dogsie blog

Pirátská výprava s červnovým Dogsie

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
V červnu do Dogsie připlula obrovská loď a všechny naše předplatitele a psí zákazníky vytáhla na divoké dobrodružství plné bohatství, zážitků a hlavně pirátů! Na pejsky čekala truhla plná překvapení, novinek a zábavy. Pojďme společně hodit voko na to, co všechno pejsci v Dogsie našli tentokrát.
Buďme ve spojení

V červnu do Dogsie připlula obrovská loď a všechny naše předplatitele a psí zákazníky vytáhla na divoké dobrodružství plné bohatství, zážitků a hlavně pirátů! Na pejsky čekala truhla plná překvapení, novinek a zábavy. Pojďme společně hodit voko na to, co všechno pejsci v Dogsie našli tentokrát.

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Bambitkové náboje

Každý pirát prý musí mít dostatečné zásoby nábojů do bambitky, aby byl připraven na lov i do boje. To ale neplatí pro psí piráty. Psí piráti totiž ocení úplně jiné zásoby. Jedlé zásoby. Proto na každého čtyřnohého člena posádky v truhle čekaly náboje od firmy Jopopet. Jehněčí kuličky s vitamínem C, který je v kuličkách obsažen, je ideální na boj proti kurdějím na dlouhých plavbách! Střední a velcí pejsci se navíc mohli těšit na zvětšené balení této dobrůtky, aby měli dostatek.

Pirátův poklad

Poklady k pirátskému stylu života neodmyslitelně patří. Za čím jiným by se jinak takový pirát uháněl? Náš Doggo během svých výprav našel pokladů spousty, a tak část „výdělku“ rozdělil i mezi všechny psí členy posádky, kteří se plavby také účastnili. Tahle vzácná truhla v sobě ukrývá hromadu selečích zlaťáků a vepřových perel. Tuhle dobrůtku pro pejsky připravila firma Domácí sušená masíčka.

Šavle

Šavle. Ty jsou také důležitou součástí výbavy. Piráti používají šavle hlavně machrování a loupení. V noci, po grogu nebo dvou, zase někteří šavle hází. Ale o tom zase jindy. Důležité je vědět, že šavle (ty nejlepší šavle = jedlé šavle) na pejsky čekaly i v balíčku, aby byla psirátská výbava komplet. Na menší hafany čekaly sušené kuřecí krky a na ty větší sušená hovězí aorta. Mňam! I tuhle dobrotu máme v Dogsie od firmy Domácí sušená masíčka.

Zkřížené hnáty

Všichni pejsci se určitě shodnou, že piráti nemůžou dělat žádnou neplechu. Naopak. Vždyť někdo, kdo si dá na vlajku kosti, nemůže být neřád. To musí znamenat jedině „máme spoustu dobrot pro psy!“ Třeba takové sušené lososové tyčinky, které se ukrývaly v balíčku pro velké pejsky. I tuhle úžasnou sváču do Dogsie připravila firma Domácí sušená masíčka a podle ohlasů si je pejsci zamilovali na první olíznutí.

Bozita - bezobilné kousky v želé

Kromě všech Dogsie pamlsků na pejsky čekaly také dvě tajemné krabičky od švédské firmy Bozita. Ty v sobě ukrývaly mokré krmivo, které je jako dělané pro dlouhé plavby. Je totiž chutné, plné kvalitních surovin, které dodají sílu, a také se díky svému balení skvěle skladuje. Bozita v balíčku na pejsky čekala hned ve dvou variantách. Každý chlupáč tak mohl ochutnat krůtí a losí masíčko v želé. A podle recenzí (psích i lidských) se jedná o jednoho z favoritů pirátského Dogsie. Krmivo Bozita teď navíc najdete i na našem e-shopu!

Hračky

I tentokrát se pejsci samozřejmě mohli těšit na zábavu v podobě Dogsie hraček! Úplně největší úspěch sklidil Životabudič. Tedy láhev whiskey (samozřejmě jen plyšová - pejsci alkohol nesmí), která se ukrývala ve všech balíčcích pro malé pejsky. Na střední rošťáky v balíčku čekal opeřený kámoš, papoušek Fido s provázky. Velcí pejsci z Dogsie jako zkušení piráti vylovili odolnou lodní kotvu z gumy.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? Od začátku srpna je v prodeji nový balíček! Po dlouhém cestování dobou ledovou, Mexikem a oceánem zakotvujeme zase zpátky v našich zemích a těšit se můžete na téma Jdeme na jedno!

Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu jako předplatné nebo klidně jen jednorázově a nezapomeňte si k němu přihodit klidně i něco od pirátů! :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie
pamlsky a hračky pro psy v balíčku
Oblíbené

Obsah aktuálního balíčku The Best of Dogsie

S posledním balíčkem jsme se rozhodli zavzpomínat na to, co jsme za ty roky s Dogsie prožili. Vzpomínali jsme na naše začátky a připomněli jsme si ty krásné časy, které jsme společně s vámi po celou dobu zažívali. Nechali jsme zavzpomínat také naše předplatitele a jejich pejsky. Do posledního tematického balíčku jsme totiž zabalili to nejlepší, co se podle nás v Dogsie objevilo.

Produkty v Dogsie