dogsie blog

Lednové Dogsie pro psí kouzelníky

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
V lednu jsme se vydali do světa čar a kouzel. Konkrétně rovnou na nejslavnější psí kouzelnickou školu do Rafanic. Celé Dogsie tedy bylo doslova magické. Co všechno obsahoval lednový balíček s tématem Škola čar a kouzel v Rafanicích? Pojďme se podívat společně!
Buďme ve spojení

V lednu jsme se vydali do světa čar a kouzel. Konkrétně rovnou na nejslavnější psí kouzelnickou školu do Rafanic. Celé Dogsie tedy bylo doslova magické. Co všechno obsahoval lednový balíček s tématem Škola čar a kouzel v Rafanicích? Pojďme se podívat společně!

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Čokoládové packy

Kouzelnický svět bez čokolády? Tam by nikdo nechtěl! Proto jsme pejskům s pomocí psí pekárny Bone Apetit připravili Čokoládové packy.  Dobroty z pekárny Bone Apetit jsou 100% přírodní, neobsahují chemické konzervanty, barviva a další potravinová ochucovadla. Kromě skvělé čokolády pro psy balení obsahuje také jednu sběratelskou kartičku s psím hrdinou z řad našich zákazníků. Celkem je 7 různých kartiček. Posbíráte všechny?

Bomba hnojůvka

Každý psí kouzelník miluje lektvary a další kouzelné esence. A nejlépe, když mají svou speciální "vůni", která voní jen psům. Bomba hnojůvka jsou měkké kuličky z jehněčího s příměsí vůně hnojůvky. Tento pamlsek vyrobil náš osvědčený partner, česká firma Jopopet. Mňam!

Duchovo překvápko

Každý člověk, který má doma pejska, ví, jaké občas dokáže vyčarovat překvápko. Duchovské překvápko. Proto jsme pro pejsky připravili tyhle selečí burgery s hráškem, se kterými vyvolávání duchů pejskům půjde skoro samo. Dobrota pro pejsky, radost pro páníčky! Tento pamlsek připravila firma Domácí sušená masíčka.

Kouzelnická hostina

Nebyla by to správná kouzelnická škola, kdyby na studenty nečekala pořádná kouzelnická hostina. Proto jsme pejskům do balíčku připravili tento pamlsek, který pro Dogsie vytvořila firma Rozchov. Mix sušených masíček obsahuje kachní, králičí a jehněčí maso. Pouze 100% maso, nic jiného.

Trolí soply

Určitě to také znáte. Někdy se hůlka dostane tam, kam byste to nikdy nečekali. Třeba trolovi do nosu. Že to neznáte? Kdyby pejsci uměli mluvit, určitě by vám všechny tyhle zážitky povyprávěli. Ale nebojte, tyhle "soply" nejsou opravdové. Jsou vyrobené ze sušeného hovězího vemínka a pochutná si na nich každý pejsek. Tuhle dobrotu pro střední a velké pejsky vytvořila značka BAPU, která pamlsky vyrábí ručně a stejně jako my si dávají záležet na kvalitě.

Kouzelnická hůlka

Každý nový student je povinný si sehnat před nástupem do školy hůlku. My jsme ale velkým pejskům do balíčku připravili ještě jednu hůlku. Tyčinky z hovězích jater jsou prostě skvělé. Takže kdyby studenta někdy přepadla mlsná, může si dát tuhle dobrotu místo své opravdické hůlky. I tento pamlsek připravila firma Domácí sušená masíčka.

Hračky

V balíčku, který jsme posílali všem přijatým studentům nesměly chybět dobroty, dopis ale ani parťák ke studiu. Nejmenší pejsci v balíčku objevili plyšovou sovu bloudilku, střední pejsci dováděli s plyšovým velškým drakem a největší pejsci si hráli s majestátní sovou z manšestru.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V únoru se podíváme zblízka na lásku mezi psem a člověkem! Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu. Únorové začínáme odesílat za pár dní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie