dogsie blog

Červencové sportování s Dogsie

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
V červenci jsme se společně s našimi předplatiteli vydali na sportoviště, kde na pejsky čekalo hned několik různých sportovních ochutnávek. Kromě toho se v balíčku objevilo hned několik hvězdných psích sportovců, se kterými se naši předplatitelé mohli seznámit a nechyběla ani hračka. Co všechno červencový balíček s tématem Sportovní utkání ukrýval? Pojďme se podívat společně!
Buďme ve spojení

V červenci jsme se společně s našimi předplatiteli vydali na sportoviště, kde na pejsky čekalo hned několik různých sportovních ochutnávek. Kromě toho se v balíčku objevilo hned několik hvězdných psích sportovců, se kterými se naši předplatitelé mohli seznámit a nechyběla ani hračka. Co všechno červencový balíček s tématem Sportovní utkání ukrýval? Pojďme se podívat společně!

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Hafael Nadal

Jako první nás čekala návštěva tenisových kurtů, kde Hafael Nadal pejskům představil speciální tenisáky pro pejsky. Tenisáky Hafaela Nadala vyrobil náš osvědčený partner, česká firma Jopopet, a do složení vybral opět jen to nejlepší. Tenisáky jsou vyrobené z jehněčího masa a obsahují také slávku zelenoústou. Ta pomáhá od bolestí kloubů při vysoké zátěži. Ideální dobrota pro každého psího sportovce.

Jardovy Puky

Další zastávkou byla ledová plocha, kde mohli pejsci vyzkoušet další dobrotu. Jardovy Puky. Tyto burgery z jeleního hřbetu jsou další ideální svačinkou pro všechny sportovce.  Jelení maso je bohaté na železo, vitamin B a má vysoký obsah bílkovin. Tento pamlsek do balíčku přihrála paní Katka, zakladatelka firmy Domácí sušená masíčka. Tato firma se specializuje na vlastní výrobu sušených dobrot z kvalitního masa, domácích bezobilných sušenek a nabízí výživové doplňky značky GAME DOG. Všechny jejich produkty jsou sušeny pomalu, aby si maximálně zachovaly své živiny – vitamíny, minerály a bílkoviny. Mňam!

Kiki a Maki

Hned poté následoval plážový volejbal. Na pláži už trénovaly dvě známé psí volejbalistky, Kiki a Maki, a pejskům představily další pamlsek. Tento pytlíček schovává hovězí čtverečky a jehněčí tyčinky. Oba druhy pamlsku obsahují konopný protein a pro Dogsie je vyrobila rodinná psí pekárna Bone Apetit z Liberce, která se zaměřuje na ruční výrobu pečených pamlsků a dortů. Dobroty z pekárny Bone Apetit jsou 100% přírodní a pochutná si na nich každý hafan.

Baseballové pálky

Další zastávkou bylo baseballové hřiště. Tam si pejsci mohli vyzkoušet Baseballové pálky, které jsme jim do balíčku také ukryli. Baseballové pálky jsou ve skutečnosti zdravou pochoutkou pro pejsky. Jedná se o aorty, které obsahují čistý kolagen a prospívají na klouby, vazivo, kůži i srst. Nejmenší pejsci ochutnali vepřové aorty. Malí, střední a velcí si pochutnali na hovězích aortách. Pro naše psí je odběratele vytvořila značka BAPU, která od roku 2014 rozvíjí zdravé pamlsky pro pejsky. Bapu nabízí pamlsky vyrobené bez umělých dochucovadel a přísad. Pamlsky vyrábí ručně a výhradně z českých surovin a stejně jako my si dávají záležet na kvalitě.

Timeout

Další dobrůtkou od BAPU je Timeout, na kterém si smlsli střední a velcí hafani. Timeout je ideální dobrota na krátkou pauzu mezi jednotlivými sportovními aktivitami. Jedná se o sušenky z hovězího masa s ostropestřcem. Ostropestřec je silná bylinka, která pomáhá s regenerací jater, zlepšením jejich funkce a je silný antioxidant. Na tomto pamlsku si po zápasu pochutná každý psí sportovec!

Kiwi Walker

Produkty v balíčku: Sušená kuřecí prsa / Sušené filety z lososa

Se značkou Kiwi Walker jste se v Dogsie mohli setkat již několikrát. Tato značka nabízí originální a důmyslně zpracované hračky, doplňky a potřeby pro psy, stejně jako zdravé sušené pamlsky z kvalitních surovin. Líbí se nám, že si Kiwi Walker zakládá na nejvyšších standardech při výrobě dobrot bez použití umělých barviv a přísad. Největší pejsci měli od Kiwi Walker možnost ochutnat 100% přírodní sušená kuřecí prsa nebo filety z lososa sušeného mrazem.

Hračky

Jako vždy v balíčku nesměly chybět hračky. A tentokrát byla volba jasná: míčky! Nejmenší pejsci mohli v červenci dovádět s malým pískacím fotbalovým míčkem. Fotbalový míč měli i malí pejsci. Tento míč ale slouží také jako pamlskovník, takže je radost hned dvojitá - z hraní a z mlsání. Střední pejsci si hráli s míčem na rugby z termoplastické gumy a největší pejsci v balíčku objevili velký pevný míč na americký fotbal.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V srpnu se společně vydáme na další cestu za dobrodružstvím! Tentokrát se podíváme na různá místa v České republice a na Slovensku. Objednejte si své Dogsie s tématem Se psem na cestách na našem webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie
pamlsky a hračky pro psy v balíčku
Oblíbené

Obsah aktuálního balíčku The Best of Dogsie

S posledním balíčkem jsme se rozhodli zavzpomínat na to, co jsme za ty roky s Dogsie prožili. Vzpomínali jsme na naše začátky a připomněli jsme si ty krásné časy, které jsme společně s vámi po celou dobu zažívali. Nechali jsme zavzpomínat také naše předplatitele a jejich pejsky. Do posledního tematického balíčku jsme totiž zabalili to nejlepší, co se podle nás v Dogsie objevilo.

Produkty v Dogsie