dogsie blog

Prosincové Dogsie ve vánočním duchu

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Už tradičně jsme prosincové Dogsie letos opět připravili jako překvapení pod stromeček. Pro sváteční chvíle jsme vybrali unikátní dobroty, které překvapily hafany i páníčky. Pojďme se na ně podívat!
Buďme ve spojení
Už tradičně jsme prosincové Dogsie letos opět připravili jako překvapení pod stromeček. Pro sváteční chvíle jsme vybrali unikátní dobroty, které překvapily hafany i páníčky. Pojďme se na ně podívat!

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Brit

Pamlsky v balíčku: Let's Bite tuňák a treska/kachní filet, Functional Snack hmyzí/králičí

logo Brit

Tuto značku krmiv a pamlsků určitě nemusíme dlouze představovat. Ve vánočním Dogsie se letos poprvé objevily dobroty od Britu a podle ohlasů se u čtyřnohých mlsounů setkaly s velkým úspěchem! Pejsci mohli vyzkoušet hned dvě řady pamlsků Brit - Let’s Bite a Functional Snack.

Let’s Bite jsou přírodní masové pochoutky, které se vyznačují vysokou stravitelností, nemají vysoký obsah cukru a nejsou založeny na obilovinách. Nejmenší a malí pejsci vyzkoušeli variantu s tuňákem a treskou, zatímco střední a velcí hafani si pochutnali na kachních filetech.

Řada Functional Snack nabízí 10 druhů funkčních poloměkkých pamlsků bez obilovin a bez brambor. Tyto šťavnaté kousky jsou obohacené o funkční složky jako jsou laktobacily, fulvinové kyseliny a extrakt z cukrového melounu, které hafanům poskytují zdravotní benefity. Pro malé a nejmenší pejsky jsme vybrali pamlsek na podporu imunity s hmyzím proteinem, pro střední a velké chlupáče zase králičí dobrotu pro optimální tělesnou kondici.

pamlsky Brit Let's Bite a Functional

Bone Apetit

Pamlsky v balíčku: psí cukroví

Bone Apetit logo

V prosinci jsme po dlouhé době spojili síly s rodinnou psí pekárnou Bone Apetit z Liberce, která se zaměřuje na ruční výrobu pečených pamlsků a dortů. Dobroty z pekárny Bone Apetit jsou 100% přírodní, neobsahují chemické konzervanty, barviva a další potravinová ochucovadla. Jsou vyrobeny z kvalitních kousků masa, ryb, sýrů, ovoce a zeleniny. A protože si vánoční nálada žádá speciální vánoční dobroty, v Bone Apetit pro Dogsie upekli speciální psí cukroví, a to hned 4 různé druhy. Cukroví vyzkoušeli pejsci všech velikostí.

psí cukroví Bone Apetit

Dogsie

Pamlsky v balíčku: Himalájská tyčka vel. S, Ježíškův mls

Himalájská tyčka logo

Náš vlastní originální pamlsek, Himalájská tyčka, je inspirovaný tradiční himalájskou recepturou. Je to odolná žvýkací dobrota z kvalitního belgického mléka, sušeného po dobu 3 měsíců. Výsledkem je extra tvrdý dentální pamlsek, který si váš chlupáč zamiluje! Himalájská tyčka obsahuje spoustu proteinu a vápníku a jen minimum laktózy. Žvýkání tyčky je pro pejska skvělá zábava a navíc napomáhá dentální hygieně. V prosinci se z Himalájské tyčky velikosti S radovali nejmenší, malí a střední hafani. Pro další informace o pamlsku a možnost nákupu 4 různých velikostí Himalájské tyčky mrkněte na tento odkaz!

dentální pamlsek Himalájská tyčka

A aby těch vánočních překvapení nebylo málo, připravili jsme ještě ve spolupráci s českým dodavatelem Jopopet originální limitovanou edici našich vlastních pamlsků Ježíškův mls, na kterých si pochutnali malí, střední a velcí chlupáči. Tahle poloměkká masová dobrota mimo jiné obsahuje tradiční vánoční koření jako je skořice a hřebíček. Sváteční atmosféra zaručena!

