zbývá
ještě

1743 Balíčků

827x malý

638x střední

266x velký

12x catsie

limitovaná vánoční edice

Doggovy vysněné Vánoce v prodeji

již od
470
Chci svoje Dogsie

dogsie blog

Svět je krásný se zářijovým Dogsie

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
V září na předplatitele Dogsie čekala vlna pozitivity, která je podle nás tento rok opravdu potřebná. Pejsci se mohli radovat ze spousty skvělých dobrůtek a také ze speciální recyklované hračky. Páníčci si rozbalování užili hlavně díky pozitivním zprávám, které na ně v balíčku čekaly. Co všechno zářijový balíček s tématem Svět je krásný ukrýval? Pojďme se na to podívat společně!
Buďme ve spojení

V září na předplatitele Dogsie čekala vlna pozitivity, která je podle nás tento rok opravdu důležitá. Pejsci se mohli radovat ze spousty skvělých dobrůtek a také ze speciální recyklované hračky. Páníčci si rozbalování užili hlavně díky pozitivním zprávám, které na ně v balíčku čekaly. Co všechno zářijový balíček s tématem Svět je krásný ukrýval? Pojďme se na to podívat společně!
Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Světová prosperita

Věděli jste, že poprvé za posledních 10 tisíc let nežije většina obyvatel pod hranicí chudoby? Na to měl poukázat pamlsek Světová prosperita, Domácí sušené loupané krevetky. Mňamka, na které si každý hafan skvěle pochutná. Sušené krevetky jsou významným zdrojem vysoce stravitelných proteinů, vápníku, fosforu a Omega-2 nenasycených mastných kyselin. Kromě toho jsou zdrojem vitamínů A, D, E a K. Tento pamlsek připravila firma Domácí sušená masíčka, kterou už můžete znát z minulých balíčků.

Solidarita národa

Krize okolo COVID-19 ukázala i něco skvělého. A to představuje pamlsek Solidarita národa. Pamatujete, jak se v počátku této krize celá republika spojila a lidé si vzájemně pomáhali? To bylo úžasné! Stejně jako tyhle fazolky s čedarem. Fazolky jsou nízkokalorickou potravinou a zároveň jsou zdrojem mnoha vitamínů a minerálů. Pro Dogsie je vyrobila pekárna Zolly Dog Bakery, která se věnuje pečení zdravých domácích dobrot pro pejsky a v Dogsie se poprvé objevila v srpnu.

Šťastná země

Víte, že jsme podle OSN 19. nejšťastnější země na světě? A ani Slovensko si vůbec nevede špatně, obsadilo 37. místo. A šťastný je každý hafan, který ochutná tuhle dobrotu. Čtyřlístky z jehněčího masa. Jehněčí maso je velmi dobře stravitelné a doporučuje se proto často při dietách. Pozitivně ovlivňuje hladiny cholesterolu, takže je dobré i pro pejsky se srdečními a cévními problémy. Tento pamlsek vyrobil náš osvědčený partner, česká firma Jopopet, na kterého už jste v Dogsie možná narazili.

Udržitelnost

Dvě stovky globálních gigantů se zavázaly, že do roku 2025 budou všechny jejich obaly recyklovatelné. Pamlsek Udržitelnost měl na tuhle skvělou novinku poukázat. Jablečno-mrkvové sušenky s lněným semínkem vytvořila značka BAPU, která od roku 2014 rozvíjí zdravé pamlsky pro pejsky. Tato značka pamlsky vyrábí ručně a výhradně z českých surovin a stejně jako my si dávají záležet na kvalitě. Jablko a mrkev obsahuje vitaminy a spoustu prospěšných minerálů. Obsahují antioxidanty a jsou přínosnou součástí psí stravy. Jsou také zdrojem vlákniny, takže napomáhají i dobrému trávení.

Férové zemědělství

Férové zemědělství. To byl pamlsek, který poukazoval na to, že Česko patří mezi světové přeborníky ve snižování pesticidů. Banánové kytičky se skořicí mohli ochutnat střední a velcí pejsci. Banán je zdrojem vlákniny, železa, draslíku a je bohatý na vitamín B. Skořice pozitivně působí na zažívání, podporuje krevní oběh a má dezinfekční a antibiotické účinky. Oves jsou výborným zdrojem vlákniny, která napomáhá dobrému trávení. Po téhle dobrotě bude mít hafan v bříšku jako v pokojíčku. I tento pamlsek vyrobila pekárna Zolly Dog Bakery.

Rozchov s.r.o.

Produkty v balíčku: La Barrita tyčinky Liver & Lamb

Největší hafani ochutnali také La Barrita tyčinky, které jsou bez umělých barviv a lepku. Jsou lehce stravitelné a chutnají prostě skvěle. Výhodou je také individuální balení jednotlivých tyčinek, takže si pamlsek zachová vůni a čerstvost déle. V zářijovém balíčku si hafani pochutnali na tyčinkách z jehněčího masa a vepřových jater.

Hračky

Tento měsíc byla hračka speciální. Ptáte se v čem? Kost od projektu Project blu (další produkty najdete na našem webu) byla vyrobena z plastů vylovených z oceánů! Každou vyrobenou hračkou se znovu zužitkují dvě až tři vylovené PET lahve. Hračka ve tvaru kostičky je měkká, díky tvaru se pejskům dobře nosí a řádit s ní mohli všichni naši psí předplatitelé. Velcí hafani se zabavili s větší verzi hračky, ostatní hafani řádili s menší velikostí.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? V říjnu se společně vydáme na další dobrodružství a bude to bomba! Tentokrát totiž na naše předplatitele čeká téma Ovocná exploze. Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Ovocná exploze v říjnovém Dogsie

Říjnové Dogsie ukrývalo spoustu věcí. Masové dobroty z kvalitních surovin s přídavkem ovoce a vitaminů, hračky a hromadu psí radosti. Celý balíček díky ovoci hrál všemi barvami. Pojďme se nyní podívat na celý říjnový obsah společně.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Svět je krásný se zářijovým Dogsie

V září na předplatitele Dogsie čekala vlna pozitivity, která je podle nás tento rok opravdu potřebná. Pejsci se mohli radovat ze spousty skvělých dobrůtek a také ze speciální recyklované hračky. Páníčci si rozbalování užili hlavně díky pozitivním zprávám, které na ně v balíčku čekaly. Co všechno zářijový balíček s tématem Svět je krásný ukrýval? Pojďme se na to podívat společně!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Na cestách se srpnovým Dogsie

V srpnu jsme se společně s našimi předplatiteli vydali na dlouhou túru. Sbalili jsme si to nejdůležitější, prozkoumali jsme spoustu krásných míst v Česku i na Slovensku a hafani ochutnali dobroty ze všech koutů našich zemí. V balíčku čekala samozřejmě i hračka, která tento měsíc pomáhala nejen pejskům, ale také lidem. Pojďme se podívat na kompletní obsah srpnového balíčku!

Produkty v Dogsie