zbývá
pouze

9 Balíčků

9x malý

0x střední

0x velký

SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ EDICE DOGSIE: DOGGO SÁM DOMA
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Povánoční výprodej: Sleva 20 % na vánoční Dogsie s kódem „SAMDOMA“

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Ovocná exploze v říjnovém Dogsie

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Říjnové Dogsie ukrývalo spoustu věcí. Masové dobroty z kvalitních surovin s přídavkem ovoce a vitaminů, hračky a hromadu psí radosti. Celý balíček díky ovoci hrál všemi barvami. Pojďme se nyní podívat na celý říjnový obsah společně.
Buďme ve spojení

Říjnové Dogsie ukrývalo spoustu věcí. Masové dobroty z kvalitních surovin s přídavkem ovoce a vitaminů, hračky a hromadu psí radosti. Celý balíček díky ovoci hrál všemi barvami. Pojďme se nyní podívat na celý říjnový obsah společně.

Přehled všech produktů podle velikostí:

tabulka rozdělení

Pamlsky

Kiwi Walker

Produkty v balíčku: Mrazem sušené ovoce

Značku Kiwi Walker už možná znáte z předchozích balíčků. Nabízí originální a důmyslně zpracované hračky, doplňky a potřeby pro psy, stejně jako zdravé sušené pamlsky z kvalitních surovin. Kiwi Walker si také zakládá na nejvyšších standardech při výrobě dobrot bez použití umělých barviv a přísad. V říjnu na pejsky čekala jedna speciální dobrota od této značky - Mrazem sušené ovoce. Díky sušení mrazem si suroviny nejlépe zachovávají všechny zdraví prospěšné látky, minerály a nedochází tak k tvarové deformaci ani ke změně chuti. V každém balíčku na pejsky čekalo překvapení v podobě jednoho druhu ovoce. Pejsci si mohli pochutnat na hruškách, jahodách, kiwi nebo jablíčkách.

mrazem sušené ovoce

Borůvky

Kdo by neměl rád Borůvky? Tyhle modré kuličky jsou známé jako superpotravina a obsahují spoustu antioxidantů, živin, vlákniny, vitamínů A, B, C, D, E a K. My jsme pejskům borůvky přidali do malých jehněčích kuliček a vznikla neodolatelná dobrota plná vitamínů. Jehněčí maso je dobře stravitelné a doporučuje se při dietách. Také pozitivně ovlivňuje hladiny cholesterolu, takže je velice vhodné pro pejsky se srdečními a cévními problémy. Jehněčí kuličky s borůvkami pro Dogsie vytvořila firma Jopopet.

borůvky - jehněčí kuličky s borůvkami

Divoký ananas

Do říjnového balíčku se nám zatoulaly i exotičtější druhy ovoce. Například ananas, který je zdrojem vitaminů a minerálů. Pejskům navíc pomáhá trávit bílkoviny díky látce bromelin. Ve spojení s hovězím masem je to neuvěřitelná pochoutka. Hovězí snack s ananasem pro Dogsie vytvořila značka BAPU, která od roku 2014 rozvíjí zdravé pamlsky pro pejsky. Tato značka pamlsky vyrábí ručně a výhradně z českých surovin a stejně jako my si dávají záležet na kvalitě.

divoký ananas - hovězí snack s ananasem

Ovocná bomba

Lesní ovoce, banán a máta. Tahle ovocná bomba plná vitamínů se objevila v balíčku pro střední a velké pejsky. Lesní ovoce obsahuje mnoho zdraví prospěšných antioxidantů, vlákninu, mangan a vitamin C. Máta je vhodná pro posílení nervové soustavy, proti zánětům a bolesti zubů. Banán obsahuje dobrou dávku vlákniny, vitaminu A, vitaminu C a draslíku Kromě toho tyhle sušenky obsahují ještě i ovesné vločky, které jsou výborným zdrojem vlákniny. Pro Dogsie je vyrobila pekárna Zolly Dog Bakery, která se věnuje pečení zdravých domácích dobrot pro pejsky.

ovocná bomba - lesní ovoce, banán a máta

Müsli tyčinky

Ovocné müsli tyčinky už dávno nejsou dobrota jen pro lidi. V říjnu je mohli ochutnat i střední a velcí pejsci. Tyhle tyčinky obsahují jablko a hrušku, tedy výborné zdroje vlákniny, draslíku, hořčíku, železa, vitamínů C a B a slouží jako skvělá podpora imunitního systému. Nechybí ale ani ovesné vločky, med, brusinky nebo třeba skořice, která pozitivně působí na zažívání, krevní oběh a má dezinfekční a antibiotické účinky. I tuto dobrotu pro Dogsie vytvořila pekárna Zolly Dog Bakery.

musli tyčinky - ovocné musli tyčinky

Rozchov s.r.o.

Produkty v balíčku: Mediterranean - Serrano Snacks - Serrano Ham

Malí pejsci v balíčku objevili ještě jednu dobrotu, která jako jediná neobsahovala ovoce. Serrano Snacks patří mezi naše nejoblíbenější pamlsky. Měkké masové kostičky ze španělské šunky neobsahují umělá barviva, lepek a jsou obohacené o esenciální oleje, minerály a antioxidanty. Výborná dobrota pro všechny vybíravé masožrouty.

serrano snacks

Hračky

V říjnovém hračku samozřejmě nesměly chybět ani tematicky vyladěné hračky. Malým pejskům jsme do balíčku připravili plyšové avokádo, které ve svém středu ukrývá pískátko. Střední pejsci v říjnu řádili s pískacím ananasem z termoplastické gumy. Velcí hafani v balíčku našli voňavou jahodu z pevné gumy, která se dá otvory naplnit dobrotami a slouží i jako pamlskovník.

hračky - jahoda, ananas, avokádo

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V listopadu nás čeká společná výprava do světa dinosaurů! Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Oblíbené

Tipy na dárky pro psy

Vánoce jsou za dveřmi! A my bychom při nakupování dárků neměli zapomínat ani na naše čtyřnohé miláčky. Přinášíme tipy na vánoční dárky pro psy, aby se i oni měli na co pod stromečkem těšit.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Říjnové Dogsie plné zeleniny

Říjnové Dogsie jsme věnovali životu na farmě a zdravé zelenince. Pojďme se podívat, co za pamlsky a hračky obsahoval balíček pro psy s názvem Zelenině zdar!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Jdeme na jedno se srpnovým Dogsie

V srpnu jsme s pejsky vyrazili na jedno. Podívejte se, jaké pamlsky a hračky obsahoval srpnový balíček pro psy.

Produkty v Dogsie
Objednávky s garancí doručení do Vánoc
Česká pošta, Balíkovna
20. 12. 2022
Zásilkovna
19. 12. 2022
PPL, GLS, DPD
20. 12. 2022