pamlsek Ježíškův mls

Perrito Snacks

Pamlsky v balíčku: Perrito Chips jehněčí

logo perrito snacks

Česká firma Perrito Snacks se specializuje přímo na pamlsky. Jejich výrobky jsou bez glutamátů, lepku, barviv, konzervantů, GMO a jsou vyrobeny z čerstvých surovin. V prosinci dobroty od Perrita v balíčku našli střední pejsci, a to pamlsky Perrito Chips z jehněčího masa. Jsou to 100% přírodní zdravé pamlsky se spoustou bílkovin a malým obsahem tuku, které se speciálně připravují za pomoci sušení horkým vzduchem. Jejich velikost z nich dělá skvělou odměnu při tréninku.

pamlsky Perrito Lamb Chips

Weber Mlýn

Pamlsky v balíčku: Orijen Dog Treats s kančím/kuřecím 

logo weber mlyn

Weber Mlýn je výhradním dovozcem biologicky vhodných krmiv pro psy a kočky Acana a Orijen. Jejich krmiva i pamlsky dosahují výjimečné kvality a jsou vyráběny z čerstvého masa. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránkyOrijen Dog Treats patří mezi nejkvalitnější pamlsky dostupné u nás a vyznačují se 100% obsahem masa. Jsou lehce mrazem sušeny tak, aby se v nich uzamkly všechny jejich přirozené chutě a tak zůstaly čisté a přírodní a vaši psi si je zamilovali. Pod stromečkem si je rozbalili střední pejsci, a to v buď v kančí nebo kuřecí (original) variantě.

pamlsky Orijen Original

iGut

Pamlsky v balíčku: O’Chicken kuřecí pásky s kolagenem

iGut logo

iGut je malá začínající firma z Mostu, která k nám dováží mj. kvalitní německé dobroty pro pejsky. V nabídce iGut nás zaujaly hlavně měkké masové pamlsky, o které si často píšete. Velcí pejsci v prosinci vyzkoušeli O’Chicken pásky s kolagenem vyráběné v ČR. Tyto pásky jsou šťavnaté, lehce stravitelné dobroty bez obilovin. Obsahují kolagen, který je důležitý pro zdravou pohybovou soustavu a srst. Pro přesnější dávkování je možné pásky nastříhat na menší kousky. Více informací o prospěšnosti kolagenu najdete v našem článku.

pamlsek iGut kuřecí proužky

Great dainties

Pamlsky v balíčku: vařené maso kuřecí

Great Dainties logo

Mladá česká firma Great dainties vyrábí čistě přírodní a zdravé pamlsky pro hafany. Některé jejich dobroty jsou také obohacené o vitamíny a doplňkové látky, které přispívají ke zdravému a kvalitnímu životu pejsků. Vařené kuřecí maso ve vánočním Dogsie našli velcí hafani. Jsou to měkké, šťavnaté, voňavé a také zdravé filety masa, které se jen krátce zprudka uvaří a vakuově zabalí. Díky tomu si vařené maso uchovává spoustu vitamínů a lehce stravitelných bílkovin a výroba se obejde zcela bez chemických látek, umělých barviv a aromat.

pamlsek Great daities vařené maso

Hračky

Mladou značku Kiwi Walker a jejich zdravé sušené pamlsky z kvalitních surovin už možná znáte z předchozích balíčků. Věděli jste ale, že Kiwi Walker vyrábí také originální a důmyslně zpracované hračky, doplňky a potřeby pro psy? Hračky z jejich dílny jsme vybrali do prosincového Dogsie, a to hned ve 4 variantách. Nejmenší pejsci dostali malého kiwiho z latexu, malí pejsci se radovali z většího latexového kiwiho, střední chlupáči řádili s míčkem nebo kruhem z odolné pěny. Pro velké hafany jsme také zvolili pěnový kruh.

hračky Kiwi Walker

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj balíček Dogsie? Objednejte si jej na našem webu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie