dogsie blog

Květnové Dogsie v májovém duchu

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
V květnu jsme Dogsie vyladili tak trochu v májovém duchu. Kromě toho ale všichni pejsci mohli vykoušet první originální Dogsie pamlsek!
všechny produkty z květnového Dogsie
Buďme ve spojení
V květnu jsme Dogsie vyladili tak trochu v májovém duchu. Kromě toho ale všichni pejsci mohli vykoušet první originální Dogsie pamlsek!

Pamlsky

Himalájská tyčka

Pamlsky v balíčku: Himalájská tyčka velikost M (nejmenší, malí a střední pejsci), Himalájská tyčka velikost L (velcí pejsci)

Horská síla pro vašeho hafana! V květnovém Dogsie měla premiéru Himalájská tyčka, náš první vlastní pamlsek inspirovaný starou himalájskou recepturou. Tahle odolná žvýkací dobrota se vyrábí z belgického mléka z volného chovu, sušeného po dobu 3 měsíců. Výsledkem je extra tvrdý, 100% přírodní dentální pamlsek, který si váš chlupáč zamiluje. Tahle zdravá novinka je bezlepková, s minimem laktózy, s pořádnou dávkou proteinu a vápníku. Himalájskou tyčku můžete dál kupovat samostatně na našem webu.

Himalájská tyčka dentální pamlsek od Dogsie

Rebel Dog

Pamlsky v balíčku: Dr. Animal rybí šproty (nejmenší pejsci)

rebeldog logo

Rebel Dog máme opravdu rádi, protože mají zajímavé produkty a stejně jako my si potrpí na kvalitě. Mrkněte na jejich webové stránky a přesvěčte se sami!

Pro nejmenší pejsky jsme přibalili oblíbené rybí šproty od Dr. Animal. Jemné sušené ryby jsou výborná a vysoce stravitelná dobrota, vhodná i pro citlivé a alergické chlupáče. Navíc obsahuje zdraví prospěšné omega mastné kyseliny a chutnají prostě skvěle :)

Dr. Animal sušené šproty

Perrito Snacks

Pamlsky v balíčku: Perrito Soft Chunks jehněčí (malí pejsci)

logo perrito snacks

Česká firma Perrito Snacks se specializuje přímo na pamlsky. Jejich výrobky jsou bez glutamátů, lepku, barviv, konzervantů, GMO a jsou vyrobeny z čerstvých surovin. V květnovém Dogsie pro malé pejsky najdete dobroty Perrito Soft Chunks z jehněčího masa. Jsou to 100% přírodní zdravé pamlsky se spoustou bílkovin a malým obsahem tuku, které se připravují za pomoci sušení horkým vzduchem.

Perrito soft chunks jehněčí

Trixie

Produkty v balíčku: Multivitamínová pasta (malí a velcí pejsci)

logo Trixie

Středem snažení německé firmy Trixie je především harmonické soužití s domácími mazlíčky. Nabízí proto pestrou škálu produktů pro všechny milovníky zvířat, od pelíšků po pamlsky. Do lednového Dogsie jsme od Trixie vybrali multivitamínovou pastu, která vašemu pejskovi dodá potřebnou denní dávku vitamínů. Pasta posiluje hafanovu imunitu a přispívá ke zdraví jeho kůže a srsti.

Trixie multivitamínová pasta

Pučálka s.r.o.

Pamlsky v balíčku: Marp Treats Buffalo Jerky (střední pejsci)

pučálka logo

Společnost Pučálka s.r.o. si zakládá na holistické výživě a kvalitních přírodních surovinách, a proto její výrobky nemohou chybět ani v Dogsie. Firma původně holistická krmiva pouze dovážela, než se v roce 2012 rozhodla rozšířit sortiment o výrobu vlastních pod značkou Marp. Pučálka má tedy složení krmiv plně pod kontrolou, což je zárukou, že váš pejsek dostane to nejlepší. Pro střední pejsky jsme vybrali Marp Treats Buffalo Jerky, což je pamlsek ze sušeného buvolího masa. Tahle dobrota snižuje zápach a tvorbu zubního kamene a vyrábí se z potravinářské kvality surovin.

Marp buvolí sušené maso

Crazy Paws

Pamlsky v balíčku: Mediterranean Antiaging funkční pamlsky (střední a velcí pejsci), Mediterranean Serrano klouby (velcí pejsci)

crazy paws logo

Náš slovenský dodavatel Crazy Paws se kromě výroby pamlsků věnuje i chovu plemen malý bradáč a bavorský barvář, se kterými se účastní výstav. Z toho důvodu zvlášť dbají na to, aby produkty v jejich nabídce pomáhaly udržet pejsky ve skvělé kondici.

Do středních a velkých balíčků jsme tentokrát přidali funkční pamlsky Antiaging s artyčokem, poloměkké dobroty podporující pejskovu vitalitu. Neobsahují žádná umělá barviva a jsou plná ryb, kvalitního masa a dalších přírodních surovin. Kromě toho si v květnu velcí pejsci pochutnali na Serrano kloubech bohatých na bílkoviny, vitamíny a minerály. Klouby nejsou vařené, ale vystavené přirozenému procesu sušení tak, aby byly zachovány všechny nutriční hodnoty. Jsou také ideální na posílení chrupavek a zubů.

Mediterranean Serrano kloub a Antiaging funkční pamlsky

Hračka

Májový balíček si žádal májově laděné hračky, a tak jsme vybrali plyšový pískací třešňový kvítek pro nejmenší a malé pejsky, zatímco střední a velcí hafani v balíčku našli pletené třešně.

hračky Dogsie třešeň a květ

A protože třešně ve středních a velkých balíčcích byly až moc reálné a v některých případech se nechtěně oddělovaly od stopky, přihodili jsme do těchto velikostí ještě hračku navíc. Věříme, že mrkev a zvířecí váleček udělaly hafanům dvojnásobnou radost :)

hračky mrkev a slon Salač

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj balíček Dogsie? Objednejte si jej na našem webu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie