dogsie blog

Správný start do nového roku s lednovým Dogsie

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Hurá, je tu první letošní balíček psí radosti! Tentokrát jsme si pro vás přichystali jednu originální křupavou novinku a něco na posílení pejskovy imunity. Pojďte se s námi podívat na lednové dobroty a hračky :)
obsah lednového Dogsie
Buďme ve spojení
Hurá, je tu první letošní balíček psí radosti! Tentokrát jsme si pro vás přichystali jednu originální křupavou novinku a něco na posílení pejskovy imunity. Pojďte se s námi podívat na lednové dobroty a hračky :)

Pamlsky

FAMILY SNACK div., CANDY s.r.o.

Pamlsky v balíčku: CANDIE'S BURGER, různé druhy (všechny velikosti)

CANDIE'S BURGER logo

Pokud máte rádi psí pamlsky od české firmy CANDIE'S, určitě vás potěší jejich nová řada dobrot FAMILY SNACK, kterou si můžete s pejskem společně vychutnat i vy. V lednovém Dogsie představujeme CANDIE'S BURGER, čerstvě pečenou pochoutku pro psy a lidi. Je to masem plněný křupavý polštářek ze surovin v lidské kvalitě, který neobsahuje obiloviny ani aditiva - jen 5 kvalitních surovin a nic víc. Pokud Vás zajímají bližší informace o výrobě a složení této dobroty, mrkněte na tento článek na blogu. Dejte nám vědět, jak jste si na CANDIE'S BURGERu doma pochutnali!

CANDIE'S BURGER hovězí

Trixie

Produkty v balíčku: Multivitamínová pasta (všechny velikosti)

logo Trixie

Středem snažení německé firmy Trixie je především harmonické soužití s domácími mazlíčky. Nabízí proto pestrou škálu produktů pro všechny milovníky zvířat, od pelíšků po pamlsky. Do lednového Dogsie jsme od Trixie vybrali multivitamínovou pastu, která vašemu pejskovi dodá potřebnou denní dávku vitamínů. Pasta posiluje hafanovu imunitu a přispívá ke zdraví jeho kůže a srsti. Teď v zimě je to obvlášť potřeba!

Trixie multivitamínová pasta

Perrito Snacks

Pamlsky v balíčku: Perrito Soft Chunks jehněčí/krůtí (nejmenší a malí pejsci)

logo perrito snacks

Česká firma Perrito Snacks se specializuje přímo na pamlsky. Jejich výrobky jsou bez glutamátů, lepku, barviv, konzervantů, GMO a jsou vyrobeny z čerstvých surovin. V lednovém Dogsie pro nejmenší a malé pejsky najdete dobroty Perrito Soft Chunks z jehněčího nebo krůtího masa. Jsou to 100% přírodní zdravé pamlsky se spoustou bílkovin a malým obsahem tuku, které se připravují za pomoci sušení horkým vzduchem.

Perrito soft chunks

Crazy Paws

Pamlsky v balíčku: Serrano Snack játrový (nejmenší pejsci), La Barrita tyčinky losos & tuňák (malí pejsci), Milord žvýkací pamlsky jelen/divočák (střední a velcí pejsci)

crazy paws logo

Náš slovenský dodavatel Crazy Paws se kromě výroby pamlsků věnuje i chovu plemen malý bradáč a bavorský barvář, se kterými se účastní výstav. Z toho důvodu zvlášť dbají na to, aby produkty v jejich nabídce pomáhaly udržet pejsky ve skvělé kondici.

Nejmenší pejsci si tentokrát pochutnali na naší oblíbené dobrotě Serrano Snacks s játry, která neobsahuje umělá barviva, lepek a je obohacena o esenciální oleje, minerály a antioxidanty. Do balíčků pro malé pejsky jsme přidali La Barrita tyčinky losos & tuňák, které jsou bez umělých barviv a lepku. Jsou lehce stravitelné a chutnají prostě skvěle. Výhodou je také individuální balení jednotlivých tyčinek, takže si pamlsek zachová vůni a čerstvost déle. Střední a velcí hafani v lednovém Dogsie zase našli Milord žvýkací pamlsky z kůže divočáka nebo jelena. Je to sušená kůže v bio kvalitě, která je ideální na čištění zubů od zubního kamene. Je bezpečná, protože se netříští jako kost a neobsahuje žádné chemické či konzervační látky.

Serrano Snacks, La Barrita tyčinky, Milord žvýkací pamlsek

Fitmin

Pamlsky v balíčku: Fitmin Snax Stripes kuřecí/hovězí (střední pejsci), Fitmin Snax Nuggets jehněčí/zvěřina (velcí pejsci), Fitmin FOR LiFE kachní (velcí pejsci)

logo fitmin

Historie značky Fitmin sahá až do devadesátých let, kdy se na Poplužní dvůr v Helvíkovicích u Žamberka v rámci restituce vrátila rodina Štěpánkových, zakladatelů společnosti. Štěpánkovi se zemědělství a chovu věnovali po generace. Po pádu komunistického režimu se vrátili na statek a svůj rodinný podnik začali budovat od nuly. Základem výrobků Fitmin je skutečně čerstvé maso. Fitmin Snax Stripes a Fitmin Snax Nuggets jsou hypoalergenní 100% přírodní pochoutky vyrobené z kvalitního masa. Neobsahují žádné konzervanty, barviva, lepek a jsou prostě boží. Pamlsky řady Fitmin FOR LiFE, které ochutnali velcí pejsci, jsou měkké pásky z kachního masa. Jde o lehce stravitelnou pochoutku, vhodnou i pro hafany s alergií na kuřecí maso.

Fitmin Snax pamlsky

Pučálka s.r.o.

Pamlsky v balíčku: Marp Treats sušené hovězí maso (střední pejsci), Marp Treats Buffalo Paddywack (velcí pejsci)

pučálka logo

Společnost Pučálka s.r.o. si zakládá na holistické výživě a kvalitních přírodních surovinách, a proto její výrobky nemohou chybět ani v Dogsie. Firma původně holistická krmiva pouze dovážela, než se v roce 2012 rozhodla rozšířit sortiment o výrobu vlastních pod značkou Marp. Pučálka má tedy složení krmiv plně pod kontrolou, což je zárukou, že váš pejsek dostane to nejlepší. Marp Treats sušené hovězí maso, na kterém si pochutnali střední pejsci, je ručně vyráběný pamlsek bez chemie podporující hafanovo trávení. Pro velké pejsky jsme vybrali Marp Treats Buffalo Paddywack, což je pamlsek ze sušené buvolí krční šlachy. Tahle dobrota snižuje zápach a tvorbu zubního kamene a vyrábí se z potravinářské kvality surovin.

Marp hovězí a buvolí pamlsky

Hračky

A s jakými hračkami tento měsíc vaši pejsci řádili? Vybírali jsme z nabídky české firmy Salač - nejmenší pejsci dostali pískacího krokodýla z měkké gumy, malí a velcí pejsci zase speciální pamlskovník z termoplastické gumy na ukrytí dobrot, a pro střední pejsky jsme zvolili odolný válec ve tvaru sloníka/opičky z textilu a lana.

psí hračky Salač

Chcete také svůj balíček Dogsie? Objednejte si jej na našem webu!

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie