zbývá
pouze

264 Balíčků

91x malý

141x střední

32x velký

SPECIÁLNÍ EDICE
TEMATICKÝCH DOGSIE BALÍČKŮ

Aktuální zeleninovou edici si můžete objednat hned!

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Ovocná exploze v říjnovém Dogsie

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Říjnové Dogsie ukrývalo spoustu věcí. Masové dobroty z kvalitních surovin s přídavkem ovoce a vitaminů, hračky a hromadu psí radosti. Celý balíček díky ovoci hrál všemi barvami. Pojďme se nyní podívat na celý říjnový obsah společně.
Buďme ve spojení

Říjnové Dogsie ukrývalo spoustu věcí. Masové dobroty z kvalitních surovin s přídavkem ovoce a vitaminů, hračky a hromadu psí radosti. Celý balíček díky ovoci hrál všemi barvami. Pojďme se nyní podívat na celý říjnový obsah společně.

Přehled všech produktů podle velikostí:

tabulka rozdělení

Pamlsky

Kiwi Walker

Produkty v balíčku: Mrazem sušené ovoce

Značku Kiwi Walker už možná znáte z předchozích balíčků. Nabízí originální a důmyslně zpracované hračky, doplňky a potřeby pro psy, stejně jako zdravé sušené pamlsky z kvalitních surovin. Kiwi Walker si také zakládá na nejvyšších standardech při výrobě dobrot bez použití umělých barviv a přísad. V říjnu na pejsky čekala jedna speciální dobrota od této značky - Mrazem sušené ovoce. Díky sušení mrazem si suroviny nejlépe zachovávají všechny zdraví prospěšné látky, minerály a nedochází tak k tvarové deformaci ani ke změně chuti. V každém balíčku na pejsky čekalo překvapení v podobě jednoho druhu ovoce. Pejsci si mohli pochutnat na hruškách, jahodách, kiwi nebo jablíčkách.

mrazem sušené ovoce

Borůvky

Kdo by neměl rád Borůvky? Tyhle modré kuličky jsou známé jako superpotravina a obsahují spoustu antioxidantů, živin, vlákniny, vitamínů A, B, C, D, E a K. My jsme pejskům borůvky přidali do malých jehněčích kuliček a vznikla neodolatelná dobrota plná vitamínů. Jehněčí maso je dobře stravitelné a doporučuje se při dietách. Také pozitivně ovlivňuje hladiny cholesterolu, takže je velice vhodné pro pejsky se srdečními a cévními problémy. Jehněčí kuličky s borůvkami pro Dogsie vytvořila firma Jopopet.

borůvky - jehněčí kuličky s borůvkami

Divoký ananas

Do říjnového balíčku se nám zatoulaly i exotičtější druhy ovoce. Například ananas, který je zdrojem vitaminů a minerálů. Pejskům navíc pomáhá trávit bílkoviny díky látce bromelin. Ve spojení s hovězím masem je to neuvěřitelná pochoutka. Hovězí snack s ananasem pro Dogsie vytvořila značka BAPU, která od roku 2014 rozvíjí zdravé pamlsky pro pejsky. Tato značka pamlsky vyrábí ručně a výhradně z českých surovin a stejně jako my si dávají záležet na kvalitě.

divoký ananas - hovězí snack s ananasem

Ovocná bomba

Lesní ovoce, banán a máta. Tahle ovocná bomba plná vitamínů se objevila v balíčku pro střední a velké pejsky. Lesní ovoce obsahuje mnoho zdraví prospěšných antioxidantů, vlákninu, mangan a vitamin C. Máta je vhodná pro posílení nervové soustavy, proti zánětům a bolesti zubů. Banán obsahuje dobrou dávku vlákniny, vitaminu A, vitaminu C a draslíku Kromě toho tyhle sušenky obsahují ještě i ovesné vločky, které jsou výborným zdrojem vlákniny. Pro Dogsie je vyrobila pekárna Zolly Dog Bakery, která se věnuje pečení zdravých domácích dobrot pro pejsky.

ovocná bomba - lesní ovoce, banán a máta

Müsli tyčinky

Ovocné müsli tyčinky už dávno nejsou dobrota jen pro lidi. V říjnu je mohli ochutnat i střední a velcí pejsci. Tyhle tyčinky obsahují jablko a hrušku, tedy výborné zdroje vlákniny, draslíku, hořčíku, železa, vitamínů C a B a slouží jako skvělá podpora imunitního systému. Nechybí ale ani ovesné vločky, med, brusinky nebo třeba skořice, která pozitivně působí na zažívání, krevní oběh a má dezinfekční a antibiotické účinky. I tuto dobrotu pro Dogsie vytvořila pekárna Zolly Dog Bakery.

musli tyčinky - ovocné musli tyčinky

Rozchov s.r.o.

Produkty v balíčku: Mediterranean - Serrano Snacks - Serrano Ham

Malí pejsci v balíčku objevili ještě jednu dobrotu, která jako jediná neobsahovala ovoce. Serrano Snacks patří mezi naše nejoblíbenější pamlsky. Měkké masové kostičky ze španělské šunky neobsahují umělá barviva, lepek a jsou obohacené o esenciální oleje, minerály a antioxidanty. Výborná dobrota pro všechny vybíravé masožrouty.

serrano snacks

Hračky

V říjnovém hračku samozřejmě nesměly chybět ani tematicky vyladěné hračky. Malým pejskům jsme do balíčku připravili plyšové avokádo, které ve svém středu ukrývá pískátko. Střední pejsci v říjnu řádili s pískacím ananasem z termoplastické gumy. Velcí hafani v balíčku našli voňavou jahodu z pevné gumy, která se dá otvory naplnit dobrotami a slouží i jako pamlskovník.

hračky - jahoda, ananas, avokádo

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V listopadu nás čeká společná výprava do světa dinosaurů! Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Oblíbené

Pirátská výprava s červnovým Dogsie

V červnu do Dogsie připlula obrovská loď a všechny naše předplatitele a psí zákazníky vytáhla na divoké dobrodružství plné bohatství, zážitků a hlavně pirátů! Na pejsky čekala truhla plná překvapení, novinek a zábavy. Pojďme společně hodit voko na to, co všechno pejsci v Dogsie našli tentokrát.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

V Dogsie myslíme na přírodu. Co jsou to ty tetrapaky?

I nám v Dogsie dělá starost uhlíková stopa, kterou jako majitelé zvířátek vytváříme. Proto se snažíme se na tuto problematiku zaměřovat. Dogsie balíme ekologicky a většina pamlsků je balena do obalů, které jsou rozložitelné a pochutnají si na nich třeba žížalky. V pirátském Dogsie zase bylo chutné krmivo Bozita balené v tetrapaku. Co to ale vlastně je?

Produkty v Dogsie Tipy a triky
Oblíbené

Dubnová výprava do Mexika s Dogsie

Mexická kultura je vnímána jako jedna z těch nejživějších, nejbarevnějších i nejdivočejších. To se samozřejmě projevuje i v mexické kuchyni, kterou se inspirovalo dubnové Dogsie. Co všechno pejsci v mexickém balíčku objevili?

Produkty v Dogsie