dogsie blog

Doba ledová v únorovém Dogsie

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Únor bývá mrazivý. A to se projevilo i v Dogsie balíčku, který jsme v únoru představili. Do Dogsie totiž přišla doba ledová a s ní další dobrodružství, nové chutě a zábavné hračky! Co všechno se v ledovém Dogsie balíčku schovávalo?
Buďme ve spojení

Únor bývá mrazivý. A to se projevilo i v Dogsie balíčku, který jsme v únoru představili. Do Dogsie totiž přišla doba ledová a s ní další dobrodružství, nové chutě a zábavné hračky! Co všechno se v ledovém Dogsie balíčku schovávalo?

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Vykopávky

Prvním pamlskem, který v balíčku našli úplně všichni pejsci, byly vykopávky. Vykopávky totiž k historii i době ledové zkrátka patří. A kdyby měli pejsci začít pracovat, mnoho z nich by si určitě vybralo profesi archeologů. Protože prostě kosti! Pejsci sice pracovat nemusí, ale díky téhle dobrůtce si i tak mohli „zaarcheoložit“. A také si i pochutnat. Firma Jopopet do Dogsie připravila jehněčí kostičky s přesličkou, které se hodí na trénink i na obyčejné mlsáničko.

Líná svačinka

Pravidla v době ledové byla jednoduchá. Jednou jste si dávali pohodovou línou svačinku na stromě a jindy jste možná sami byli taková líná svačinka. Zkrátka sežer nebo buď sežrán. Pejskům v Dogsie žádná hrozba ale naštěstí nehrozila. Právě naopak - mohli si užít výtečnou chuť sušených kousků zvěřiny, které do balíčku připravila firma Rozchov, která je našim odběratelům už určitě dobře známá. Jupí!

Lední rybky

Co by to bylo za dobu ledovou, kdyby v ní chyběl led? Led je naprosto neoddělitelná součást téhle doby. To ale bohužel znamenalo také to, že se v ní nacházely jen takzvané „Lední rybky“. Tedy rybky, které by určitě byly chutné a vydatné, ale nacházely se jen v ledu. Do Dogsie jsme ale naštěstí led dávat nemuseli, a tak si hafani mohli pochutnat na celých sušených šprotech, které připravila firma Domácí sušená masíčka.

L(ed)ovec

A u ledu ještě určitě zůstaneme. Umělecká díla, jako tady L(ed)ovec (= lovec Ed), totiž byla další věc, která byla v době ledové celkem běžná. Jen jejich jména se lišila. Vždy šlo ale o to samé - lovce zamrzlé v ledu. Jednou z to byla socha a jindy improvizovaná zmrzka, nebo dokonce cool tobogán! Na jejich počest jsme pejskům do balíčku připravili sušené jelení tyčinky, které připomínaly oštěpy. I tuto dobrotu do Dogsie připravila naše oblíbená firma Domácí sušená masíčka.

Mamutí ušisko

Mamuty už v dnešní době bohužel nepotkáme. Ale to neznamená, že bychom na ně snad mohli zapomenout. Jako jejich připomínku jsme proto všem středním a velkým pejskům do balíčku s pomocí firmy Domácí sušená masíčka přibalili vepřové farmářské ucho. Mamutí ušiska v době ledové mohla sloužit třeba jako super přikrývka pro ostatní zvířata. Na vepřovém uchu si zase pejsci mohli skvěle pochutnat.

Pratur

Pratur bylo další zvíře, které po naší Zemi v minulosti chodilo. Jednalo se vlastně o krávy podobné těm dnešním. I proto jsme do balíčku museli zařadit hovězí masíčko, které pejsci tolik milují. Na sušeném hovězím mase si mohli pochutnat všichni velcí hafani. Tuto dobrůtku do Dogsie připravila firma BAPU.

Hračky

Nebylo by to Dogsie, kdyby v něm nebyly zábavné hračky! Tentokrát se všichni pejsci mohli těšit na roztomilá zvířátka. Malí chlupáči v balíčku objevili veverčátko Scrata, které při hraní šustí, píská a navíc ještě obsahuje malé uzlíky. Střední pejsci si hráli s roztomilým plyšovým mamutem Mannym a velcí hafani našli v balíčku velkého veverčáka Scrata, kterého si mohli buď zauzlovat nebo rozvázat.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? Aktuálně je již v prodeji nový balíček! V dubnu se vydáváme na cestu do Mexika, které prozkoumáme a hlavně ochutnáme! Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu. Jako předplatné nebo klidně jen jednorázově :).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie