dogsie blog

Doggova úžasná cesta vesmírem v lednu

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Rok 2022 je tady a samozřejmě nemohl začít jinak než úžasným dobrodružstvím. To si tentokrát pro pejsky připravil náš čtyřnohý parťák Doggo, který nás všechny provedl vesmírem. Co všechno se ve vesmírném balíčku nacházelo? Mrkněte!
Buďme ve spojení

Rok 2022 je tady a samozřejmě nemohl začít jinak než novým úžasným dobrodružstvím. To si tentokrát pro pejsky připravil náš čtyřnohý parťák Doggo, který nás všechny provedl vesmírem. Co všechno se ve vesmírném balíčku nacházelo? Mrkněte!

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Psí Milky Way

Mléčná dráha je vidět i z naší Země. Z blízka je to prý ale ještě mnohem lepší. Doggo trochu Mléčné dráhy vzal z vesmíru s sebou a zabalil každému pejskovi hned dva lahodné kousky. Lidé se před ním prý pořád cpou nějakými takovými dobrůtkami. A hafani rozhodně nesmí být pozadu. Jehněčí poloměkké tyčinky s názvem Psí Milky Way pro Dogsie připravila firma Jopopet.

Saturnovy prstence

Doggo při své cestě vesmírem zjistil, že některé planety kolem sebe mají takové zajímavé kroužky. Za svůj život si všiml, že když se lidé mají hodně rádi, také si takové kroužky dávají na prsty. A Doggo má rád všechny pejsky, kteří s ním zažívají dobrodružství v Dogsie a tak jim do balíčku schoval celou krabičku Sušených kalamárových kroužků, které připravil s firmou Domácí sušená masíčka.

Černá díra

Takhle Doggovi prý říká jeho lidská máma. Černá díra. A přitom je pes. A hnědý. No a pak Doggo zjistil, že Černé díry existují ve vesmíru a požírají všechno, co se kolem nich mihne. Vůbec nedává smysl, že by měly něco podobného s Doggem. Ta máma to určitě zase nějak popletla. Jenže pak Doggo černou díru potkal ve vesmíru a byla tak lákavá, že ji málem celou spolkl. Nakonec se ale rozhodl se o sušené dukátky z hovězího jatýrka od Domácí sušená masíčka rozdělit se všemi svými psími kámoši, kteří milují jídlo tak moc, jako on.

Sluneční soustava

Naše sluneční soustava je něco kouzelného. Od Merkuru až po Pluta. Ano, přesně tak. Doggo rozhodl, že Pluto nebude sedět v koutě. Žádný správný pes by nikdy nemohl někoho vyloučit z kolektivu jen protože je ten někdo psí trpaslík. I mezi psy existují trpasličí plemena. Takže všichni pejsci si mohli v lednu pochutnat na hovězím mixu planetek, který obsahoval malé i velké planety a hned tři příchutě. Tuhle dobrotu připravila firma BAPU. Mňam.

Mimozemské objevy

Člověk by se občas divil, co všechno se dá ve vesmíru potkat. Pejsci se ale už divit nemusí. Minimálně střední a velcí hafani, kteří v balíčku objevili tato zvláštní Mimozemská tělesa. Doggo je viděl proletět kolem své vesmírné lodi a hned bylo jasné, že sušené kachní krky v balíčku nesmí chybět. Pro Dogsie je vytvořila firma Domácí sušená masíčka.

Canis Major

Canis Major. Aneb velký pes. Ten samozřejmě nesměl chybět v balíčku pro velké pejsky. Krůtí masové sušenky ve tvaru hvězd od firmy BAPU nechal Doggo připravit, aby pejskům připomínaly, jak moc jsou psi pro lidi důležití, když podle nich lidi pojmenovali i souhvězdí. A že své páníčky nemusí vždy 100% poslouchat. Jedině za pamlsek. Třeba právě za tenhle.

Hračky

A jako vždy v balíčku samozřejmě čekaly i tematické hračky. Ty v žádném Dogsie prostě nesmí chybět. Tentokrát malí pejsci mohli řádit s malou vesmírnou raketkou, která se jim určitě dobře nosila i díky provázku na přetahování. Střední pejsci vesmírem necestovali sami. V balíčku na ně totiž čekal zelený kámoš Baby Yoda, který jim dělal společnost. A na velké hafany čekala pořádný Turbo rakeťák na dobrodružnou cestu vesmírem.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V únoru vyrážíme do Doby ledové. Společně se podíváme, jak se tenkrát žilo lidem i zvířatům. Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu. Jako předplatné nebo jen jednorázově.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie