zbývá
pouze

0 Balíčků

x malý

x střední

x velký

AKTUÁLNÍ EDICE DOGSIE: The Best of Dogsie
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Balíček pro pejsky s tím úplně nejlepším z celé historie Dogsie právě v prodeji!

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Březnové Dogsie plné francouzských delikates

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Pejsci a Francouzi mají minimálně jednu společnou vášeň. Jídlo. A proto jsme se rozhodli, že hafanům v březnu přiblížíme francouzskou kuchyni, jak to jen jde. Podívejte se, na co všechno se mohli pejsci v březnu těšit!
Buďme ve spojení

Pejsci a Francouzi mají minimálně jednu společnou vášeň. Jídlo. A proto jsme se rozhodli, že hafanům v březnu přiblížíme francouzskou kuchyni, jak to jen jde. Podívejte se, na co všechno se mohli pejsci v březnu těšit!

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Burgundský králík

Burgundsko je známé vínem, dijonskou hořčicí ale i masem po burgundsku. My jsme to pejskům ještě vylepšili a připravili jsme Burgundského králíka delikates. Sušené králičí kousky jsou jedinečným gurmánským zážitkem, na který bude pejsek rád vzpomínat. Tuhle dobrotu pro Dogsie vytvořila firma Rozchov.

Gurmánské trojúhelníčky

Provence je vyhlášená levandulovými poli. Takže jsme levanduli nemohli z balíčku vynechat. Levandule je známá pro svou vůni a zklidňující účinky. Francouzi ji používají i jako koření, my jsme s ní ozvláštnili gurmánské trojúhelníčky. Jehněčí měkké pamlsky s levandulí pro Dogsie vytvořila firma Jopopet.

Crêpes s jahodou

Co by to bylo za francouzský balíček, kdyby v něm nebyly pravé francouzské palačinky? Francouzi si palačinky k ranní kávě dávají spíše na sladko, my jsme pejskům připravili speciální slanou variantu. Sušené burgery z vepřové svaloviny s jahodou je dobrota, které žádný hafan neodolá. Palačinky pro Dogsie vyrobila firma Domácí sušená masíčka.

Makronky - jahodové a banánové

Makronky. Francouzi je milují tak moc, že si po nich pojmenovali dokonce i prezidenta! Bylo tedy jasné, že v březnovém balíčku musí být i makronky pro pejsky. A nechali jsme připravit hned dva druhy - jahodové a banánové. Makronky vyrobila pekárna Zolly Dog Bakery.

Šnečí delikatesa

Když se řekne francouzská kuchyně, spoustu lidí jako první napadnou šneci a žáby. No a proto jsme šneky do Dogsie pochytali! Pekárna Zolly Dog Bakery do březnového balíčku připravila sušenky se šnečím masem, které je plné proteinů a má minimum tuků. Úžasná dobrota pro všechny mlsouny.

Psí bujabéza

Bujabéza je tradiční francouzská polévka plná barev a chutí. Samozřejmě jsme na ni tedy nemohli zapomenout při sestavování Dogsie menu. Sušená 100% treska měla pejskům jednu z nejoblíbenějších polévek připomenout. Pro Dogsie vytvořila značka BAPU, která pamlsky vyrábí ručně a stejně jako my si dávají záležet na kvalitě.

Hračky

Ani v březnovém balíčku nesměly chybět hračky. Ty jsou totiž pro spoustu pejsků zásadní a z krabice jdou ven jako první. Malí pejsci v balíčku tentokrát našli hned dvě hračky. Michelinskou bagetku s pískátkem a žábu, kterou jsme pojmenovali Žábard Depardieu. Střední pejsci se mohli těšit na barevného šneka Yves Šnek-Laurent. Největší pejsci v balíčku našli Žabku baletku s nohama z dlouhých provázků.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Favoritem mezi pamlsky v březnovém Dogsie se staly francouzské palačinky - crêpes s jahodou. Druhým favoritem byla hračka pro střední pejsky, roztomilý barevný šnek Yves Šnek-Laurent. Mrkněte na všechny březnové produkty na e-shopu!

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V dubnu jsme pro pejsky a páníčky připravili speciální balíček plný bizáru! Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Psí mafie v únorovém Dogsie

V únoru se stali naši psí předplatitelé členy tajné a hrozivé psí mafie. Nyní se můžeme společně podívat na to, jaké základní mafiánské vybavení únorový balíček obsahoval.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Vánoční balíček - Doggo sám doma

Další Vánoce jsou za námi a s nimi i další vánoční Dogsie. Tentokrát to bylo před Vánoci velmi napínavé. Doggova rodina si naplánovala předvánoční dovolenou v Itálii. V tom všem zmatku okolo balení a odjezdu ale nechala Dogga doma! Ten však brzy zjistil, že úplně tak sám doma není. Podívejme se společně, s čím se musel Doggo před Vánoci vypořádat a co připravil pejskům do vánočního balíčku v roce 2022.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Catsie: pátá limitovaná edice

Ani tentokrát jsme na Vánoce nezapomněli na kočičky a připravili jsme pro ně již pátou limitovanou edici Catsie! Pojďme se společně podívat, co dělalo kočičkám radost v roce 2022.

Produkty v Dogsie