zbývá
pouze

981 Balíčků

362x malý

427x střední

192x velký

SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ EDICE DOGSIE: DOGGO SÁM DOMA
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Prodej vánočních balíčků zahájen. Odesíláme 5. 12.

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Dubnová výprava do Mexika s Dogsie

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Mexická kultura je vnímána jako jedna z těch nejživějších, nejbarevnějších i nejdivočejších. To se samozřejmě projevuje i v mexické kuchyni, kterou se inspirovalo dubnové Dogsie. Co všechno pejsci v mexickém balíčku objevili?
Buďme ve spojení

Mexická kultura je vnímána jako jedna z těch nejživějších, nejbarevnějších i nejdivočejších. To se samozřejmě projevuje i v mexické kuchyni, kterou se inspirovalo dubnové Dogsie. Co všechno pejsci v mexickém balíčku objevili?

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Sombrero con frijoles

Sombrero a fazole jsou dvě věci, které jsou pro Mexiko naprosto typické. Rozhodně jsme je proto museli do Dogsie nějak dostat. Celé sombrero se nám do balíčku nevešlo, a tak jsme pejskům připravili tuhle boží dobrůtku. Jehněčí kolečka s fazolí od firmy Jopopet jistě udělala radost všem psím milovníkům poloměkkých pamlsků.

Carne de cordero

Jehněčí maso má u Mexičanů na talíři čestné místo a stejně čestné místo by mělo mít i u hafanů v bříšku. Je totiž vynikajícím zdrojem vysoce kvalitní bílkoviny a je vhodné i pro pejsky s citlivým zažíváním. Proto jsme ho do Dogsie jednoznačně museli zařadit i podobě sušených jehněčích kousků od firmy Rozchov.

Tacos con maiz

Mexičané milují kukuřičné placky s masem uvnitř. My jsme toto oblíbené jídlo vytunili a pro pejsky jsme ho připravili naopak – placičky jsme připravili z masa a do nich jsme schovali trošku kukuřice, která obsahuje draslík, fosfor, vápník, hořčík, mangan, železo a zinek, z vitamínů zde vévodí skupina B. Tacos, tedy vemínkové dukátky s kukuřicí, připravila paní Katka z rodinné firmy Domácí sušená masíčka.

Chilli con carne

Klasika mezi mexickými jídly - mleté hovězí maso, chilli, fazole, rajčata a čokoláda. Jenže některé suroviny pejsci nesmí, a tak jsme toto jídlo upravili k obrazu svému. Kvalita samozřejmě ale zůstala a střední a velcí pejsci si mohli díky firmě Domácí sušená masíčka pochutnávat na hovězích marokáncích s fazolí.

Carne de pavo

Bohužel ani hafani se ale nemohou pořád cpát mexickými delikatesami. Vždyť plavková sezóna je za rohem, a tak jsme pro velké hafany do balíčku s pomocí firmy BAPU připravili i sušené plátky krůtího masíčka. Krůtí maso je dietní, takže je to vlastně takový dietní salátek. Z masa. Bez salátu. Prostě 100% dobrůtka.

Hračky

Bez hračky by to nebylo ono. Proto i v mexickém balíčku na pejsky čekala tematická zábava. Malí pejsci v balíčku objevili roztomilý pískací plyšový kaktus, střední hafani si hráli s šustící plyšovou kukuřičkou a velcí hafani řádili s odolnou gumovou kukuřicí s provázky.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? Aktuálně je již v prodeji nový balíček! V červnu zažíváme divokou plavbu a pejsci mohou prozkoumat a ochutnat opravdový Pirátský poklad!

Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu. Jako předplatné nebo klidně jen jednorázově a nezapomeňte si k němu přihodit klidně i něco z Mexika! :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Oblíbené

Říjnové Dogsie plné zeleniny

Říjnové Dogsie jsme věnovali životu na farmě a zdravé zelenince. Pojďme se podívat, co za pamlsky a hračky obsahoval balíček pro psy s názvem Zelenině zdar!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Jdeme na jedno se srpnovým Dogsie

V srpnu jsme s pejsky vyrazili na jedno. Podívejte se, jaké pamlsky a hračky obsahoval srpnový balíček pro psy.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Pirátská výprava s červnovým Dogsie

V červnu do Dogsie připlula obrovská loď a všechny naše předplatitele a psí zákazníky vytáhla na divoké dobrodružství plné bohatství, zážitků a hlavně pirátů! Na pejsky čekala truhla plná překvapení, novinek a zábavy. Pojďme společně hodit voko na to, co všechno pejsci v Dogsie našli tentokrát.

Produkty v Dogsie