zbývá
pouze

0 Balíčků

x malý

x střední

x velký

AKTUÁLNÍ EDICE DOGSIE: PSÍ MAFIE
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Má váš pejsek na to, stát se psím mafiánem? Objednejte mu nové Dogsie a uvidíte!

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Červnové Dogsie o krok blíž přírodě

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
S létem přichází i červnový balíček Dogsie a jako vždycky jsme pro vaše pejsky vybrali ty nejlepší dobroty a hračky. Možná jste si však všimli jedné nenápadné, ale důležité změny ve způsobu balení - dali jsme sbohem strečové folii. Odteď Dogsie balíme pomocí papírové pásky, která je šetrnější k přírodě. Naše spotřeba plastů při balení tak klesla o 98 %! A co červnový eco-friendly balíček obsahoval?
Dogsie produkty červen 2018
Buďme ve spojení
S létem přichází i červnový balíček Dogsie a jako vždycky jsme pro vaše pejsky vybrali ty nejlepší dobroty a hračky. Možná jste si však všimli jedné nenápadné, ale důležité změny ve způsobu balení - dali jsme sbohem strečové folii. Odteď Dogsie balíme pomocí papírové pásky, která je šetrnější k přírodě. Naše spotřeba plastů při balení tak klesla o 98 %! A co červnový eco-friendly balíček obsahoval?

Pamlsky

Crazy Paws

Pamlsky v balíčku: Mediterranean Serrano Snacks (malí pejsci), Kloub se serrano šunkou (velcí pejsci)

crazy paws logo

Náš slovenský dodavatel Crazy Paws se kromě výroby pamlsků věnuje i chovu plemen malý bradáč a bavorský barvář, se kterými se účastní výstav. Z toho důvodu zvlášť dbají na to, aby produkty v jejich nabídce pomáhaly udržet pejsky ve skvělé kondici.

Serrano Snacks je super pamlsek pro malého pejska. Neobsahuje umělá barviva, lepek a je obohacen o esenciální oleje, minerály a antioxidanty. Je lehce stravitelný a chutná prostě skvěle. Kloub se serranou šunkou je bohatý na bílkoviny, vitamíny a minerály a ideální na posílení chrupavek a zubů. Klouby nejsou vařené, ale vystavené přirozenému procesu sušení tak, aby byly zachovány všechny nutriční hodnoty.

Animalis serrano kloub a snack

Calibra

Pamlsky v balíčku: Calibra Joy Chicken & Fish Sandwich (velcí pejsci)

calibra logo

Calibra je jedničkou v oblasti kvalitních dieteticky vyvážených krmiv z přírodních surovin, která jsou vhodná i pro psy trpící alergiemi či problémy se zažíváním. Mimo krmiv mají i řadu masových a dentálních pamlsků. Calibra Joy Chicken & Fish Sandwich je výborná lehce stravitelná pochoutka. Připravuje se jen z prvotřídního kuřecího a rybího masa, které obsahuje nenasycené mastné kyseliny pro zdravou kůži, srst a podporu imunitního systému.

Calibra Joy Chicken and Fish Sandwich

Velkoobchod SALAČ

Pamlsky v balíčku: Kuřecí nitky (malí pejsci), Kachní kolečka (střední a velcí pejsci)

Krmiva SALAČ

Náš ověřený dodavatel Velkoobchod SALAČ je v ČR už dobře zavedenou značkou a dováží superprémiová krmiva jako je např. EARTHBORN HOLISTIC®. Jejich nabídka pamlsků bez obilovin s vysokým obsahem masa je opravdu široká, a proto máme vždy z čeho vybírat. Do červnového Dogsie jsme vybrali kuřecí nitky a kachní kolečka.

Salač nitky kuřecí a kolečka kachní

Pučálka s.r.o.

Pamlsky v balíčku: Marp Treats hovězí játra (všechny velikosti), Marp Buffalo Crunchies (střední a velcí pejsci)

pučálka logo

Společnost Pučálka s.r.o. si zakládá na holistické výživě a kvalitních přírodních surovinách, a proto její výrobky nemohou chybět ani v Dogsie. Firma původně holistická krmiva pouze dovážela, než se v roce 2012 rozhodla rozšířit sortiment o výrobu vlastních pod značkou Marp. Pučálka má tedy složení krmiv plně pod kontrolou, což je zárukou, že váš pejsek dostane to nejlepší. Marp Treats hovězí játra jsou ručně vyráběné pamlsky bez chemie, které podporují pejskovo trávení. Marp Treats Buffalo Crunchies je 100% přírodní sušená dobrota z buvolího masa, která přispívá ke zdraví pejskova chrupu, snižuje tvorbu zubního kamene a minimalizuje zápach z tlamy.

Marp buffalo crunchies a hovězí játra

Trixie

Pamlsky v balíčku: PREMIO Omega Stripes kuřecí (malí a střední pejsci)

trixie logo

Německou značku Trixie už znáte z našich balíčků díky jejim skvělým hračkám. Trixie má ale kromě hraček a doplňků pro psy i bohatou nabídku prvotřídních dobrůtek. PREMIO Omega Stripes je přírodní pamlsek z masa ve formě pásků kuřecích prsou. Tato pochoutka je obohacená o omega 3 a omega 6 mastné kyseliny, které jsou důležité pro hafanovo zdraví. Navíc určitě oceníte uzavíratelné balení, díky kterému pásky zůstanou voňavé a měkké.

Trixie Premio Omega Stripes

Hračky

Tento měsíc vaši pejsci opět dováděli s hračkami od Trixie. Malým pejskům jsme do balíčku přidali roztomilou plyšovou opičku, střední a velcí pejsci se zase zabavili s létajícím talířem z pevné přírodní gumy.

Trixie hračky opička a létající talíř

Chcete také svůj balíček Dogsie? Objednejte si jej na našem webu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Oblíbené

Vánoční balíček - Doggo sám doma

Další Vánoce jsou za námi a s nimi i další vánoční Dogsie. Tentokrát to bylo před Vánoci velmi napínavé. Doggova rodina si naplánovala předvánoční dovolenou v Itálii. V tom všem zmatku okolo balení a odjezdu ale nechala Dogga doma! Ten však brzy zjistil, že úplně tak sám doma není. Podívejme se společně, s čím se musel Doggo před Vánoci vypořádat a co připravil pejskům do vánočního balíčku v roce 2022.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Catsie: pátá limitovaná edice

Ani tentokrát jsme na Vánoce nezapomněli na kočičky a připravili jsme pro ně již pátou limitovanou edici Catsie! Pojďme se společně podívat, co dělalo kočičkám radost v roce 2022.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Tipy na dárky pro psy

Vánoce jsou za dveřmi! A my bychom při nakupování dárků neměli zapomínat ani na naše čtyřnohé miláčky. Přinášíme tipy na vánoční dárky pro psy, aby se i oni měli na co pod stromečkem těšit.

Produkty v Dogsie
Objednávky s garancí doručení do Vánoc
Česká pošta, Balíkovna
20. 12. 2022
Zásilkovna
19. 12. 2022
PPL, GLS, DPD
20. 12. 2022