dogsie blog

Mořské dobrodružství s květnovým Dogsie

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
V květnu jsme se s tematickým balíčkem vydali na moře. Na pejsky čekala spousta originálních pamlsků a hračky z vodního světa. Pojďme se společně podívat, co všechno se v balíčku ukrývalo tentokrát!
Buďme ve spojení

V květnu jsme se s tematickým balíčkem vydali na moře. Na pejsky čekala spousta originálních pamlsků a hračky z vodního světa. Pojďme se společně podívat, co všechno se v balíčku ukrývalo tentokrát!

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Fish chips

Prvním tematickým pamlskem byly tyto lahodné rybí hranolky, které pro Dogsie vyrobila paní Katka, zakladatelka firmy Domácí sušená masíčka. Tato malá firma z Jamolic se specializuje na vlastní výrobu sušených dobrot z kvalitního masa, domácích bezobilných sušenek a nabízí výživové doplňky značky GAME DOG. Stejně jako všechny masové dobroty z Katčiny domácí výrobny jsou i tyto hranolky z tuňáka sušeny pomalu, aby si maximálně zachovaly své živiny – vitamíny, minerály a bílkoviny. Tuňák obsahuje velké množství omega-3 mastné kyseliny, která mimo jiné zlepšuje například paměť a imunitu. Tuhle dobrotu si každý hafan zamiluje :)

Kiwi Walker

Produkty v balíčku: Sušené krevety

kiwi walker logo

Mladou značku Kiwi Walker už možná znáte z předchozích balíčků. Tato značka nabízí originální a důmyslně zpracované hračky, doplňky a potřeby pro psy, stejně jako zdravé sušené pamlsky z kvalitních surovin. Líbí se nám, že si Kiwi Walker zakládá na nejvyšších standardech při výrobě dobrot bez použití umělých barviv a přísad. V květnu si hafani mohli pochutnat na 100 % mrazem sušených krevetkách. Díky sušení mrazem si suroviny nejlépe zachovávají všechny zdraví prospěšné látky, minerály a nedochází tak k tvarové deformaci ani ke změně chuti.

Velrybí svačinka

Nenechte se zmást. Tahle dobrota se sice jmenuje Velrybí svačinka, ale jedná se o chutnou sváču pro vašeho chlupáče. Tento pamlsek vyrobil náš osvědčený partner, česká firma Jopopet, a do složení vybral jen to nejlepší. Základ těchto poloměkkých pamlsků tvoří rybí maso. Najdete v něm ale mimo jiné i krill, který je vynikajícím zdrojem vysoce stravitelných bílkovin, mastných kyselin Omega 3 a 6, antioxidantů a látek podporujících výživu kloubů, šlach a vazů. Díky malé velikosti pamlsků je určitě využijete např. jako odměnu při tréninku.

Rebel Dog

Produkty v balíčku: Dr. Animal rybí šproty

Rebel Dog máme opravdu rádi, protože mají zajímavé produkty a stejně jako my si potrpí na kvalitě. Mrkněte na jejich webové stránky a přesvědčte se sami. Nejmenším pejskům jsme tentokrát z nabídky Rebel Dog vybrali rybí šproty od Dr. Animal. Jsou to jemné sušené ryby, které jsou výbornou a vysoce stravitelnou dobrotou. Velkou výhodou je, že nejsou tučné a vyhovují i citlivým a alergickým hafanům.

Tuňákové sůši

Dalším pamlskem v mořském Dogsie byly Tuňákové sůši. Tyhle sušenky ve tvaru rybiček jsou bezobilné pečené sušenky s tuňákem, česnekem a bazalkou. Pro naše psí odběratele vytvorila značka BAPU, která od roku 2014 rozvíjí zdravé pamlsky pro pejsky. Bapu nabízí pamlsky vyrobené bez umělých dochucovadel a přísad. Pamlsky vyrábí ručně a výhradně z českých surovin a stejně jako my si dávají záležet na kvalitě.

Mořská kráva

Mořská kráva je další pamlsek, který pro Dogsie vytvořila značka BAPU. Jedná se o 100 % přírodní sušená hovězí játra, která jsou sušená pouze horkým vzduchem. Je to přírodní pamlsek bez jakýchkoliv chemických přísad, konzervantů, nebo barviv. Téhle chutné žvýkací pochoutce, neodolá žádný pejsek :)

Brit

Pamlsky v balíčku: Let’s Bite tuňák a treska

logo Brit

Tuto značku krmiv a pamlsků určitě nemusíme dlouze představovat. Dobroty od Britu se v Dogsie poprvé objevily o Vánocích a podle ohlasů se u čtyřnohých mlsounů setkaly s velkým úspěchem, proto jsme je zvolili i do květnového balíčku. Velci pejsci si pochutnali na Brit – Let’s Bite s tuňákem a treskou. Brit – Let's bite jsou přírodní masové pochoutky, které se vyznačují vysokou stravitelností, nemají vysoký obsah cukru a nejsou založeny na obilovinách.

Hračky

V tomto balíčku samozřejmě nesměly chybět ani tematické mořské hračky! Nejmenší pejsci řádili s roztomilým pískacím krabíkem, malí pejsci se radovali z rybky s dlouhým ocáskem, střední chlupáči v balíčku objevili plyšovou velrybu a největší hafani dováděli s kotvou z tkaniny a lana.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V červnu se s předplatným můžete vydat na farmu! Objednejte si své mořské Dogsie na našem webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie
pamlsky a hračky pro psy v balíčku
Oblíbené

Obsah aktuálního balíčku The Best of Dogsie

S posledním balíčkem jsme se rozhodli zavzpomínat na to, co jsme za ty roky s Dogsie prožili. Vzpomínali jsme na naše začátky a připomněli jsme si ty krásné časy, které jsme společně s vámi po celou dobu zažívali. Nechali jsme zavzpomínat také naše předplatitele a jejich pejsky. Do posledního tematického balíčku jsme totiž zabalili to nejlepší, co se podle nás v Dogsie objevilo.

Produkty v Dogsie