dogsie blog

Jedeme na safari s březnovým Dogsie

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
V březnu jsme se poprvé vydali na dobrodružství s tematickým balíčkem. Navštívili jsme africkou savanu, poznali její zvířecí obyvatele a chutnali tamní dobroty. Podívejte se s námi na všechny originální pamlsky a hračky, které se ukrývaly v safari Dogsie!
Buďme ve spojení

V březnu jsme se poprvé vydali na dobrodružství s tematickým balíčkem. Navštívili jsme africkou savanu, poznali její zvířecí obyvatele a chutnali tamní dobroty. Podívejte se s námi na všechny originální pamlsky a hračky, které se ukrývaly v safari Dogsie!

Přehled všech produktů podle velikostí:

tabulkový přehled produktů v březnovém Dogsie

Pamlsky

Večeře pro krále zvířat

Prvním tematickým pamlskem byly tyto lahodné hranolky z hovězích jater, které pro Dogsie vyrobila paní Katka, zakladatelka firmy Domácí sušená masíčka. Tato malá firma z Jamolic se specializuje na vlastní výrobu sušených dobrot z kvalitního masa, domácích bezobilných sušenek a nabízí výživové doplňky značky GAME DOG. Stejně jako všechny masové dobroty z Katčiny domácí výrobny jsou i tyto hranolky z hovězích jater sušeny pomalu, aby si maximálně zachovaly své živiny – vitamíny, minerály a bílkoviny. Myslíme si, že po takové dobrotě by se opravdu olizovali i majestátní afričtí lvi!

Dogsie sušená hovězí játra

Surikatí bobky

Nenechte se zmást názvem – tyhle "bobky" jsou prostě báječné. Vyrobil je náš osvědčený partner, česká firma Jopopet, a do složení vybral jen to nejlepší. Základ těchto poloměkkých pamlsků tvoří jehněčí maso, které pro ozvláštění doplňuje výběr sušeného exotického ovoce (mango, banán, datle, ananas a kokos). V "bobcích" najdete také kolagen, který je důležitý pro správnou funkci pejskovy pohybové soustavy. Díky malé velikosti pamlsků je určitě využijete např. jako odměnu při tréninku.

Dogsie Surikatí bobky

Šel pštros s pštrosicí

Tak schválně, dokážete vyslovit název této dobroty? :) Lahodné tyčinky s pštrosím masem a za studena lisovaným lněným olejem vyrobila rodinná psí pekárna Bone Apetit z Liberce, která se zaměřuje na ruční výrobu pečených pamlsků a dortů. Dobroty z pekárny Bone Apetit jsou 100% přírodní, neobsahují chemické konzervanty, barviva a další potravinová ochucovadla. Jsou vyrobeny z kvalitních kousků masa, ryb, sýrů, ovoce a zeleniny.

Dogsie pštrosí tyčinky

Kachní kostičky do hyení tlamičky

Pro malé, střední a velké hafany jsme do tematického safari balíčku připravili také tyto kostky z kachního masa. Připravila je pro nás firma Natureca, která se mj. specializuje na výrobu psích bonbonů z ovčího tuku, sušených mas a vlastních doplňků stravy. Kachní kostičky od Naturecy obsahují pouze kvalitní maso, jsou bez konzervantů, dochucovadel a barviv.

Dogsie kachní kostičky

Rozchov s.r.o.

Pamlsky v balíčku: Mediterranean Serrano šunka a Serrano klouby

logo_rozchov

Český velkoobchod Rozchov s.r.o. k nám dováží kvalitní značky krmiv, pamlsků i doplňků pro mazlíčky. Jsou výhradním dovozcem řady superprémiových evropských krmiv, např. PET 360, Dog Performance nebo Renske. V březnovém Dogsie pro nejmenší, střední a velké hafany jsme safari pamlsky doplnili o šunkové klouby od značky Mediterranean. Nejmenší pejsci samozřejmě dostali malé kousky, ostatní hafani pak pořádné kusy šunkových kloubů. Serrano klouby jsou bohaté na bílkoviny, vitamíny a minerály. Klouby nejsou vařené, ale vystavené přirozenému procesu sušení tak, aby byly zachovány všechny nutriční hodnoty. Jsou také ideální na posílení chrupavek a zubů.

Mediterranean Serrano šunka a kloub

Perrito Snacks

logo perrito snacks

Česká firma Perrito Snacks se specializuje přímo na pamlsky. Jejich výrobky jsou bez glutamátů, lepku, barviv, konzervantů, GMO a jsou vyrobeny z čerstvých surovin. Tento měsíc dobroty od Perrita v balíčku našli velcí hafani. Perrito Chips jehněčí  jsou 100% přírodní zdravé pamlsky se spoustou bílkovin a malým obsahem tuku, které se speciálně připravují za pomoci sušení horkým vzduchem.

Perrito Chips jehněčí

Hračky

V tomto balíčku samozřejmě nemohly chybět ani tematické safari hračky! Každá z velikostí obsahovala zvířecí hračku – nejmenší pejsci řádili s modrým pískacím sloníkem, malí pejsci se radovali z hebké plyšové opičky, střední chlupáči dováděli s plameňákem s provazy a velcí hafani v balíčku objevili plyšového krokodýla.

hračky z březnového Dogsie

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V dubnu se s předplatným můžete vydat na výlet do lesa! Objednejte si své lesní Dogsie na našem webu :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie