dogsie blog

Únorové Dogsie na posilněnou

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
S druhým balíčkem tohoto roku naši psí předplatitelé ochutnali prověřené dobroty, ale čekalo je také jedno malé valentýnské překvapení! Mrkněte se s námi na všechny speciality z únorového Dogsie.
Buďme ve spojení

S druhým balíčkem tohoto roku naši psí předplatitelé ochutnali prověřené dobroty, ale čekalo je také jedno malé valentýnské překvapení! Mrkněte se s námi na všechny speciality z únorového Dogsie.

 

Pamlsky

Juicy Snack s levandulí

Všechny velikosti pejsků si tento měsíc pochutnali na speciální valentýnské edici francouzské pochoutky Juicy Snack, kterou najdete exkluzivně v Dogsie. Je to pamlsek vyvinutý speciálně jako odměna při tréninku. Kromě kvalitního masa a dalších zdraví prospěšných ingrediencí obsahuje také voňavou levanduli, se kterou byla oslava svátku zamilovaných jedna radost :)

kyli Pet Food

Pamlsky v balíčku: kyli Insecto Bones pamlsky měkké

kyli logo

Švýcarská firma kyli vyrábí prémiová krmiva a pamlsky z hmyzího proteinu, který je sice netradiční, ale pejskům poskytuje kvalitní výživu a zároveň nezatěžuje životní prostředí jako tradiční masná výroba. Hmyzí protein je zvlášť vhodný pro pejsky s alergiemi na běžné typy masa a obsahuje mastné kyseliny, které jsou důležité pro zdravou kůži a srst. Pamlsky kyli Insecto Bones v měkké variantě, které v únoru vyzkoušeli nejmenší pejsci, jsou vhodné jako jednohubka, ale také jako odměna za cvičení.

kyli InsectoSnack

Canipet

Pamlsky v balíčku: Yummeez lososové pamlsky (45 g / 175 g)

Česká firma Canipet už od roku 2005 dováží originální pejskařské potřeby z celého světa. Své produkty dodává nejen eshopům a kamenným prodejnám, ale i veterinárním ordinacím a klinikám. V jejich nabídce najdete super kvalitní krmiva, doplňky, hračky a mnoho dalšího. Poloměkké pamlsky Yummeez s lososem, které jsme vybrali pro nejmenší a malé pejsky, byly speciálně vyvinuté ve spolupráci s psími cvičiteli. Díky vysokému obsahu masa jsou zdravé a chutné, ale zároveň jsou kompaktní, a tudíž ideální na výcvik.

Rozchov s.r.o.

Pamlsky v balíčku: Mediterranean La Barrita tyčinky, Mediterranean Tapas Gourmet

Český velkoobchod Rozchov s.r.o. k nám dováží kvalitní značky krmiv, pamlsků i doplňků pro mazlíčky. Jsou výhradním dovozcem řady superprémiových evropských krmiv, např. PET 360, Dog Performance nebo Renske.

Do nejmenších balíčků jsme tentokrát přidali La Barrita tyčinky, které jsou bez umělých barviv a lepku. Jsou lehce stravitelné a chutnají prostě skvěle. Výhodou je také individuální balení jednotlivých tyčinek, takže si pamlsek zachová vůni a čerstvost déle. Kromě toho si v únoru velcí pejsci pochutnali na pamlsku Tapas Gourmet s jehněčím a hovězím masem. Tato přírodní dobrota také obsahuje olej z oregana a rozmarýnu, které jsou přírodními antioxidanty a pomáhají zlepšit zažívání.

Tapas Gourmet pamlsky

Enjoy Training

Tahle dobrota od našeho českého dodavatele Jopopet, kterou v balíčku našli malí pejsci, je ideální odměnou při tréninku s vaším hafanem. Tento měkký pamlsek obsahuje kvalitní kuřecí maso a kukuřici, která je bohatá na vitamíny B, C a hořčík. Kromě je pro pejska dobrým zdrojem vlákniny, důležité pro správnou funkci zažívání.

