky. A nechali jsme připravit hned dva druhy - jahodové a banánové. Makronky vyrobila pekárna Zolly Dog Bakery.

Šnečí delikatesa

Když se řekne francouzská kuchyně, spoustu lidí jako první napadnou šneci a žáby. No a proto jsme šneky do Dogsie pochytali! Pekárna Zolly Dog Bakery do březnového balíčku připravila sušenky se šnečím masem, které je plné proteinů a má minimum tuků. Úžasná dobrota pro všechny mlsouny.

Psí bujabéza

Bujabéza je tradiční francouzská polévka plná barev a chutí. Samozřejmě jsme na ni tedy nemohli zapomenout při sestavování Dogsie menu. Sušená 100% treska měla pejskům jednu z nejoblíbenějších polévek připomenout. Pro Dogsie vytvořila značka BAPU, která pamlsky vyrábí ručně a stejně jako my si dávají záležet na kvalitě.

Hračky

Ani v březnovém balíčku nesměly chybět hračky. Ty jsou totiž pro spoustu pejsků zásadní a z krabice jdou ven jako první. Malí pejsci v balíčku tentokrát našli hned dvě hračky. Michelinskou bagetku s pískátkem a žábu, kterou jsme pojmenovali Žábard Depardieu. Střední pejsci se mohli těšit na barevného šneka Yves Šnek-Laurent. Největší pejsci v balíčku našli Žabku baletku s nohama z dlouhých provázků.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Favoritem mezi pamlsky v březnovém Dogsie se staly francouzské palačinky - crêpes s jahodou. Druhým favoritem byla hračka pro střední pejsky, roztomilý barevný šnek Yves Šnek-Laurent. Mrkněte na všechny březnové produkty na e-shopu!

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V dubnu jsme pro pejsky a páníčky připravili speciální balíček plný bizáru! Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Oblíbené

Pirátská výprava s červnovým Dogsie

V červnu do Dogsie připlula obrovská loď a všechny naše předplatitele a psí zákazníky vytáhla na divoké dobrodružství plné bohatství, zážitků a hlavně pirátů! Na pejsky čekala truhla plná překvapení, novinek a zábavy. Pojďme společně hodit voko na to, co všechno pejsci v Dogsie našli tentokrát.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

V Dogsie myslíme na přírodu. Co jsou to ty tetrapaky?

I nám v Dogsie dělá starost uhlíková stopa, kterou jako majitelé zvířátek vytváříme. Proto se snažíme se na tuto problematiku zaměřovat. Dogsie balíme ekologicky a většina pamlsků je balena do obalů, které jsou rozložitelné a pochutnají si na nich třeba žížalky. V pirátském Dogsie zase bylo chutné krmivo Bozita balené v tetrapaku. Co to ale vlastně je?

Produkty v Dogsie Tipy a triky
Oblíbené

Dubnová výprava do Mexika s Dogsie

Mexická kultura je vnímána jako jedna z těch nejživějších, nejbarevnějších i nejdivočejších. To se samozřejmě projevuje i v mexické kuchyni, kterou se inspirovalo dubnové Dogsie. Co všechno pejsci v mexickém balíčku objevili?

Produkty v Dogsie