Psí obchod

Search

Pamlsek pro psy Dogsie Fair Surikatí bobky – jehněčí kuličky s exotickým ovocem

Surikatí bobky – jehněčí kuličky s exotickým ovocem

Jeden z bestsellerů mezi Dogsie pamlsky, ale tentokrát ve verzi grain free!

Surikatí bobky se poprvé objevily na trhu v safari balíčku Dogsie v březnu 2020 a hned si získaly přízeň pejsků, kteří je v mnoha případech zblajzli na posezení. Svůj comeback poté zažili v roce 2021 v červnovém zoo balíčku a i tam slavily obrovský úspěch. Nesměly tedy chybět v Dogsie Fair.

Surikatí bobky jsou malé měkké kuličky z jehněčího masa, které je dobře stravitelné, dietní a velmi chutné, s přidanými kousky exotického ovoce – konkrétně v kuličkách najdete kokos, banán, ananas, datle a mango. Pamlsek je zcela bez obilovin, vyrobený v Česku a zabalený do rozložitelného obalu. Se Surikatími bobky podávání léků mnohem jednodušší! Prášek stačí ukrýt do kuličky a je vyhráno. 

Složení: sušený jehněčí protein 37 %, hrách, kolagen, sušený kokos 1 %, sušený banán 1 %, sušený ananas 1 %, sušené datle 1 %, sušené mango 1 %.

Dogsie Fair Dali jsme dohromady to úplně nejlepší, co jsme pro psy na trhu našli, a vytvořili jsme společně s našimi dodavateli, kteří mají stejnou vizi jako my, vlastní řadu pamlsků. Dogsie Fair, které je prostě fér. Kvalitní pamlsky vyráběné s láskou a šetrností z těch nejlepších surovin a balené v ekologických obalech. Pamlsky, které s radostí dáme našim pejskům. Buďme fér k sobě, ke zvířatům i k planetě s Dogsie Fair.

Balení: 75 g

Skladem

99  včetně DPH

Další informace

Hmotnost 0,075 kg
Kategorie Dogsie pamlsky, Tréninkové pamlsky
Štítky Dogsie Fair, Na trénink, Tipy na dárky pro malé pejsky, Tipy na dárky pro mlsouny, Tipy na dárky pro střední pejsky, Tipy na dárky pro velké pejsky