dogsie blog

Lednový balíček Dogsie na zimní chmury

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Co pejsky zaručeně rozveselí v pošmourných zimních měsících? Delikátní pamlsky a úžasné hračky!
lednové Dogsie
Buďme ve spojení
Co pejsky zaručeně rozveselí v pošmourných zimních měsících? Delikátní pamlsky a úžasné hračky! Lednové Dogsie bylo hodně rozmanité a na své si přišli i ti největší psí fajnšmekři.

Pamlsky

Velkoobchod SALAČ

Pamlsky v balíčku: Rybičky s kuřecím masem, Kachní proužky

Krmiva SALAČ

Náš ověřený dodavatel Velkoobchod SALAČ je v ČR už dobře zavedenou značkou a dováží superprémiová krmiva jako je např. EARTHBORN HOLISTIC®. Jejich nabídka pamlsků bez obilovin s vysokým obsahem masa je opravdu široká, a proto máme vždy z čeho vybírat. V lednovém Dogsie jste tak objevili rybičky s kuřecím masem nebo kachní proužky.

pamlsky velkoobchod salač

Crazy Paws

Pamlsky v balíčku: Mediterranean Serrano Snacks, Serrano šunka, Serrano kost

crazy paws logo

Náš slovenský dodavatel Crazy Paws se kromě výroby pamlsků věnuje i chovu plemen malý bradáč a bavorský barvář, se kterými se účastní výstav. Z toho důvodu zvlášť dbají na to, aby produkty v jejich nabídce pomáhaly udržet pejsky ve skvělé kondici.

Mediterranean Serrano Snacks je super pamlsek pro malého pejska. Neobsahuje umělá barviva, lepek a je obohacen o esenciální oleje, minerály a antioxidanty. Je lehce stravitelný a chutná prostě skvěle. Dále jsme vybrali Serrano šunku a Serrano kost, bohaté na bílkoviny a ideální na posílení chrupavek a zubů. Šunkové klouby nejsou vařené, ale vystavené přirozenému procesu sušení tak, aby byly zachovány všechny nutriční hodnoty.

crazypaws serrano pamlsky

Perrito Snacks

Pamlsky v balíčku: Perrito Chunks rybí, Perrito Jerky rybí

logo perrito snacks

Společnost Perrito Snacks je známá tím, že se specializuje přímo na pamlsky. Jejich výrobky jsou bez glutamátů, lepku, barviv, konzervantů, GMO a jsou vyrobeny z čerstvých surovin. Lednové Dogsie obsahuje rybí dobroty Perrito Chunks pro malé pejsky a Perrito Jerky pro střední a velké hafany. Jsou to 100% přírodní zdravé pochoutky sušené horkým vzduchem. Kromě toho obsahují málo tuku a spoustu bílkovin.

perrito snacks pamlsky

Calibra

Pamlsky v balíčku: Calibra Joy Lamb Strips

calibra logo

Calibra je jedničkou v oblasti kvalitních dieteticky vyvážených krmiv z přírodních surovin, která jsou vhodná i pro psy trpící alergiemi či problémy se zažíváním. Mimo krmiv mají i řadu masových a dentálních pamlsků. Calibra Joy Lamb Strips je biologicky hodnotná pochoutka s vysokým obsahem vitamínů, minerálů a esenciálních aminokyselin.

calibra joy pamlsky

Fitmin

Pamlsky v balíčku: Fitmin Snax Wild Bones

logo fitmin

Historie značky Fitmin sahá až do devadesátých let, kdy se na Poplužní dvůr v Helvíkovicích u Žamberka v rámci restituce vrátila rodina Štěpánků, zakladatelů společnosti. Štěpánkovi se zemědělství a chovu věnovali po generace. Po pádu komunistického režimu se vrátili na statek a svůj rodinný podnik začali budovat od nuly. Základem výrobků Fitmin je skutečně čerstvé maso. Fitmin Snax Wild Bones je hypoalergenní 100% přírodní pochoutka, která obsahuje pouze maso a rýži. Je bez konzervantů, barviv, lepku a je prostě boží.

fitmin pamlsky

Candy s.r.o.

Pamlsky v balíčku: CANDIE'S Piškot, CANDIE'S Crunch Stick with Cheese

candies logo

Candy s.r.o. je výhradním dodavatelem kanadských prémiových krmiv NUTRAM a K-9 a německých krmiv MAC's. Do lednového balíčku jsme z jejich nabídky vybrali CANDIE'S PiškotCANDIE'S Crunch Stick with Cheese. Jsou to křehké nízkokalorické dobroty - piškoty ve tvaru sloníka a tyčinky plněné sýrem. Mají strukturu jemného pečiva, přirozenou nasládlou chuť a lahodnou vůni. Obsahují cenné látky, které mají stabilizující účinek při potížích s trávením.

candies pamlsky

Hračky

Lednové hračky byly opravdu rozmanité. Vybírali jsme např. od Huntera nebo Trixie, dvou německých firem známých výrobou kvalitních hraček, které odolají i vytrvalým a silným pejskům. Z plyšových kousků jsme zvolili kočičku a kreditku (to se jen tak nevidí :) ) Zbytek hračkového arzenálu tvoří míčky z přírodní gumy různých tvarů a velikostí, do nichž se vkládají pamlsky a pejska na dlouho zabaví.

hračky Hunter Trixie

Někteří z vás si možná všimli, že obsah jejich lednového balíčku se mírně liší od uvedených produktů. Kvůli problémům s dopravou zboží od dodavatelů jsme totiž museli u několika balíčků improvizovat. Za komplikace se omlouváme a věříme, že i tak byla u vás doma ta opravdová psí radost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Dubnová výprava do Mexika s Dogsie

Mexická kultura je vnímána jako jedna z těch nejživějších, nejbarevnějších i nejdivočejších. To se samozřejmě projevuje i v mexické kuchyni, kterou se inspirovalo dubnové Dogsie. Co všechno pejsci v mexickém balíčku objevili?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Doba ledová v únorovém Dogsie

Únor bývá mrazivý. A to se projevilo i v Dogsie balíčku, který jsme v únoru představili. Do Dogsie totiž přišla doba ledová a s ní další dobrodružství, nové chutě a zábavné hračky! Co všechno se v ledovém Dogsie balíčku schovávalo?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Doggova úžasná cesta vesmírem v lednu

Rok 2022 je tady a samozřejmě nemohl začít jinak než úžasným dobrodružstvím. To si tentokrát pro pejsky připravil náš čtyřnohý parťák Doggo, který nás všechny provedl vesmírem. Co všechno se ve vesmírném balíčku nacházelo? Mrkněte!

Produkty v Dogsie