Great dainties

Pamlsky v balíčku: Rabbit Cubes, Lamb Fillet

Great Dainties logo

Česká firma Great dainties vyrábí čistě přírodní a zdravé pamlsky pro hafany. Spoustu jejich jejich dobrot se řadí mezi funkční pamlsky, tj. jsou obohacené o vitamíny a doplňkové látky, které přispívají ke zdravému a kvalitnímu životu pejsků.

Malí a střední pejsci v únoru vyzkoušeli králičí kostičky. Králičí maso je lehce stravitelné, bohaté na bílkoviny, minerály a vitamíny, a zároveň má velmi nízký obsah tuku. S touto dobrotou proto hafanovi dopřejete velmi chutnou a zdravou odměnu. Jehněčí filety z velkého balíčku jsou zase zvlášť vhodné pro pejsky s citlivým zažíváním. Jsou obohacené o prebiotika, která pozitivně působí na trávení a zdraví trávícího systému.

 

Rebel Dog

Pamlsky v balíčku: WOOLF Duck Chunkies / Chicken, Pumpkin & Oats Bone, Dr. Animal jehněčí proužky

rebeldog logo

Rebel Dog máme opravdu rádi, protože mají zajímavé produkty a stejně jako my si potrpí na kvalitě. Mrkněte na jejich webové stránky a přesvěčte se sami.

Při výrobě pamlsků WOOLF jsou použity kvalitní bílkoviny té nejvyšší kvality pro co nejlepší vstřebávání živin. Jsou ihned po vyrobení zabaleny bez chemických přísad, konzervačních látek, nebo barviv. Od této značky tentokrát ochutnali střední hafani kachní kousky z kvalitního masa. Velcí chlupáči vyzkoušeli kostičky ze směsi kuřecího, dýně a ovesných vloček, které přispívají k dentální hygieně pejska, a oblíbené proužky jehněčího masa od české značky Dr. Animal.

pamlsek rebeldog

Fitmin

Pamlsky v balíčku: FOR LiFE kachní, Snax Nuggets jehněčí

logo fitmin

Historie značky Fitmin sahá až do devadesátých let, kdy se na Poplužní dvůr v Helvíkovicích u Žamberka v rámci restituce vrátila rodina Štěpánkových, zakladatelů společnosti. Štěpánkovi se zemědělství a chovu věnovali po generace. Po pádu komunistického režimu se vrátili na statek a svůj rodinný podnik začali budovat od nuly. Základem výrobků Fitmin je skutečně čerstvé maso.

Z dobrot od Fitminu se tentokrát radovali střední hafani. Pamlsky řady Fitmin FOR LiFE jsou výborné měkké pásky z kachního masa. Jde o lehce stravitelnou pochoutku, vhodnou i pro hafany s alergií na kuřecí maso. Křupavé Fitmin Snax Nuggets jsou hypoalergenní a 100% přírodní pochoutky vyrobené z kvalitního jehněčího masa. Neobsahují žádné konzervanty, barviva, lepek a jsou prostě boží.

Fitmin Snax pamlsky

Hračky

My v Dogsie máme za to, že hračky ve tvaru zvířátek jsou prostě nejroztomilejší :) V únoru jsme proto udělali radost nějakým tím zvířátkem všechny velikosti chlupáčů. Nejmenší pejsci v balíčku našli plyšovou berušku, malí pejsci zábavného sloníka dlouhána, zatímco střední a velcí hafani dostali odolného nosorožce a ptáčka z kombinace režné látky a provazu.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj balíček Dogsie? Objednejte si jej na našem webu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie
pamlsky a hračky pro psy v balíčku
Oblíbené

Obsah aktuálního balíčku The Best of Dogsie

S posledním balíčkem jsme se rozhodli zavzpomínat na to, co jsme za ty roky s Dogsie prožili. Vzpomínali jsme na naše začátky a připomněli jsme si ty krásné časy, které jsme společně s vámi po celou dobu zažívali. Nechali jsme zavzpomínat také naše předplatitele a jejich pejsky. Do posledního tematického balíčku jsme totiž zabalili to nejlepší, co se podle nás v Dogsie objevilo.

Produkty v Dogsie