dogsie blog

Jedeme do ZOO s Dogsie

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Začalo léto a s krásným počasím se pojí také vymýšlení nejrůznějších výletů s pejsky. Proto jsme pro naše předplatitele jeden naplánovali a vzali jsme je (alespoň na dálku) do ZOO. Pojďme se společně podívat, co všechno červnové Dogsie obsahovalo!
Buďme ve spojení

Začalo léto a s krásným počasím se pojí také vymýšlení nejrůznějších výletů s pejsky. Proto jsme pro naše předplatitele jeden naplánovali a vzali jsme je (alespoň na dálku) do ZOO. Pojďme se společně podívat, co všechno červnové Dogsie obsahovalo!

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Surikatí bobky

Ano, čtete správně! Surikatí bobky, neboli poloměkké pamlsky s exotickým ovocem, jsou po více než roce zase zpátky. Poprvé se v Dogsie objevily loni v březnu společně s úplně prvním tematickým balíčkem. Vytvořila je firma Jopopet a pejsci si je okamžitě zamilovali. Malé kuličky z jehněčího masa s kokosem, banánem, ananasem, datly a mangem jsou prostě boží.

Šelmí svačinka

Aby si výlet do zoologické zahrady pejsci užili se vším všudy, připravili jsme jim většinu pamlsků po vzoru oblíbených pochoutek divokých zvířat jako ochutnávku tamního života. A lvi moc dobře vědí, co je dobré. Sušené kousky zvěřiny pro Dogsie vytvořila firma Rozchov.

Žraso pro hyeny

U téhle dobroty jsme se opravdovému jídelníčku hyen raději vyhnuli. Hyeny jsou totiž mrchožrouti. Páníčci určitě ocenili, že jsme pejskům místo hnijícího masa připravili ve spolupráci s firmou Domácí Sušená Masíčka chutné hovězí vemínko, které je plné vitamínů a živin. Prostě dobrota.

Richardovo ovocíčko

V zoo narazíte také například gorily, které si občas rády pochutnají i na ovoci. Překvapivě to ale není banán, co patří mezi gorilí oblíbence. Naopak, banány gorily vůbec nejedí! Richard si raději dá třeba jablíčko. I pejskům jsme proto vymysleli vepřové dukátky s jablíčkem. Ty opět připravila firma Domácí Sušená Masíčka.

Pstružák

Ryby patří v zoologických zahradách mezi oblíbené součásti jídelníčku. Například tučňáci nebo lední medvědi jimi nikdy nepohrdnou. My jsme pro střední a velké pejsky připravili celého sušeného pstruha. Pejsci si tak mohli vyzkoušet jaké to je, pochutnat si na celé rybě. I tuhle fajnovku pro pejsky vytvořila firma Domácí Sušená Masíčka.

Klacíky pro žirafy

Pro velké pejsky jsme do balíčku navíc přibalili ještě sváču po vzoru žiraf. Samozřejmě jsme jim ale nezabalili obyčejné klacky. Tohle jsou ve skutečnosti klacíky z jeleního hřbetu. Žirafy ale nejsou samy, kdo si na různých větvičkách pochutnává. Jen v Zoo Praha se denně sní přes 2 kontejnery větví! Tyhle ale pro Dogsie vytvořila Domácí Sušená Masíčka.

Hračky

Je důležité si ze zoologické odnést nějaký ten suvenýr. Proto jsme všem velikostem pejskům do balíčku přibalili zvířecího parťáka na hraní. Nejmenší pejsci se těšili z veselé opičky. Střední pejsci zase našli těžkotonážního slona a ti největší řádili s odolným medvědem s lanem.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Hvězdy měsíce června

Největšími hvězdami se v červnu staly dva pamlsky. Tím prvním je Pstružák, na kterém si střední a velcí pejsci skvěle pochutnávali. Druhou hvězdou se staly surikatí bobky, které pejsci milují už od loňského března. Podívejte se na hvězdy i ostatní produkty na našem e-shopu.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? Letní výlety s Dogsie nekončí. V červenci vyrážíme na prázdniny k babičce! Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie