zbývá
pouze

9 Balíčků

9x malý

0x střední

0x velký

SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ EDICE DOGSIE: DOGGO SÁM DOMA
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Povánoční výprodej: Sleva 20 % na vánoční Dogsie s kódem „SAMDOMA“

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Doggovy první Vánoce v prosincovém Dogsie

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Vánoční Dogsie bylo tento rok v podání nejnovějšího člena týmu Dogsie, Dogga. A jako vždy ukrývalo hromadu kvalitních, zdravých a hlavně chutných vánočně vyladěných pamlsků. Nechyběly ale ani tematické vánoční hračky. Pojďme se společně podívat na kompletní obsah!
Buďme ve spojení

Vánoční Dogsie bylo tento rok v podání nejnovějšího člena týmu Dogsie, Dogga. A jako vždy ukrývalo hromadu kvalitních, zdravých a hlavně chutných vánočně vyladěných pamlsků. Nechyběly ale ani tematické vánoční hračky. Pojďme se společně podívat na kompletní obsah!

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Štěpánská koleda

Umíte si představit Vánoce bez slavnostní kachny? My také ne! Jako první na pejsky proto čekala Štěpánská koleda. Malí pejsci si pochutnávali na menší verzi tohoto pamlsku a těšili se ze sušených kachních kousků. Střední a velcí pejsci měli v balíčku sušené kachní burgery. Obě verze pamlsku obsahovaly pouze 100% kachní maso. Tento pamlsek připravila firma Domácí sušená masíčka, kterou už můžete znát z minulých balíčků.

Výběrové rybičky

Jeden z úplně nejoblíbenějších pamlsků v prosincovém Dogsie. Doggovy výběrové rybičky slavily obrovský úspěch. I tento pamlsek byl v balíčku ve dvou variantách. První verze pro malé a střední pejsky obsahovala lososa a pstruha. Velkým pejskům jsme navíc připravili ještě tuňáka. I tento pamlsek do Dogsie připravila firma Domácí sušená masíčka. Jen rybky, nic víc. Mňam!

Skořicové kometky

Bez skořice by to snad ani nebyly Vánoce. Takže jsme prostě museli maličkou špetku skořice dopřát i chlupáčům. Jehněčí se skořicí ve tvaru malých kometek vykouzlí vánoční atmosféru kdekoli a kdykoli. Tento pamlsek vyrobil náš osvědčený partner, česká firma Jopopet a vybral opět to nejlepší. Jehněčí maso je ceněné pro vysoký obsah kyseliny linolové, jež má protirakovinové i zeštíhlující účinky.

Doggovo vánoční cukroví

Celý prosinec (a pak ještě leden, únor, březen...) nás pejsci sledují, jak se cpeme cukrovím. Takže jsme zkrátka museli cukroví připravit i jim do Dogsie. A hned tři druhy! Podkovy z kuřecích jater, batátové Andílky se skořicí a Stromeček se špenátem a slaninou. Vánoční cukroví vyrobila pekárna Zolly Dog Bakery, která se věnuje pečení zdravých domácích dobrot pro pejsky.

Masožroutův rok

V posledních měsících jsme v Dogsie hodně sázeli na sušenky. A i když pejskům chutnaly, bylo jich někdy trochu moc. Proto jsme se rozhodli to v příštím roce změnit. Na střední a velké pejsky čekala sušená hovězí játra, která to měla pejskům naznačit a zároveň přislíbit. Tento pamlsek pro Dogsie vytvořila značka BAPU, která pamlsky vyrábí ručně a výhradně z českých surovin a stejně jako my si dávají záležet na kvalitě.

Tichá noc

Velcí pejsci se mohli ve vánočním Dogsie těšit ještě na hovězí hvězdičky s medem a skořicí. I tento pamlsek pro Dogsie vytvořila značka BAPU. Sušenky ve tvaru hvězdiček s příchutí hovězího masa, medu a skořice se skvěle hodí na trénink i pohodové vánoční mlsání.

Hračky

Vánoce jsou v prosinci a nejspíš i v celém roce ten nejvýraznější svátek. Bylo tedy jasné, že hračky v prosincovém balíčku musí být především vánočně vyladěné. Na nejmenší pejsky tentokrát dokonce čekaly hračky tři. Vánoční stromeček a rybička s míčkem v různých barvách. Na střední pejsky pak v balíčku čekal vánoční stromeček s pískátkem a provázkem ve střední velikosti. Na velké hafany vánoční stromeček s pískátkem a provázkem ve větší verzi.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V lednu nás čeká společná výprava do kouzelnického světa na školu v Rafanicích! Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu. Lednové balíčky začínáme odesílat v polovině ledna, aby pejsci stihli spotřebovat zásoby pamlsků z Vánoc :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Oblíbené

Tipy na dárky pro psy

Vánoce jsou za dveřmi! A my bychom při nakupování dárků neměli zapomínat ani na naše čtyřnohé miláčky. Přinášíme tipy na vánoční dárky pro psy, aby se i oni měli na co pod stromečkem těšit.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Říjnové Dogsie plné zeleniny

Říjnové Dogsie jsme věnovali životu na farmě a zdravé zelenince. Pojďme se podívat, co za pamlsky a hračky obsahoval balíček pro psy s názvem Zelenině zdar!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Jdeme na jedno se srpnovým Dogsie

V srpnu jsme s pejsky vyrazili na jedno. Podívejte se, jaké pamlsky a hračky obsahoval srpnový balíček pro psy.

Produkty v Dogsie
Objednávky s garancí doručení do Vánoc
Česká pošta, Balíkovna
20. 12. 2022
Zásilkovna
19. 12. 2022
PPL, GLS, DPD
20. 12. 2022