dogsie blog

Únorové Dogsie na posilněnou

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Únor je většinou takové mezidobí, kdy už všichni vyhlíží jaro, ale venku to ještě vypadá na zimu. Proto jsme tento měsíc do Dogsie vybrali samé super dobroty s rozmanitými druhy masa, které pejskům dodají spoustu živin a síly, díky kterým budou na jarní radovánky připravení.
produkty v Dogsie únor 2019
Buďme ve spojení
Únor je většinou takové mezidobí, kdy už všichni vyhlíží jaro, ale venku to ještě vypadá na zimu. Proto jsme tento měsíc do Dogsie vybrali samé super dobroty s rozmanitými druhy masa, které pejskům dodají spoustu živin a síly, díky kterým budou na jarní radovánky připravení.

Pamlsky

AKINU

Pamlsky v balíčku: TO JE MASO řezaná střívka (nejmenší pejsci), Natural kost s plícemi (malí pejsci)

AKINU logo

Česká firma AKINU se už od roku 1993 zabývá výrobou kvalitních krmiv, pamlsků a doplňků pro domácí mazlíčky. V Dogsie jste se zatím setkávali především s hračkami z dílny AKINU, ale teď můžete vyzkoušet i jejich skvělé přírodní pamlsky.

Nejmenší pejsci v únorovém balíčku našli řezaná střívka z prémiové řady TO JE MASO. Jde o 100% přírodní dobrotu, která je zdrojem kvalitních bílkovin. Navíc posiluje pejskovy žvýkací svaly a omezuje tvorbu zubního kamene. Pro malé pejsky jsme zase vybrali Natural kost s plícemi, která je obohacená o kolagen a vápník. Tyto látky podporují zdraví pohybového aparátu (svaly, šlachy, kosti) a zdraví pejskovy srsti.

Pamlsky Akinu kost a střívka

Pučálka s.r.o.

Pamlsky v balíčku: Marp Snack (nejmenší a malí pejsci)

pučálka logo

Společnost Pučálka s.r.o. si zakládá na holistické výživě a kvalitních přírodních surovinách, a proto její výrobky nemohou chybět ani v Dogsie. Firma původně holistická krmiva pouze dovážela, než se v roce 2012 rozhodla rozšířit sortiment o výrobu vlastních pod značkou Marp. Pučálka má tedy složení krmiv plně pod kontrolou, což je zárukou, že váš pejsek dostane to nejlepší.

Pamlsky Marp Snack, které v únoru ochutnali nejmenší a malí pejsci, jsou ručně vyráběné dobroty bez chemie, které podporují pejskovo trávení. Tyto malé kostičky jsou ideálním pomocníkem při výcviku a váš pejsek si je určitě zamiluje!

Pamlsek Marp Snack

Rebel Dog

Pamlsky v balíčku: RAW RAW pamlsky, různé příchutě (nejmenší pejsci), Dr. Animal Sportline, různé příchutě (malí, střední a velcí pejsci), Dr. Animal rybí šproty (střední a velcí pejsci)

rebeldog logo

Rebel Dog máme opravdu rádi, protože mají zajímavé produkty a stejně jako my si potrpí na kvalitě. Mrkněte na jejich webové stránky a přesvěčte se sami.

Pro nejmenší pejsky jsme přibalili oblíbenépamlsky RAW RAW, které jsou prostě vynikající. Díky náročnému technologickému procesu výroby, tzv. lyofilizaci, mají 100 % výživových hodnot a dlouho vydrží. Ostatní velikosti zase mohly vyzkoušet poloměkké pamlsky Dr. Animal Sportline, které jsou ideální jako odměna při výcviku. Neobsahují žádné konzervanty či barviva, jen kvalitní suroviny. Střední a velcí pejsci si navíc pochutnali na rybích šprotech od stejné značky. Jemné sušené ryby jsou výborná a vysoce stravitelná dobrota, vhodná i pro citlivé a alergické psy.

pamlsky Dr. Animal a RAW RAW

Hunter

Pamlsky v balíčku: Hunter Pure Nature kuřecí (malí, střední a velcí pejsci)

hunter logo

Tento měsíc jsme také pro malé, střední a velké hafany vybrali dobrotu od Huntera. Tato rodinná firma je dobře známá kvalitou svých produktů a většina z nás zná Huntera díky skvělým obojkům, pelíškům a dalším doplňkům, které kupujeme pro své miláčky. Kromě toho ale mají v nabídce i úžasné pamlsky a hračky, které se nám osvědčily. Pamlsek Pure Nature je zdravá dobrota z prvotřídního kuřecí masa. Je snadno stravitelná a neobsahuje obiloviny, cukr ani konzevační látky.

Pamlsek Hunter kuřecí tyčinky

Crazy Paws

Pamlsky v balíčku: Milord hovězí játra (střední pejsci), Milord lososové kousky (velcí pejsci)

crazy paws logo

Náš slovenský dodavatel Crazy Paws se kromě výroby pamlsků věnuje i chovu plemen malý bradáč a bavorský barvář, se kterými se účastní výstav. Z toho důvodu zvlášť dbají na to, aby produkty v jejich nabídce pomáhaly udržet pejsky ve skvělé kondici.

Střední pejsci v únorovém Dogsie našli proužky hovězích jater od značky Milord,  jemnou a křehkou bio dobrotu, bohatou na železo a bez chemických a konzervačních látek. Pro velké pejsky jsme zase vybrali bio lososové kousky, které jsou sušené vzduchem a obsahují omega 3 a 6 mastné kyseliny.

Pamlsky Milord hovězí a losos

Velkoobchod SALAČ

Pamlsky v balíčku: Špalíček s chondroitinem, různé příchutě (velcí pejsci)

Krmiva SALAČ

Náš ověřený dodavatel Velkoobchod SALAČ je v ČR už dobře zavedenou značkou a dováží superprémiová krmiva jako je např. EARTHBORN HOLISTIC®. Jejich nabídka pamlsků bez obilovin s vysokým obsahem masa je opravdu široká, a proto máme vždy z čeho vybírat.

Tento měsíc jsmez jejich nabídky vybrali špalíček s chondroitinem. Tato poloměkká dobrota z kvalitního sušeného masa je ideální žvýkací doplněk pejskovy stravy a navíc obsahuje látku chondroitin, která je prospěšná pro zdraví kloubů a šlach.

Pamlsek Salač špalíček

Hračky

V únorovém Dogsie pejsci našli super hračky od AKINU. Pro ty nejmenší jsme zvolili plyšovou žabku s kroužkem, malí pejsci zase dováděli s plyšovou kostí, střední pejsci měli radost z plyšové kachny a velci hafani dostali přetahovadlo z pevného lana.

hračky z únorového Dogsie

Chcete také svůj balíček Dogsie? Objednejte si jej na našem webu!

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie