dogsie blog

Červencové Dogsie pro zdravý pohyb

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Co se vám vybaví, když se řekne léto? Nám určitě dlouhé procházky a čas strávený hraním s našimi čtyřnohými kamarády. Proto jsme do červencového Dogsie vybrali nejen pamlsky, které podporují zdravý pohyb pejska, ale i parádní hračky.
Buďme ve spojení
Co se vám vybaví, když se řekne léto? Nám určitě dlouhé procházky a čas strávený hraním s našimi čtyřnohými kamarády. Proto jsme do červencového Dogsie vybrali nejen pamlsky, které podporují zdravý pohyb pejska, ale i parádní hračky.

Pamlsky

Rebel Dog

Pamlsky v balíčku: Applaws Toppers Tasty Soup (malí pejsci), Dr. Animal sušené maso zvěřina (střední a velcí pejsci), RAW pamlsky králičí (všechny velikosti)

rebeldog logo

Rebel Dog máme opravdu rádi, protože mají zajímavé produkty a stejně jako my si potrpí na kvalitě. Mrkněte na jejich webové stránky a přesvěčte se sami.

Pro malé pejsky jsme vybrali Applaws Toppers Tasty Soup neboli psí polévku. Je to hypoalergenní přírodní pochoutka bez konzervačních látek, barviv a dochucovadel, kterou můžete zkombinovat se suchým krmivem nebo ji dát pejskovi jen tak. Určitě si pochutná, protože polívka je grunt :) Novinkou v červencovém Dogsie bylo zvěřinové sušené maso Dr. Animal, přírodní dobrota bez jakýchkoliv chemických přísad, konzervantů, nebo barviv. Maso je sušené horkým vzduchem se 100% obsahem suroviny. A pro všechny velikosti jsme přibalili oblíbené RAW pamlsky s králičím masem, které jsou prostě vynikající. Díky náročnému technologickému procesu výroby, tzv. lyofilizaci, mají 100 % výživových hodnot a dlouho vydrží.

Applaws Toppers, Dr. Animal, RAW pamlsky

Perrito Snacks

Pamlsky v balíčku: Perrito Beef chunks (malí pejsci), Perrito Beef stripes (střední a velcí pejsci) 

logo perrito snacks

Náš dodavatel Perrito Snacks se specializuje přímo na pamlsky. Jejich výrobky jsou bez glutamátů, lepku, barviv, konzervantů, GMO a jsou vyrobeny z čerstvých surovin. Do červencového Dogsie jsme vybrali dobroty z hovězího masa Perrito Beef chunks pro malé pejsky a Beef stripes pro střední a velké hafany. Jsou to 100% přírodní zdravé pamlsky se spoustou bílkovin, které se připravují za pomoci sušení horkým vzduchem.

Perrito beef chunks a stripes

Crazy Paws

Pamlsky v balíčku: Mediterranean Functional Snack s glukosaminem (všechny velikosti), Mediterranean krájené vepřové uši (velcí pejsci)

crazy paws logo

Náš slovenský dodavatel Crazy Paws se kromě výroby pamlsků věnuje i chovu plemen malý bradáč a bavorský barvář, se kterými se účastní výstav. Z toho důvodu zvlášť dbají na to, aby produkty v jejich nabídce pomáhaly udržet pejsky ve skvělé kondici.

Další novinkou v červencovém Dogsie byly funkční pamlsky Mediterranean Functional Snack. Tato dobrota obohacená glukosaminem podporuje zdraví kloubů a usnadňuje tak pohyblivost pejska. Je bez umělých přísad a obsahuje esenciální oleje, minerály a antioxidanty. Pro velké pejsky jsme ještě přidali krájené vepřové uši. Místo vaření jsou vystavené přirozenému procesu sušení, aby si zachovaly všechny výživové hodnoty. Jsou ideální k udržení zdravých dásní a odstraňování zubního kamene.

Mediterranean funkční pamlsky a vepřové uši

Hračky

V červencovém Dogsie jsme se s výběrem hraček opravdu nedrželi zpátky, protože k letním radovánkám úžasné hračky prostě patří. Tentokrát jsme vybírali od firmy GiGwi. V balíčcích jste mohli najít buď sovu a rugby míč, u kterých jde vypnout pískání, nebo plyšovou pískací kachnu a sloníka.

GiGwi hračky - sova, rugby míč, kachna, sloník

Chcete také svůj balíček Dogsie? Objednejte si jej na našem webu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Dubnová výprava do Mexika s Dogsie

Mexická kultura je vnímána jako jedna z těch nejživějších, nejbarevnějších i nejdivočejších. To se samozřejmě projevuje i v mexické kuchyni, kterou se inspirovalo dubnové Dogsie. Co všechno pejsci v mexickém balíčku objevili?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Doba ledová v únorovém Dogsie

Únor bývá mrazivý. A to se projevilo i v Dogsie balíčku, který jsme v únoru představili. Do Dogsie totiž přišla doba ledová a s ní další dobrodružství, nové chutě a zábavné hračky! Co všechno se v ledovém Dogsie balíčku schovávalo?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Doggova úžasná cesta vesmírem v lednu

Rok 2022 je tady a samozřejmě nemohl začít jinak než úžasným dobrodružstvím. To si tentokrát pro pejsky připravil náš čtyřnohý parťák Doggo, který nás všechny provedl vesmírem. Co všechno se ve vesmírném balíčku nacházelo? Mrkněte!

Produkty v Dogsie