zbývá
pouze

1206 Balíčků

460x malý

498x střední

248x velký

SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ EDICE DOGSIE: DOGGO SÁM DOMA
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Prodej vánočních balíčků zahájen. Odesíláme 5. 12.

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Prosincové Dogsie ve vánočním duchu

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Už tradičně jsme prosincové Dogsie letos opět připravili jako překvapení pod stromeček. Pro sváteční chvíle jsme vybrali unikátní dobroty, které překvapily hafany i páníčky. Pojďme se na ně podívat!
Buďme ve spojení
Už tradičně jsme prosincové Dogsie letos opět připravili jako překvapení pod stromeček. Pro sváteční chvíle jsme vybrali unikátní dobroty, které překvapily hafany i páníčky. Pojďme se na ně podívat!

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Brit

Pamlsky v balíčku: Let's Bite tuňák a treska/kachní filet, Functional Snack hmyzí/králičí

logo Brit

Tuto značku krmiv a pamlsků určitě nemusíme dlouze představovat. Ve vánočním Dogsie se letos poprvé objevily dobroty od Britu a podle ohlasů se u čtyřnohých mlsounů setkaly s velkým úspěchem! Pejsci mohli vyzkoušet hned dvě řady pamlsků Brit - Let’s Bite a Functional Snack.

Let’s Bite jsou přírodní masové pochoutky, které se vyznačují vysokou stravitelností, nemají vysoký obsah cukru a nejsou založeny na obilovinách. Nejmenší a malí pejsci vyzkoušeli variantu s tuňákem a treskou, zatímco střední a velcí hafani si pochutnali na kachních filetech.

Řada Functional Snack nabízí 10 druhů funkčních poloměkkých pamlsků bez obilovin a bez brambor. Tyto šťavnaté kousky jsou obohacené o funkční složky jako jsou laktobacily, fulvinové kyseliny a extrakt z cukrového melounu, které hafanům poskytují zdravotní benefity. Pro malé a nejmenší pejsky jsme vybrali pamlsek na podporu imunity s hmyzím proteinem, pro střední a velké chlupáče zase králičí dobrotu pro optimální tělesnou kondici.

pamlsky Brit Let's Bite a Functional

Bone Apetit

Pamlsky v balíčku: psí cukroví

Bone Apetit logo

V prosinci jsme po dlouhé době spojili síly s rodinnou psí pekárnou Bone Apetit z Liberce, která se zaměřuje na ruční výrobu pečených pamlsků a dortů. Dobroty z pekárny Bone Apetit jsou 100% přírodní, neobsahují chemické konzervanty, barviva a další potravinová ochucovadla. Jsou vyrobeny z kvalitních kousků masa, ryb, sýrů, ovoce a zeleniny. A protože si vánoční nálada žádá speciální vánoční dobroty, v Bone Apetit pro Dogsie upekli speciální psí cukroví, a to hned 4 různé druhy. Cukroví vyzkoušeli pejsci všech velikostí.

psí cukroví Bone Apetit

Dogsie

Pamlsky v balíčku: Himalájská tyčka vel. S, Ježíškův mls

Himalájská tyčka logo

Náš vlastní originální pamlsek, Himalájská tyčka, je inspirovaný tradiční himalájskou recepturou. Je to odolná žvýkací dobrota z kvalitního belgického mléka, sušeného po dobu 3 měsíců. Výsledkem je extra tvrdý dentální pamlsek, který si váš chlupáč zamiluje! Himalájská tyčka obsahuje spoustu proteinu a vápníku a jen minimum laktózy. Žvýkání tyčky je pro pejska skvělá zábava a navíc napomáhá dentální hygieně. V prosinci se z Himalájské tyčky velikosti S radovali nejmenší, malí a střední hafani. Pro další informace o pamlsku a možnost nákupu 4 různých velikostí Himalájské tyčky mrkněte na tento odkaz!

dentální pamlsek Himalájská tyčka

A aby těch vánočních překvapení nebylo málo, připravili jsme ještě ve spolupráci s českým dodavatelem Jopopet originální limitovanou edici našich vlastních pamlsků Ježíškův mls, na kterých si pochutnali malí, střední a velcí chlupáči. Tahle poloměkká masová dobrota mimo jiné obsahuje tradiční vánoční koření jako je skořice a hřebíček. Sváteční atmosféra zaručena!

