zbývá
pouze

981 Balíčků

362x malý

427x střední

192x velký

SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ EDICE DOGSIE: DOGGO SÁM DOMA
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Prodej vánočních balíčků zahájen. Odesíláme 5. 12.

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Jdeme na jedno se srpnovým Dogsie

avatar

Jasmína Fojtíková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
V srpnu jsme s pejsky vyrazili na jedno. Podívejte se, jaké pamlsky a hračky obsahoval srpnový balíček pro psy.
Buďme ve spojení

V srpnu jsme s našimi předplatiteli a jejich pejsky vyrazili na jedno. Sami moc dobře víme, že v horkých letních dnes jedno chlazené točené alko či nealko pivo prostě bodne. Proto jsme o to nechtěli ochudit ani naše pejsky, které v balíčku čekala spousta dobrot plných pivních přísad. Pojďme se společně podívat, čím si pejsci mohli připít s námi.

Přehled všech produktů podle velikostí:

pamlsky a hračky pro psy podle velikosti

Pamlsky

Chmelové peletky

Chmel je nedílnou součástí výroby piva. Při výrobě si pivovarníci nechávají chmelové palice lisovat do chmelových pelet, díky kterým si pivo lépe udrží typické aroma a chuť. A právě Chmelové peletky od firmy JOPOPET mohou pejsci ochutnat. Tyhle jsou samozřejmě speciální a vyrobené hlavně z kvalitního jehněčího masíčka, aby pejskům chutnaly. Přidali jsme do nich ale také kolagen, hrášek a pravé pivovarské kvasnice. Zelenou barvu peletky získaly díky zdravotně nezávadnému barvivu a požitek z nich je tak opravdu dokonalý!

pamlsek pro psy Chmelové peletky

Hmyzí utopenci

Je jedna věc, která k posezení na pivní zahrádce u hospody patří a není zrovna příjemná. Hmyz. Buď otravně poletuje kolem hlav psů i páníčků, nebo se rovnou rozhodne dát si pivní lázeň zrovna ve vašem půllitru. Netrvá to pak dlouho a místo piva máte na stole hmyzí utopence. Nechali jsme se touto klasikou inspirovat a Hmyzí utopence s opravdovým hmyzím proteinem jsme spolu s firmou Krmiva Hulín připravili i pro hafany, aby si nemuseli dělat starosti s lovem otravného hmyzu sami. Aneb „vždyť je to jen protein!“

pamlsek pro psy Hmyzí utopenci

Psígaretky

V hospodách se kouřit nesmí, ale na zahrádkách nejspíš cigarety uvidíte. Tvarem připomínají klacíky a tyčinky, takže aby pejsky nelákaly, připravili jsme pro ně speciální Psígaretky, které jsou zdravé a zachutnají každému. Kromě čerstvé vepřové plece navíc obsahují opravdové mláto! To vzniká při výrobě piva a je velmi bohaté na vlákninu, bílkoviny a vitamíny. Dříve bylo mláto vnímáno pouze jako odpad, ale dnes už ho najdete i ve speciálních lupínkách, sušenkách, pomazánkách a nyní i Psígaretkách! Tyto báječné tyčinky nám připravila firma Domácí sušená masíčka.

pamlsek pro psy tyčinky Psígaretky

Buřtíky na pivě

Každý pejsek musí být na pivní posezení s páníčkem patřičně vybavený. Proto jsme jim připravili tuhle super svačinku. Buřtíky na pivě jsou vyrobené z vemínkových krekrů a obsahují v sobě mimo jiné slad z pivovaru Dalešice, který mohou páníčci znát z filmu Postřižiny. Prostě sváča pro opravdové fajnšmekry, kterou pro nás opět připravila paní Katka z rodinné firmy Domácí sušená masíčka.

pamlsek pro psy Buřtíky na pivě

Kapsičky Propesco Mistr

Pořádná bašta před nebo během posezení v hospůdce je základ. I pejsci si totiž zaslouží vydatnou svačinku plnou masíčka, vitamínů a minerálů, která jim dodá sílu a potěší jejich chuťové pohárky i bříško. 
Značka Propesko má v České republice dlouholetou tradici a zkušenosti v krmivech pro psy a nyní na trh přišla s úplně novým a vymazleným brandem Propesko Mistr i novou řadou produktů. My jsme Vám představili jejich mistrovské kapsičky, které si můžete vzít kamkoliv s sebou, protože se díky šikovné velikosti vejdou i do toho nejmenšího batůžku.

Kapsičky pro psy Propesko Mistr

Hračky

V každém balíčku samozřejmě nesmí chybět hračka. Na všechny pejsky proto čekala tematická hračka v podobě piva, aby jim páníčci mohli závidět, že si mohou pivo dát kdykoliv. Pivo je samozřejmě pouze plyšové (pejsci alkohol nesmí), ale to páníčci nemusí vědět.
Na malé pejsky proto čekalo překvapení v podobě pivního lahváče. Střední pejsci si mohli připít točeným pivem s pořádnou pivní čepicí. O pivo bychom neochudili ani velké pejsky, kteří v balíčku našli šustící plechovku piva.

Hračky pro psy - lahváč, malé pivo, plechovkáč

Chcete také svůj tematický balíček pro psy? V říjnu se z hospodské zahrádky přesouváme na tu dědečkovu a vy se můžete těšit na nové téma Zelenině zdar!

Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu jako předplatné nebo klidně pouze jednorázově. A nezapomeňte si k němu přihodit o něco pivního!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Oblíbené

Říjnové Dogsie plné zeleniny

Říjnové Dogsie jsme věnovali životu na farmě a zdravé zelenince. Pojďme se podívat, co za pamlsky a hračky obsahoval balíček pro psy s názvem Zelenině zdar!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Jdeme na jedno se srpnovým Dogsie

V srpnu jsme s pejsky vyrazili na jedno. Podívejte se, jaké pamlsky a hračky obsahoval srpnový balíček pro psy.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Pirátská výprava s červnovým Dogsie

V červnu do Dogsie připlula obrovská loď a všechny naše předplatitele a psí zákazníky vytáhla na divoké dobrodružství plné bohatství, zážitků a hlavně pirátů! Na pejsky čekala truhla plná překvapení, novinek a zábavy. Pojďme společně hodit voko na to, co všechno pejsci v Dogsie našli tentokrát.

Produkty v Dogsie