dogsie blog

Dubnová výprava za bizárem až na kraj světa

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Bizár, kýč, nevkus a trapno. Kdo by se tím občas rád nepobavil? V dubnu jsme připravili balíček, který je toho plný. Tak se mrkněte, co všechno v něm bylo!
Buďme ve spojení

Bizár, kýč, nevkus a trapno. Kdo by se tím občas rád nepobavil? V dubnu jsme připravili balíček, který je toho plný. Tak se mrkněte, co všechno v něm bylo!

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Psí umění

Bizarní sochy najdete po celém světě. V Kalifornii mají sochu psa čůrajícího na muzeum. To jsme samozřejmě museli předčit. A tak máme na pamlscích bobkujícího psa. A zatímco se páníčci tímhle uměním kochali, pejsci si pochutnávali na kuličkách z jehněčího masa od české firmy Jopopet.

Pořádný zvíře

Tetování občas dokáží být pěkný bizár - zvlášť když má někdo vytetované jméno svých ex, jako to má pejsek na obalu tohoto pamlsku. Název měl ale poukázat na úžasnou baštu, která na pejsky čeká uvnitř. Sušené kousky zvěřiny od firmy Rozchov. Mňamka!

Zaječí úmysly

Pro všechny hafany, kteří na procházkách vždy pokukují po ušácích, kteří mají zaječí úmysly, jsme připravili alespoň králičí medailonky. Tuhle dobrotu pro Dogsie vytvořila firma Domácí sušená masíčka. Tak je nenechte utéct.

Stylový kaňour

Ve světě bizáru je úplně nejjednodušší narazit na různé nevkusy v módě. A ať už si pod tím představíte cokoliv, věřte, že Stylového kaňoura si oblíbí každý hafan. Vepřové ledvinky od firmy Domácí sušená masíčka jsou možná trošku bizár, ale zato výborná dobrota!

Česká klasika

A když už jsme u módy, co je první, co si představíte jako největší bizár v českém šatníku? Pokud jste tipovali ponožky v sandálech, tak jste trefili naši inspiraci pro pamlsek Česká klasika! Pro pejsky jsme připravili sušené kachní běžky od firmy Domácí sušená masíčka. Malí a střední pejsci v balíčku našli dvě běžky, velcí hned šest běžek.

Boratky

Už jste o nich určitě někdy slyšeli - boratky! Nebojte, na střední a velké pejsky v balíčku nečekaly šílené plavky. Hafani v balíčku našli další pamlsek od firmy Domácí sušená masíčka. Tentokrát celé sušené šproty.

Hračky

Pamlsky šílenosti nekončí. Samozřejmě jsme ani v dubnu nemohli zapomenout na hračky, které spoustě pejskům dělají největší radost. Pro ty nejmenší jsme do balíčku zabalili pestrobarevného králíčka nebo puntíkatého pantera s dlouhými končetinami. Střední pejsci se mohli těšit na barevné přetahovadlo ve tvaru hrošíka a největší hafani řádili s pískací kachnou, u které jde (naštěstí pro páníčky) pískání vypnout.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Hvězdy měsíce dubna

Největšími favority dubnového Dogsie se staly hračky dlouháni - králík a panter pro malé pejsky. Mezi pamlsky bodovaly především kachní běžky v pamlsku Česká klasika. Podívejte se na ně na e-shopu!

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V květnu se po hlavě vrháme do světa zdravého životního stylu a hubnutí! Poprvé v balíčku najdete i interaktivní hračku! Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie