dogsie blog

Putování s dinosaury v listopadovém Dogsie

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
V listopadu jsme se s našimi předplatiteli vydali na dobrodružnou cestu do světa dinosaurů. Na pejsky opět čekala hromada skvělých dobrot, hraček a překvapení. Podívejte se, co všechno listopadové balíčky obsahovaly.
Buďme ve spojení

V listopadu jsme se s našimi předplatiteli vydali na dobrodružnou cestu do světa dinosaurů. Na pejsky opět čekala hromada skvělých dobrot, hraček a překvapení. Podívejte se, co všechno listopadové balíčky obsahovaly.

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Ptačí evoluce

Že jsou ptáci jediní přeživší dinosauři možná víte, ale víte i, jak přesně se vyvíjeli? Pamlsek Ptačí evoluce možná napoví. Ale hlavně zachutná! Tahle pochoutka ze sušených kuřecích žaludků nadchne každého psího mlsouna. Kuřecí žaludky jsou zdrojem minerálních látek, stopových prvků a vitamínů v přírodní formě. Tento pamlsek připravila firma Domácí sušená masíčka, kterou už můžete znát z minulých balíčků.

Chicxulubské krátery

Chicxulubský kráter vznikl po dopadu velkého asteroidu Chicxulub, který je podle mnoha teorií hlavním důvodem vymírání na konci křídy. Na těhlech kráterech si ale váš pejsek rozhodně pochutná. Jsou to totiž hovězí játrové snacky, které vytvořila značka BAPU. Tato značka pamlsky vyrábí ručně a výhradně z českých surovin a stejně jako my si dávají záležet na kvalitě. Hovězí maso je zdrojem železa, oves a lněné semínko je zase zdrojem vlákniny. Konopný olej je cenný zdroj nenasycených mastných kyselin.

Dinosauří vejce

Tyhle dinosauří vejce v sobě ukrývají jen to nejlepší pro vašeho pejska. Jehněčí ve tvaru vajec je výborná pochoutka vhodná jako odměna při tréninku. Tento pamlsek vyrobil náš osvědčený partner, česká firma Jopopet, na kterého už jste v Dogsie možná narazili a vybral opět to nejlepší. Jehněčí maso je ceněné pro vysoký obsah kyseliny linolové, jež má protirakovinové i zeštíhlující účinky.

Velociraptorovy jednohubky

Velociraptoři si rádi pochutnali na něčem malém. Stejně jako malí pejsci. Proto jsme do listopadového balíčku připravili jednohubky ze sušené zvěřiny. Zvěřina má nízký obsah tuku a vyšší obsah bílkovin, je bohatá na vitamíny skupiny B a minerální látky. Maso volně žijících zvířat obsahuje mnohem více omega 3 mastných kyselin. Tuhle dobrotu pro Dogsie vytvořila firma Rozchov.

Poslední večeře

Krůtí masová sušenka s názvem Poslední večeře byl jeden z dinosauřích pamlsků z listopadového balíčku pro střední a velké pejsky. Tyhle sušenky ve tvaru dinosaurů pro Dogsie je vyrobila pekárna Zolly Dog Bakery, která se věnuje pečení zdravých domácích dobrot pro pejsky. Krůta je zásadním zdrojem proteinů a bílkovin, obsahujících esenciální aminokyseliny a minerály.

Krk Argentinosaura

Kdo by si nechtě smlsnout na krku Argentinosaura? Ten opravdový byl dlouhý několik metrů, ty v Dogsie jsou kratší a pro pejsky vhodnější. Sušené kachní krky jsou ideální kousáníčko pro střední a větší pejsky. Posilují žvýkací svaly a příznivě působí na střevní flóru. Obsahují protein, kolagen a vyrovnaný poměr vápníku a fosforu. Tento pamlsek připravila firma Domácí sušená masíčka.

BAPU

Produkty v balíčku: Sušené hovězí maso

BAPU Sušené hovězí maso je skvělá a chutná žvýkací pochoutka, které neodolá žádný pejsek. Sušené maso patří mezi dietní pamlsky s bohatým zdrojem energie a velkým množstvím plnohodnotných bílkovin. Maso pochází výhradně od regionálního zpracovatele masa a je vždy čerstvé.

Hračky

V listopadovém balíčku samozřejmě nesměly chybět tematické dinosauří hračky. Na malé pejsky kromě pamlsků čekala i plyšová kost s píkátkem. Na střední rošťáky čekal Tyrannosaurus z odolné plyše, který se stal nejoblíbenější hračkou Dogsie tento měsíc. Velcí pejsci v listopadu řádili s dinosauřím vejcem s rolničkou.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? Vánoční balíčky jsou právě v prodeji! Tentokrát se můžete těšit na balíček plný vánoční atmosféry. Objednejte ideální dárek pro pejska pod stromeček v podobě Dogsie s vánoční tematikou našem webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie