dogsie blog

Červnové Dogsie o krok blíž přírodě

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
S létem přichází i červnový balíček Dogsie a jako vždycky jsme pro vaše pejsky vybrali ty nejlepší dobroty a hračky. Možná jste si však všimli jedné nenápadné, ale důležité změny ve způsobu balení - dali jsme sbohem strečové folii. Odteď Dogsie balíme pomocí papírové pásky, která je šetrnější k přírodě. Naše spotřeba plastů při balení tak klesla o 98 %! A co červnový eco-friendly balíček obsahoval?
Dogsie produkty červen 2018
Buďme ve spojení
S létem přichází i červnový balíček Dogsie a jako vždycky jsme pro vaše pejsky vybrali ty nejlepší dobroty a hračky. Možná jste si však všimli jedné nenápadné, ale důležité změny ve způsobu balení - dali jsme sbohem strečové folii. Odteď Dogsie balíme pomocí papírové pásky, která je šetrnější k přírodě. Naše spotřeba plastů při balení tak klesla o 98 %! A co červnový eco-friendly balíček obsahoval?

Pamlsky

Crazy Paws

Pamlsky v balíčku: Mediterranean Serrano Snacks (malí pejsci), Kloub se serrano šunkou (velcí pejsci)

crazy paws logo

Náš slovenský dodavatel Crazy Paws se kromě výroby pamlsků věnuje i chovu plemen malý bradáč a bavorský barvář, se kterými se účastní výstav. Z toho důvodu zvlášť dbají na to, aby produkty v jejich nabídce pomáhaly udržet pejsky ve skvělé kondici.

Serrano Snacks je super pamlsek pro malého pejska. Neobsahuje umělá barviva, lepek a je obohacen o esenciální oleje, minerály a antioxidanty. Je lehce stravitelný a chutná prostě skvěle. Kloub se serranou šunkou je bohatý na bílkoviny, vitamíny a minerály a ideální na posílení chrupavek a zubů. Klouby nejsou vařené, ale vystavené přirozenému procesu sušení tak, aby byly zachovány všechny nutriční hodnoty.

Animalis serrano kloub a snack

Calibra

Pamlsky v balíčku: Calibra Joy Chicken & Fish Sandwich (velcí pejsci)

calibra logo

Calibra je jedničkou v oblasti kvalitních dieteticky vyvážených krmiv z přírodních surovin, která jsou vhodná i pro psy trpící alergiemi či problémy se zažíváním. Mimo krmiv mají i řadu masových a dentálních pamlsků. Calibra Joy Chicken & Fish Sandwich je výborná lehce stravitelná pochoutka. Připravuje se jen z prvotřídního kuřecího a rybího masa, které obsahuje nenasycené mastné kyseliny pro zdravou kůži, srst a podporu imunitního systému.

Calibra Joy Chicken and Fish Sandwich

Velkoobchod SALAČ

Pamlsky v balíčku: Kuřecí nitky (malí pejsci), Kachní kolečka (střední a velcí pejsci)

Krmiva SALAČ

Náš ověřený dodavatel Velkoobchod SALAČ je v ČR už dobře zavedenou značkou a dováží superprémiová krmiva jako je např. EARTHBORN HOLISTIC®. Jejich nabídka pamlsků bez obilovin s vysokým obsahem masa je opravdu široká, a proto máme vždy z čeho vybírat. Do červnového Dogsie jsme vybrali kuřecí nitky a kachní kolečka.

Salač nitky kuřecí a kolečka kachní

Pučálka s.r.o.

Pamlsky v balíčku: Marp Treats hovězí játra (všechny velikosti), Marp Buffalo Crunchies (střední a velcí pejsci)

pučálka logo

Společnost Pučálka s.r.o. si zakládá na holistické výživě a kvalitních přírodních surovinách, a proto její výrobky nemohou chybět ani v Dogsie. Firma původně holistická krmiva pouze dovážela, než se v roce 2012 rozhodla rozšířit sortiment o výrobu vlastních pod značkou Marp. Pučálka má tedy složení krmiv plně pod kontrolou, což je zárukou, že váš pejsek dostane to nejlepší. Marp Treats hovězí játra jsou ručně vyráběné pamlsky bez chemie, které podporují pejskovo trávení. Marp Treats Buffalo Crunchies je 100% přírodní sušená dobrota z buvolího masa, která přispívá ke zdraví pejskova chrupu, snižuje tvorbu zubního kamene a minimalizuje zápach z tlamy.

Marp buffalo crunchies a hovězí játra

Trixie

Pamlsky v balíčku: PREMIO Omega Stripes kuřecí (malí a střední pejsci)

trixie logo

Německou značku Trixie už znáte z našich balíčků díky jejim skvělým hračkám. Trixie má ale kromě hraček a doplňků pro psy i bohatou nabídku prvotřídních dobrůtek. PREMIO Omega Stripes je přírodní pamlsek z masa ve formě pásků kuřecích prsou. Tato pochoutka je obohacená o omega 3 a omega 6 mastné kyseliny, které jsou důležité pro hafanovo zdraví. Navíc určitě oceníte uzavíratelné balení, díky kterému pásky zůstanou voňavé a měkké.

Trixie Premio Omega Stripes

Hračky

Tento měsíc vaši pejsci opět dováděli s hračkami od Trixie. Malým pejskům jsme do balíčku přidali roztomilou plyšovou opičku, střední a velcí pejsci se zase zabavili s létajícím talířem z pevné přírodní gumy.

Trixie hračky opička a létající talíř

Chcete také svůj balíček Dogsie? Objednejte si jej na našem webu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie