zbývá
pouze

0 Balíčků

x malý

x střední

x velký

AKTUÁLNÍ EDICE DOGSIE: PSÍ MAFIE
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Má váš pejsek na to, stát se psím mafiánem? Objednejte mu nové Dogsie a uvidíte!

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Květnové hubnutí do plavek s Dogsie

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Většina z nás už se nemůže dočkat hřejivého slunce, tepla a času u vody. A s tím souvisí i plavková sezóna. Proto jsme v květnu Dogsie věnovali tématu hubnutí, pohybu a zdravého životního stylu. Pojďme se podívat, co všechno obsahovalo!
Buďme ve spojení

Většina z nás už se nemůže dočkat hřejivého slunce, tepla a času u vody. A s tím souvisí i plavková sezóna. Proto jsme v květnu Dogsie věnovali tématu hubnutí, pohybu a zdravého životního stylu. Pojďme se podívat, co všechno obsahovalo!

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Rybičkový salát

Snad v žádné dietě nesmí chybět salát. A tak jsme jeden taky připravili pejskům. Rybičkový salát pro Dogsie vyrobila česká firma Jopopet, která do těchto maličkých rybiček schovala zase jen to nejlepší. Rybí pamlsky s rýží jsou ideální malá sváča na schování třeba do Dogsie salátu.

Kachna light

Kachní maso sice není nejdietnější, ale když k němu přidáte light, tak to aspoň můžete předstírat před kámoši! Pejskům jsme totiž samozřejmě museli dopřát i trochu toho hříchu na cheat days. A na to jsou ideální výborné sušené kachní kousky od firmy Rozchov. Mňam!

Antišpek

Antišpek je tajným snem spousty z nás. My jsme ho připravili zatím alespoň ve verzi pro pejsky. Sušené kousky dietního masa od firmy Rozchov potěší každého mlsouna, který pak nemusí mít žádné výčitky, že už zase snědl celý pytlíček na posezení. A to se vyplatí!

Krabíčkova dieta

Většina z nás už se asi někdy setkala s krabičkovými dietami. Ať už na vlastní kůži nebo přes naše okolí a influencery. Krabičkové diety jsou v dnešní době základním stavebním kamenem každé diety. Pro pejsky jsme s firmou Domácí sušená masíčka připravili ještě něco lepšího. Krabíčkova dieta, tedy lososové filetky se špenátem, je prostě dobrota!

Pepkovy činky

V balíčku samozřejmě nesmělo chybět ani cvičební náčiní. A tak jsme středním a velkým pejskům přibalili i činky. Samozřejmě ale ne ty, které známe z posiloven. To bychom dopravcům nemohli udělat. A vlastně ani pejskům. Proto jsme s firmou BAPU připravili chutné hovězí pamlsky se špenátem ve tvaru činek.

Ty krááávo

Velkým pejskům jsme do balíčku připravili i pamlsek, u kterého jeho název mluví za všechno. Hovězí trachea je parádní kousáníčko pro pejsky, kteří chtějí kromě bicáků, břišáků a zadečků posilovat i žvýkací svaly.

Hračka

Dogsie salad

Tentokrát v balíčku čekala na všechny velikosti pejsků stejná hračka. Tou je Dogsie salad. Úplně první interaktivní hračka, která se v Dogsie objevila. A tu si všichni pejsci okamžitě zamilovali. Je to totiž trénování hlavy a čichu, zábava a mlsání v jednom! Přečtěte si o něm více zde.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Hvězdy měsíce května

Největší hvězdou květnového Dogsie se jednoznačně stal Dogsie salad, který si pejsci zamilovali a dle reakcí páníčků z něj mnohokrát nechtěli vyndat čumáček. Mezi pamlsky pak bodoval hlavně Antišpek. Podívejte se na ně na e-shopu!

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V červnu vyrážíme do ZOO! Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Oblíbené

Vánoční balíček - Doggo sám doma

Další Vánoce jsou za námi a s nimi i další vánoční Dogsie. Tentokrát to bylo před Vánoci velmi napínavé. Doggova rodina si naplánovala předvánoční dovolenou v Itálii. V tom všem zmatku okolo balení a odjezdu ale nechala Dogga doma! Ten však brzy zjistil, že úplně tak sám doma není. Podívejme se společně, s čím se musel Doggo před Vánoci vypořádat a co připravil pejskům do vánočního balíčku v roce 2022.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Catsie: pátá limitovaná edice

Ani tentokrát jsme na Vánoce nezapomněli na kočičky a připravili jsme pro ně již pátou limitovanou edici Catsie! Pojďme se společně podívat, co dělalo kočičkám radost v roce 2022.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Tipy na dárky pro psy

Vánoce jsou za dveřmi! A my bychom při nakupování dárků neměli zapomínat ani na naše čtyřnohé miláčky. Přinášíme tipy na vánoční dárky pro psy, aby se i oni měli na co pod stromečkem těšit.

Produkty v Dogsie
Objednávky s garancí doručení do Vánoc
Česká pošta, Balíkovna
20. 12. 2022
Zásilkovna
19. 12. 2022
PPL, GLS, DPD
20. 12. 2022