dogsie blog

Dubnové Dogsie s fešáckým motýlkem

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Tento měsíc jsme pro páníčky i pejsky nachystali něco opravdu speciálního - ve spolupráci s FUNKY DOG jsme do dubnových balíčků připravili limitovanou edici krásných motýlků na obojek. V balíčku se toho ale samozřejmě ukrývalo mnohem víc, tak se na to pojďme podívat!
produkty z dubnového Dogsie
Buďme ve spojení
Tento měsíc jsme pro páníčky i pejsky nachystali něco opravdu speciálního - ve spolupráci s FUNKY DOG jsme do dubnových balíčků připravili limitovanou edici krásných motýlků na obojek. V balíčku se toho ale samozřejmě ukrývalo mnohem víc, tak se na to pojďme podívat!

Pamlsky

Perrito Snacks

Pamlsky v balíčku: Perrito Soft Chunks rybí (nejmenší pejsci)

logo perrito snacks

Česká firma Perrito Snacks se specializuje přímo na pamlsky. Jejich výrobky jsou bez glutamátů, lepku, barviv, konzervantů, GMO a jsou vyrobeny z čerstvých surovin. V dubnovém Dogsie pro nejmenší pejsky najdete dobroty Perrito Soft Chunks z rybího masa. Jsou to 100% přírodní zdravé pamlsky se spoustou bílkovin a malým obsahem tuku, které se připravují za pomoci sušení horkým vzduchem.

Perrito fish chunks

Crazy Paws

Pamlsky v balíčku: Serrano Snacks husí játra/jehněčí/losos & tuňák (malí pejsci)

crazy paws logo

Náš slovenský dodavatel Crazy Paws se kromě výroby pamlsků věnuje i chovu plemen malý bradáč a bavorský barvář, se kterými se účastní výstav. Z toho důvodu zvlášť dbají na to, aby produkty v jejich nabídce pomáhaly udržet pejsky ve skvělé kondici.

Malí pejsci si tentokrát pochutnali na naší oblíbené dobrotě Serrano Snacks s husími játry, jehněčím nebo lososem a tuňákem. Tyto pamlsky ve tvaru kostiček neobsahují umělá barviva, lepek a jsou obohacené o esenciální oleje, minerály a antioxidanty.

Serrano Snacks husí játra

Great Dainties

Pamlsky v balíčku: Twisted Strip kuřecí/kachní (malí pejsci), Lamb Fillet (velcí pejsci)

Great Dainties logo

V dubnu pejsci poprvé vyzkoušeli dobroty od české firmy Great Dainties, která vyrábí čistě přírodní a zdravé pamlsky pro hafany. Některé jejich dobroty jsou také obohacené o vitamíny a doplňkové látky, které přispívají ke zdravému a kvalitnímu životu pejsků.

Do balíčku pro malé pejsky jsme vybrali měkké a voňavé kuřecí a kachní proužky Twisted Strip z kvalitního masa. Proužky jsou navíc obohacené o Omega 3 mastné kyseliny + lecitin (u kuřecích) a vitamíny A, B, C (u kachních). Velcí pejsci zase ochutnali jehněcí filety Lamb Fillet, které jsou zvlášť hodné pro pejsky s citlivým zažíváním. Jsou obohacené o prebiotika, která pozitivně působí na trávení a zdraví trávícího systému.

Great Dainties jehněčí, kuřecí a kachní proužky

Fitmin

Pamlsky v balíčku: Fitmin FOR LiFE kachní (střední pejsci)

logo fitmin

Historie značky Fitmin sahá až do devadesátých let, kdy se na Poplužní dvůr v Helvíkovicích u Žamberka v rámci restituce vrátila rodina Štěpánkových, zakladatelů společnosti. Štěpánkovi se zemědělství a chovu věnovali po generace. Po pádu komunistického režimu se vrátili na statek a svůj rodinný podnik začali budovat od nuly. Základem výrobků Fitmin je skutečně čerstvé maso.

Pamlsky řady Fitmin FOR LiFE, které ochutnali střední pejsci, jsou výborné měkké pásky z kachního masa. Jde o lehce stravitelnou pochoutku, vhodnou i pro hafany s alergií na kuřecí maso.

Fitmin For Life kachní

Pučálka s.r.o.

Pamlsky v balíčku: Marp Treats Funkční pamlsky s ostropestřcem/sušené kuřecí maso (střední a velcí pejsci)

pučálka logo

Společnost Pučálka s.r.o. si zakládá na holistické výživě a kvalitních přírodních surovinách, a proto její výrobky nemohou chybět ani v Dogsie. Firma původně holistická krmiva pouze dovážela, než se v roce 2012 rozhodla rozšířit sortiment o výrobu vlastních pod značkou Marp. Pučálka má tedy složení krmiv plně pod kontrolou, což je zárukou, že vaši pejsci dostanou to nejlepší.

Funkční pamlsky s ostropestřcem jsou 100% přírodní masové pamlsky s kolagenem na podporu kloubů. Obsahují také ostropestřec, známý pro své detoxikační účinky, a huminové látky známé jako posilovač imunity. Kuřecí sušené maso je ručně vyráběný pamlsek bez chemie podporující hafanovo trávení. Sušené maso je hypoalergenní, bez chemických konzervantů či dochucovadel.

Marp kuřecí

kyli Pet Food

Pamlsky v balíčku: kyli InsectoSnack kostičky (střední a velcí pejsci)

kyli logo

Už jste slyšeli o hmyzím proteinu? Švýcarská firma kyli vyrábí prémiová krmiva a pamlsky z tohoto netradičního zdroje, který pejskům poskytuje kvalitní výživu a zároveň nezatěžuje životní prostředí jako tradiční masná výroba. Hmyzí protein je zvlášť vhodný pro pejsky s alergiemi na běžné typy masa a obsahuje mastné kyseliny, které jsou důležité pro zdravou kůži a srst. Do dubnového Dogsie jsme vybrali nízkotučné pamlsky řady InsectoSnack ve tvaru malých kostiček, vhodné na hraní i jako jednohubka.

kyli InsectoSnack

Doplňky

FUNKY DOG

Doplňky v balíčku: Motýlek na obojek - limitovaná edice Dogsie (všechny velikosti)

funky dog logo

Spoustu milovníků pejsků už asi slyšelo o slovenské značce FUNKY DOG, která se zaměřuje na výrobu originálních doplňků pro hafany. Zakladatelka značky Katka má navíc stejný cíl jako my v Dogsie - prodejem svých úžasných produktů podporuje pejsky v nouzi. Kromě toho se doplňky šijí v české chráněné dílně. Byla proto radost společně navrhnout naši vlastní limitovanou edici motýlků, které tento měsíc potěšily pejsky všech velikostí. Zároveň z každého motýlku putuje 20 Kč na pomoc psímu azylu Voříškov. Doufáme, že se vám motýlky líbily!

motýlky FUNKY DOG limitovaná edice Dogsie

Hračky

O zábavu se tento měsíc postaraly hračky od Trixie a Akinu. Nejmenší pejsci v balíčku našli lanové zvířátko s míčkem, malí pejsci se radovali z plyšového zvířátka, střední pejsci dováděli s pevným činko-uzlem a velcí hafani zase dostali látkového peška ve tvaru býka.

hračky z dubnového Dogsie

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj balíček Dogsie? Objednejte si jej na našem webu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie