dogsie blog

Vítání podzimu se zářijovým Dogsie

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Konec léta neznamená konec mlsání a zábavy! V září jsme do Dogsie vybrali hned několik nových produktů - hlavním lákadlem tentokrát bylo šťavnaté vařené maso od Great dainties.
všechny produkty ze zářijového Dogsie
Buďme ve spojení
Konec léta neznamená konec mlsání a zábavy! V září jsme do Dogsie vybrali hned několik nových produktů - hlavním lákadlem tentokrát bylo šťavnaté vařené maso od Great dainties.

Přehled všech produktů podle velikostí:

přehled všech produktů v zářijovém Dogsie

Pamlsky

Great dainties

Pamlsky v balíčku: vařené maso kuřecí/losos (všechny velikosti)

Great Dainties logo

Mladá česká firma Great dainties vyrábí čistě přírodní a zdravé pamlsky pro hafany. Některé jejich dobroty jsou také obohacené o vitamíny a doplňkové látky, které přispívají ke zdravému a kvalitnímu životu pejsků.

Vařené kuřecí maso nebo lososa v zářijovém Dogsie našli pejsci všech velikostí. Jsou to měkké, šťavnaté, voňavé a také zdravé filety masa, které se jen krátce zprudka uvaří a vakuově zabalí. Díky tomu si vařené maso uchovává spoustu vitamínů a lehce stravitelných bílkovin a výroba se obejde zcela bez chemických látek, umělých barviv a aromat.

Great dainties vařená kuřecí prsa

Enjoy Training

Pamlsky v balíčku: Enjoy Training pamlsky s kuřetem a kukuřicí (všechny velikosti)

Tahle novinka od našeho českého dodavatele Jopopet je ideální odměnou při tréninku s vaším hafanem. Tento měkký pamlsek obsahuje kvalitní kuřecí maso a kukuřici, která je bohatá na vitamíny B, C a hořčík. Kromě je pro pejska dobrým zdrojem vlákniny, důležité pro správnou funkci zažívání.

Enjoy Training pamlsky

Natureca

Pamlsky v balíčku: Bonbóny mini z ovčího tuku s mořskou řasou/česnekem (nejmenší pejsci)

Natureca logo

Firma Natureca původně pochází z Nizozemí a specializuje se na chutné a zdravé psí pamlsky a doplňky stravy. Pro nejmenší pejsky jsme tentokrát z nabídky Naturecy vybrali mini bonbóny z ovčího tuku. Možná si říkáte, proč právě ovčí tuk? Tahle surovina má pro psí tělo hned několik benefitů. Je hlavním zdrojem energie potřebné pro metabolismus, blahodárně působí na zažívací trakt, je lehce stravitelný a napomáhá vstřebávání vitamínů A, D, E a K. Ovčí tuk je také bohatý na Omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny.

Natureca mini bonbony z ovčího tuku

Perrito Snacks

Pamlsky v balíčku: Perrito Soft Chunkies kachní (malí pejsci)

logo perrito snacks

Česká firma Perrito Snacks se specializuje přímo na pamlsky. Jejich výrobky jsou bez glutamátů, lepku, barviv, konzervantů, GMO a jsou vyrobeny z čerstvých surovin. Tento měsíc dobroty od Perrita v balíčku našli  malí pejsci, a to pamlsky Perrito Soft Chunkies z kachního masa. Jsou to 100% přírodní zdravé pamlsky se spoustou bílkovin a malým obsahem tuku, které se speciálně připravují za pomoci sušení horkým vzduchem. Jejich velikost z nich dělá skvělou odměnu při tréninku.

Perrito Duck Chunkies

Kiwi Walker

Pamlsky v balíčku: Duck Breast (malí pejsci), Salmon (střední pejsci)

kiwi walker logo

Jsme rádi, že jsme v zářijovém Dogsie měli možnost představit mladou značku Kiwi Walker, která nabízí originální a důmyslně zpracované hračky, doplňky a potřeby pro psy, stejně jako zdravé sušené pamlsky z kvalitních surovin. Líbí se nám, že si Kiwi Walker zakládá na nejvyšších standardech při výrobě dobrot bez použití umělých barviv a přísad. Malí pejsci měli možnost vyzkoušet 100% přírodní sušená kachní prsa a střední hafani z nabídky Kiwi Walker vyzkoušeli kostičky lososa sušeného mrazem.

Kiwi Walker losos a kachna

Fitmin

Pamlsky v balíčku: Snax Nuggets zvěřina/vepřové (střední pejsci), FOR LiFE kachní (velcí pejsci)

logo fitmin

Historie značky Fitmin sahá až do devadesátých let, kdy se na Poplužní dvůr v Helvíkovicích u Žamberka v rámci restituce vrátila rodina Štěpánkových, zakladatelů společnosti. Štěpánkovi se zemědělství a chovu věnovali po generace. Po pádu komunistického režimu se vrátili na statek a svůj rodinný podnik začali budovat od nuly. Základem výrobků Fitmin je skutečně čerstvé maso.

Křupavé Fitmin Snax Nuggets, které mlsali střední hafani, jsou hypoalergenní a 100% přírodní pochoutky vyrobené z kvalitní zvěřiny nebo vepřového masa. Neobsahují žádné konzervanty, barviva, lepek a jsou prostě boží. Pamlsky řady Fitmin FOR LiFE, které zase ochutnali velcí pejsci, jsou výborné měkké pásky z kachního masa. Jde o lehce stravitelnou pochoutku, vhodnou i pro hafany s alergií na kuřecí maso.

Fitmin For Life a Snax Nuggets

Crazy Paws

Pamlsky v balíčku: Mediterranean Antiaging funkční pamlsky, La Barrita tyčinky (velcí pejsci)

crazy paws logo

Náš slovenský dodavatel Crazy Paws se kromě výroby pamlsků věnuje i chovu plemen malý bradáč a bavorský barvář, se kterými se účastní výstav. Z toho důvodu zvlášť dbají na to, aby produkty v jejich nabídce pomáhaly udržet pejsky ve skvělé kondici.

Do velkých balíčků jsme tentokrát přidali funkční pamlsky Antiaging s artyčokem, poloměkké dobroty podporující pejskovu vitalitu. Neobsahují žádná umělá barviva a jsou plná kvalitního masa a dalších přírodních surovin. Kromě toho velcí hafani ochutnali La Barrita tyčinky, které jsou bez umělých barviv a lepku. Jsou lehce stravitelné a chutnají prostě skvěle. Výhodou je také individuální balení jednotlivých tyčinek, takže si pamlsek zachová vůni a čerstvost déle.

Mediterranean Antiaging pamlsky a La Barrita tyčinky

Hračky

Po lanových hračkách z minulého měsíce jsme vybrali něco z úplně jiného soudku. Nejmenší chlupáči ve svém Dogsie našli plyšové zvířátko od Trixie a malí, střední a velcí hafani zase dováděli s odolnými gumovými hračkami od KIDDOG. Malí pejsci dostali pískacího krokodýlka, střední hafani dentální kost s mátovou příchutí a velcí psi zase míček s chutí vanilky.

hračky ze zářijového Dogsie

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj balíček Dogsie? Objednejte si jej na našem webu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie
pamlsky a hračky pro psy v balíčku
Oblíbené

Obsah aktuálního balíčku The Best of Dogsie

S posledním balíčkem jsme se rozhodli zavzpomínat na to, co jsme za ty roky s Dogsie prožili. Vzpomínali jsme na naše začátky a připomněli jsme si ty krásné časy, které jsme společně s vámi po celou dobu zažívali. Nechali jsme zavzpomínat také naše předplatitele a jejich pejsky. Do posledního tematického balíčku jsme totiž zabalili to nejlepší, co se podle nás v Dogsie objevilo.

Produkty v Dogsie