dogsie blog

Pejsci z množírny ve Vlasaticích

avatar

Jasmína Fojtíková

Pomoc psům v nouzi

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Do našeho spřáteleného spolku Pes nejvěrnější přítel z.s. se dostalo 25 pejsků z domácího množení. Peníze na pomoc psům v nouzi ze zeleninového balíčku tentokrát putují právě k nim. Více o nich se dozvíte níže.
Pes z množírny
Buďme ve spojení

Spolek Pes nejvěrnější přítel z.s. začátkem listopadu převzal z neuvěřitelného celkového počtu 58 psů, kteří byli do té doby součástí domácího množení, do péče 25 z nich. Všichni jsou již po veterinární prohlídce, některé ještě další prohlídky čekají, ale každý z nich si pomalu zvyká na nový život.

Někteří z nich byli podvyživení, měli škrkavky a další parazity, jiní mají nezdravé zoubky nebo ošklivou srst. Mezi pejsky jsou také dvě kojící feny a dohromady 9 štěňátek. Naštěstí nikdo z nich netrpí vážnějším onemocněním. Všichni museli být opakovaně odčerveni.

Pejsci nejsou socializovaní, jsou bázliví, nezvyklí na obojek a vodítko a nezvládají základní hygienu. Zatím toho mají ještě hodně před sebou, ale snad již brzy budou moci hledat nové domovy.

Spolku Pes nejvěrnější přítel z.s. za měsíce říjen a listopad přispíváme částkou 3 700 Kč, aby měli tito pejsci start do nového života co nejhladší. Celkem jsme na pomoc pejskům v nouzi společně přispěli už 508 100 Kč. Děkujeme!

Kupte svému pejskovi balíček Dogsie podpořte s námi další pejsky v nouzi. Z každého prodaného balíčku posíláme minimálně 20 % zisku jako pomoc našim spřáteleným spolkům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Nový trosečník Train

V Lanžhotě byl hlášen toulající se kříženec ovčáka, který byl viděn na různých místech města po dobu dvou dnů, než skončil ve slepé uličce u nádraží. Spolek Dočasky.cz doufal, že pes jen utekl svému majiteli a brzy se vrátí domů, ale bohužel se ukázalo, že tomu tak není. Pes nejevil zájem o kontakt s lidmi a po náročném pokusu o útěk podél trati se nakonec nechal chytit a byl ihned převezen na veterinu. Dostal jméno Train.

Pomoc psům v nouzi
Oblíbené

Kauza Pamír: Fenka Moona a její štěňátka z množírny

Náš spřátelený společk Pes nejvěrnější přítel z. s. se již několik let věnuje záchraně a péči o psy z problematických podmínek. Jedním z posledních případů byla fenka Moona z kauzy Pamír, která se do péče spolku dostala březí a ve velmi špatném zdravotním stavu.

Pomoc psům v nouzi
Oblíbené

Ovčanda Týna a její příběh

Fenka německého ovčáka Týnka je bohužel jednou z těch, kdo neměli štěstí na majitele. Pořídil si ji seniorský pár v domnění, že má na velkého pejska dostatek sil. Opak byl ale pravdou a proto se Týna nakonec také dostala do péče našeho spřáteleného spolku Dočasky.cz.

Pomoc psům v nouzi