pamlsek Ježíškův mls

Perrito Snacks

Pamlsky v balíčku: Perrito Chips jehněčí

logo perrito snacks

Česká firma Perrito Snacks se specializuje přímo na pamlsky. Jejich výrobky jsou bez glutamátů, lepku, barviv, konzervantů, GMO a jsou vyrobeny z čerstvých surovin. V prosinci dobroty od Perrita v balíčku našli střední pejsci, a to pamlsky Perrito Chips z jehněčího masa. Jsou to 100% přírodní zdravé pamlsky se spoustou bílkovin a malým obsahem tuku, které se speciálně připravují za pomoci sušení horkým vzduchem. Jejich velikost z nich dělá skvělou odměnu při tréninku.

pamlsky Perrito Lamb Chips

Weber Mlýn

Pamlsky v balíčku: Orijen Dog Treats s kančím/kuřecím 

logo weber mlyn

Weber Mlýn je výhradním dovozcem biologicky vhodných krmiv pro psy a kočky Acana a Orijen. Jejich krmiva i pamlsky dosahují výjimečné kvality a jsou vyráběny z čerstvého masa. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránkyOrijen Dog Treats patří mezi nejkvalitnější pamlsky dostupné u nás a vyznačují se 100% obsahem masa. Jsou lehce mrazem sušeny tak, aby se v nich uzamkly všechny jejich přirozené chutě a tak zůstaly čisté a přírodní a vaši psi si je zamilovali. Pod stromečkem si je rozbalili střední pejsci, a to v buď v kančí nebo kuřecí (original) variantě.

pamlsky Orijen Original

iGut

Pamlsky v balíčku: O’Chicken kuřecí pásky s kolagenem

iGut logo

iGut je malá začínající firma z Mostu, která k nám dováží mj. kvalitní německé dobroty pro pejsky. V nabídce iGut nás zaujaly hlavně měkké masové pamlsky, o které si často píšete. Velcí pejsci v prosinci vyzkoušeli O’Chicken pásky s kolagenem vyráběné v ČR. Tyto pásky jsou šťavnaté, lehce stravitelné dobroty bez obilovin. Obsahují kolagen, který je důležitý pro zdravou pohybovou soustavu a srst. Pro přesnější dávkování je možné pásky nastříhat na menší kousky. Více informací o prospěšnosti kolagenu najdete v našem článku.

pamlsek iGut kuřecí proužky

Great dainties

Pamlsky v balíčku: vařené maso kuřecí

Great Dainties logo

Mladá česká firma Great dainties vyrábí čistě přírodní a zdravé pamlsky pro hafany. Některé jejich dobroty jsou také obohacené o vitamíny a doplňkové látky, které přispívají ke zdravému a kvalitnímu životu pejsků. Vařené kuřecí maso ve vánočním Dogsie našli velcí hafani. Jsou to měkké, šťavnaté, voňavé a také zdravé filety masa, které se jen krátce zprudka uvaří a vakuově zabalí. Díky tomu si vařené maso uchovává spoustu vitamínů a lehce stravitelných bílkovin a výroba se obejde zcela bez chemických látek, umělých barviv a aromat.

pamlsek Great daities vařené maso

Hračky

Mladou značku Kiwi Walker a jejich zdravé sušené pamlsky z kvalitních surovin už možná znáte z předchozích balíčků. Věděli jste ale, že Kiwi Walker vyrábí také originální a důmyslně zpracované hračky, doplňky a potřeby pro psy? Hračky z jejich dílny jsme vybrali do prosincového Dogsie, a to hned ve 4 variantách. Nejmenší pejsci dostali malého kiwiho z latexu, malí pejsci se radovali z většího latexového kiwiho, střední chlupáči řádili s míčkem nebo kruhem z odolné pěny. Pro velké hafany jsme také zvolili pěnový kruh.

hračky Kiwi Walker

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj balíček Dogsie? Objednejte si jej na našem webu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Oblíbené

Říjnové Dogsie plné zeleniny

Říjnové Dogsie jsme věnovali životu na farmě a zdravé zelenince. Pojďme se podívat, co za pamlsky a hračky obsahoval balíček pro psy s názvem Zelenině zdar!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Jdeme na jedno se srpnovým Dogsie

V srpnu jsme s pejsky vyrazili na jedno. Podívejte se, jaké pamlsky a hračky obsahoval srpnový balíček pro psy.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Pirátská výprava s červnovým Dogsie

V červnu do Dogsie připlula obrovská loď a všechny naše předplatitele a psí zákazníky vytáhla na divoké dobrodružství plné bohatství, zážitků a hlavně pirátů! Na pejsky čekala truhla plná překvapení, novinek a zábavy. Pojďme společně hodit voko na to, co všechno pejsci v Dogsie našli tentokrát.

Produkty v Dogsie