dogsie blog

Na cestách se srpnovým Dogsie

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
V srpnu jsme se společně s našimi předplatiteli vydali na dlouhou túru. Sbalili jsme si to nejdůležitější, prozkoumali jsme spoustu krásných míst v Česku i na Slovensku a hafani ochutnali dobroty ze všech koutů našich zemí. V balíčku čekala samozřejmě i hračka, která tento měsíc pomáhala nejen pejskům, ale také lidem. Pojďme se podívat na kompletní obsah srpnového balíčku!
Buďme ve spojení

V srpnu jsme se společně s našimi předplatiteli vydali na dlouhou túru. Sbalili jsme si to nejdůležitější, prozkoumali jsme spoustu krásných míst v Česku i na Slovensku a hafani ochutnali dobroty ze všech koutů našich zemí. V balíčku čekala samozřejmě i hračka, která tento měsíc pomáhala nejen pejskům, ale také lidem. Pojďme se podívat na kompletní obsah srpnového balíčku!

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Psí Tatranky

Jako první jsme se vydali na dlouhou cestu na Slovensko přímo do Vysokých Tater. A co jiného bychom si do Tater měli vzít, než Tatranky? Psí Tatranky vyrobil náš osvědčený partner, česká firma Jopopet, a do složení vybral opět jen to nejlepší. Tenisáky jsou vyrobené z jehněčího proteinu a obsahují také kolagen. Ten pomáhá ke zpevnění kloubů, vazů a šlach. Ideální svačinka po pořádném výšlapu!

Vyhlídka Máj

Následoval výlet na Vyhlídku Máj, která se nachází jen kousek od Prahy. Do balíčku jsme zvolili sušenky ve tvaru srdíček, na kterých si na tomto místě s romantickým výhledem na Vltavu smlsne každý hafan. Sušenky z hovězího masa pro Dogsie je vytvořila značka BAPU, která od roku 2014 rozvíjí zdravé pamlsky pro pejsky. Bapu nabízí pamlsky vyrobené bez umělých dochucovadel a přísad. Pamlsky vyrábí ručně a výhradně z českých surovin a stejně jako my si dávají záležet na kvalitě.

CHKO Pálava

Samozřejmě jsme při prozkoumávání krás našich zemí nemohli zapomenout na Moravu. A podívali jsme se přímo do CHKO Pálava, kde měli pejsci možnost ochutnat speciální hrozny. Tuhle dobrotu pro Dogsie vyrobila pekárna Zolly Dog Bakery, která se věnuje pečení zdravých domácích dobrot pro pejsky a v Dogsie se objevila úplně poprvé. Zelené hrozny jsou vyrobené ze špenátu a slaniny. Červené hrozny jsou z řepy a bylinek. Mňam!

Břevnovský klášter

Nejmenší, střední a velcí pejsci se podívali na zoubek Břevnovskému klášteru. Tento pamlsek ze srpnového balíčku jsou sušenky pro psy vyrobené z batatů se skořící. Batáty obsahují velké množství vlákniny, jsou bohatým zdrojem vit. A,C a B6 a několika minerálů. Také stabilizují hladinu cukru v krvi. Skořice pozitivně působí na zažívání, podporuje krevní oběh a má desinfekční a antibiotické účinky. Stejně jako CHKO Pálava i tuto dobrotu pro Dogsie vyrobila pekárna Zolly Dog Bakery.

Sněžka

Malí, střední a velcí pejsci se podívali na nejvyšší horku Česka. Pamlsek Sněžka jsou sušenky z drůbežích jater, ovesných vloček a petržele. Játra obsahují mnoho kvalitních bílkovin, glykogenu a vitamínů a dodávají energii. Ovesné vločky jsou výborným zdrojem vlákniny, která napomáhá dobrému trávení. Petržel napomáhá ke zmírnění žaludečních obtíží. I tento pamlsek do balíčku připravila pekárna  Zolly Dog Bakery.

Prachovské skály

V Českém ráji jsme se podívali na pískovcovou skalní oblast Prachovské skály, kde si pejsci pochutnali na sušených hovězích játrech. Tento pamlsek pro Dogsie vytvořila paní Katka, zakladatelka firmy Domácí sušená masíčka. Tato firma se specializuje na vlastní výrobu sušených dobrot z kvalitního masa, domácích bezobilných sušenek a nabízí výživové doplňky značky GAME DOG. Všechny jejich produkty jsou sušeny pomalu, aby si maximálně zachovaly své živiny – vitamíny, minerály a bílkoviny. Ideální svačinka pro všechny psí cestovatele!

Hračky

Tento měsíc jsme pejskům do balíčku přibalili speciální stany. Stany byly ve dvou verzích. Stan se šustící fólií pro menší psy a pro větší psy. V těchto stanech se sice nedalo spát, ale zato se s nimi mohli hafani zabavit (častokrát rychlou likvidací). Látkové stany jsou naplněné šustící fólií, která láká ke hře. Stany nepatří mezi nejodolnější hračky, které v Dogsie byly, ale zato pomáhají hned dvakrát. Pro Dogsie je totiž vyrobili v chráněné dílně Chráněnky. Každý balíček tak podpořil nejen pejsky, ale i lidi s hendikepem.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku. Pamlsek Sněžka byl zhruba od poloviny měsíce nahrazován jinou dobrotou z předchozích tematických balíčků.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V září nebudeme pejsky a páníčky zahrnovat pouze pamlsky, ale také pozitivními zprávami! Objednejte si své Dogsie s tématem Svět je krásný na našem webu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Proč se vyplatí kupovat Dogsie balíček aneb V čem jsou Dogsie boxy pro psy lepší než jiné?

Naše Dogsie balíčky nejsou jen tak obyčejným dárkem s pamlsky a hračkami pro vašeho pejska. V Dogsie si zakládáme na české výrobě z kvalitních surovin, aby mohl pejsek nejen chutně, ale i zdravě mlsat. Zároveň si uvědomujeme, že je zapotřebí, abychom byli šetrní k životnímu prostředí a abychom podporovali i pejsky, kteří v životě štěstí na páníčky příliš neměli.

Produkty v Dogsie Tipy a triky Zábava

Nenechte si ujít nadupanou květnovou edici! Všechny předplatné balíčky obsahují novou Dogsie interaktivní hračku v hodnotě 499 Kč.


Ke kvartálním a delším plánům dostanete navíc další hračku úplně zdarma.