dogsie blog

Dubnová výprava do Mexika s Dogsie

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Mexická kultura je vnímána jako jedna z těch nejživějších, nejbarevnějších i nejdivočejších. To se samozřejmě projevuje i v mexické kuchyni, kterou se inspirovalo dubnové Dogsie. Co všechno pejsci v mexickém balíčku objevili?
Buďme ve spojení

Mexická kultura je vnímána jako jedna z těch nejživějších, nejbarevnějších i nejdivočejších. To se samozřejmě projevuje i v mexické kuchyni, kterou se inspirovalo dubnové Dogsie. Co všechno pejsci v mexickém balíčku objevili?

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Sombrero con frijoles

Sombrero a fazole jsou dvě věci, které jsou pro Mexiko naprosto typické. Rozhodně jsme je proto museli do Dogsie nějak dostat. Celé sombrero se nám do balíčku nevešlo, a tak jsme pejskům připravili tuhle boží dobrůtku. Jehněčí kolečka s fazolí od firmy Jopopet jistě udělala radost všem psím milovníkům poloměkkých pamlsků.

Carne de cordero

Jehněčí maso má u Mexičanů na talíři čestné místo a stejně čestné místo by mělo mít i u hafanů v bříšku. Je totiž vynikajícím zdrojem vysoce kvalitní bílkoviny a je vhodné i pro pejsky s citlivým zažíváním. Proto jsme ho do Dogsie jednoznačně museli zařadit i podobě sušených jehněčích kousků od firmy Rozchov.

Tacos con maiz

Mexičané milují kukuřičné placky s masem uvnitř. My jsme toto oblíbené jídlo vytunili a pro pejsky jsme ho připravili naopak – placičky jsme připravili z masa a do nich jsme schovali trošku kukuřice, která obsahuje draslík, fosfor, vápník, hořčík, mangan, železo a zinek, z vitamínů zde vévodí skupina B. Tacos, tedy vemínkové dukátky s kukuřicí, připravila paní Katka z rodinné firmy Domácí sušená masíčka.

Chilli con carne

Klasika mezi mexickými jídly - mleté hovězí maso, chilli, fazole, rajčata a čokoláda. Jenže některé suroviny pejsci nesmí, a tak jsme toto jídlo upravili k obrazu svému. Kvalita samozřejmě ale zůstala a střední a velcí pejsci si mohli díky firmě Domácí sušená masíčka pochutnávat na hovězích marokáncích s fazolí.

Carne de pavo

Bohužel ani hafani se ale nemohou pořád cpát mexickými delikatesami. Vždyť plavková sezóna je za rohem, a tak jsme pro velké hafany do balíčku s pomocí firmy BAPU připravili i sušené plátky krůtího masíčka. Krůtí maso je dietní, takže je to vlastně takový dietní salátek. Z masa. Bez salátu. Prostě 100% dobrůtka.

Hračky

Bez hračky by to nebylo ono. Proto i v mexickém balíčku na pejsky čekala tematická zábava. Malí pejsci v balíčku objevili roztomilý pískací plyšový kaktus, střední hafani si hráli s šustící plyšovou kukuřičkou a velcí hafani řádili s odolnou gumovou kukuřicí s provázky.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? Aktuálně je již v prodeji nový balíček! V červnu zažíváme divokou plavbu a pejsci mohou prozkoumat a ochutnat opravdový Pirátský poklad!

Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu. Jako předplatné nebo klidně jen jednorázově a nezapomeňte si k němu přihodit klidně i něco z Mexika! :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie