zbývá
pouze

9 Balíčků

9x malý

0x střední

0x velký

SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ EDICE DOGSIE: DOGGO SÁM DOMA
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Povánoční výprodej: Sleva 20 % na vánoční Dogsie s kódem „SAMDOMA“

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Doggova úžasná cesta vesmírem v lednu

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Rok 2022 je tady a samozřejmě nemohl začít jinak než úžasným dobrodružstvím. To si tentokrát pro pejsky připravil náš čtyřnohý parťák Doggo, který nás všechny provedl vesmírem. Co všechno se ve vesmírném balíčku nacházelo? Mrkněte!
Buďme ve spojení

Rok 2022 je tady a samozřejmě nemohl začít jinak než novým úžasným dobrodružstvím. To si tentokrát pro pejsky připravil náš čtyřnohý parťák Doggo, který nás všechny provedl vesmírem. Co všechno se ve vesmírném balíčku nacházelo? Mrkněte!

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Psí Milky Way

Mléčná dráha je vidět i z naší Země. Z blízka je to prý ale ještě mnohem lepší. Doggo trochu Mléčné dráhy vzal z vesmíru s sebou a zabalil každému pejskovi hned dva lahodné kousky. Lidé se před ním prý pořád cpou nějakými takovými dobrůtkami. A hafani rozhodně nesmí být pozadu. Jehněčí poloměkké tyčinky s názvem Psí Milky Way pro Dogsie připravila firma Jopopet.

Saturnovy prstence

Doggo při své cestě vesmírem zjistil, že některé planety kolem sebe mají takové zajímavé kroužky. Za svůj život si všiml, že když se lidé mají hodně rádi, také si takové kroužky dávají na prsty. A Doggo má rád všechny pejsky, kteří s ním zažívají dobrodružství v Dogsie a tak jim do balíčku schoval celou krabičku Sušených kalamárových kroužků, které připravil s firmou Domácí sušená masíčka.

Černá díra

Takhle Doggovi prý říká jeho lidská máma. Černá díra. A přitom je pes. A hnědý. No a pak Doggo zjistil, že Černé díry existují ve vesmíru a požírají všechno, co se kolem nich mihne. Vůbec nedává smysl, že by měly něco podobného s Doggem. Ta máma to určitě zase nějak popletla. Jenže pak Doggo černou díru potkal ve vesmíru a byla tak lákavá, že ji málem celou spolkl. Nakonec se ale rozhodl se o sušené dukátky z hovězího jatýrka od Domácí sušená masíčka rozdělit se všemi svými psími kámoši, kteří milují jídlo tak moc, jako on.

Sluneční soustava

Naše sluneční soustava je něco kouzelného. Od Merkuru až po Pluta. Ano, přesně tak. Doggo rozhodl, že Pluto nebude sedět v koutě. Žádný správný pes by nikdy nemohl někoho vyloučit z kolektivu jen protože je ten někdo psí trpaslík. I mezi psy existují trpasličí plemena. Takže všichni pejsci si mohli v lednu pochutnat na hovězím mixu planetek, který obsahoval malé i velké planety a hned tři příchutě. Tuhle dobrotu připravila firma BAPU. Mňam.

Mimozemské objevy

Člověk by se občas divil, co všechno se dá ve vesmíru potkat. Pejsci se ale už divit nemusí. Minimálně střední a velcí hafani, kteří v balíčku objevili tato zvláštní Mimozemská tělesa. Doggo je viděl proletět kolem své vesmírné lodi a hned bylo jasné, že sušené kachní krky v balíčku nesmí chybět. Pro Dogsie je vytvořila firma Domácí sušená masíčka.

Canis Major

Canis Major. Aneb velký pes. Ten samozřejmě nesměl chybět v balíčku pro velké pejsky. Krůtí masové sušenky ve tvaru hvězd od firmy BAPU nechal Doggo připravit, aby pejskům připomínaly, jak moc jsou psi pro lidi důležití, když podle nich lidi pojmenovali i souhvězdí. A že své páníčky nemusí vždy 100% poslouchat. Jedině za pamlsek. Třeba právě za tenhle.

Hračky

A jako vždy v balíčku samozřejmě čekaly i tematické hračky. Ty v žádném Dogsie prostě nesmí chybět. Tentokrát malí pejsci mohli řádit s malou vesmírnou raketkou, která se jim určitě dobře nosila i díky provázku na přetahování. Střední pejsci vesmírem necestovali sami. V balíčku na ně totiž čekal zelený kámoš Baby Yoda, který jim dělal společnost. A na velké hafany čekala pořádný Turbo rakeťák na dobrodružnou cestu vesmírem.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V únoru vyrážíme do Doby ledové. Společně se podíváme, jak se tenkrát žilo lidem i zvířatům. Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu. Jako předplatné nebo jen jednorázově.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Oblíbené

Tipy na dárky pro psy

Vánoce jsou za dveřmi! A my bychom při nakupování dárků neměli zapomínat ani na naše čtyřnohé miláčky. Přinášíme tipy na vánoční dárky pro psy, aby se i oni měli na co pod stromečkem těšit.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Říjnové Dogsie plné zeleniny

Říjnové Dogsie jsme věnovali životu na farmě a zdravé zelenince. Pojďme se podívat, co za pamlsky a hračky obsahoval balíček pro psy s názvem Zelenině zdar!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Jdeme na jedno se srpnovým Dogsie

V srpnu jsme s pejsky vyrazili na jedno. Podívejte se, jaké pamlsky a hračky obsahoval srpnový balíček pro psy.

Produkty v Dogsie
Objednávky s garancí doručení do Vánoc
Česká pošta, Balíkovna
20. 12. 2022
Zásilkovna
19. 12. 2022
PPL, GLS, DPD
20. 12. 2022