zbývá
pouze

981 Balíčků

362x malý

427x střední

192x velký

SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ EDICE DOGSIE: DOGGO SÁM DOMA
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Prodej vánočních balíčků zahájen. Odesíláme 5. 12.

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Pomoc kočičkám ze spolku Pozor kočka!

avatar

Tereza Roučková

Pomoc psům v nouzi

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Stejně jako Dogsie, i Catsie pomáhá zvířatům v nouzi. 20 % tržeb z každého prodaného balíčku posíláme kočičkám, které potřebují pomoc - péči, léky a jídlo. Tento rok vybranou částku zasíláme spolku Pozor Kočka! z. s. Přečtěte si o spolku a jejich kočičkách více.
Buďme ve spojení

I díky Catsie společně pomáháme zvířatům v nouzi! 20 % tržeb z každého prodaného balíčku posíláme kočičkám, které potřebují lidskou pomoc - péči, léky, jídlo i domov. Tento rok vybranou částku zasíláme spolku Pozor Kočka! z. s. Přečtěte si o spolku a jejich kočičkách více.

Spolek Pozor kočka! z.s. vznikl v létě 2013. Každá z jeho členek ale v oblasti péče o bezprizorní kočky působí delší dobu, některé z nás i desítky let. Hlavním cílem spolku Pozor kočka! je, stejně jako u většiny organizací orientovaných na toto téma, ochrana zvířat a péče o opuštěná, poraněná, nemocná a týraná zvířata, zejména kočky. K vedlejším aktivitám pak patří pořádání umísťovacích výstav a dalších akcí na podporu opuštěných zvířat.

Pozor kočka! je nezisková organizace a každý její člen v ní pracuje dobrovolně, ve svém volném čase a bez nároku na jakýkoli honorář a s velkou láskou ke zvířatům.

Pozor kočka! z.s. funguje na principu tzv. “domácích depozit“. Znamená to, že kočky žijí v domácnostech našich členů či dobrovolníků, jako by byly naše vlastní. Kočičky jsou tak zvyklé na různé typy domácností – některé mají psa, papouška nebo potkana, jiné kupu dětí, někde je domácnost klidná, někde se takzvaně dveře netrhnou a někde je kočička jedináček. O naše depozita či dočasky se vždy stará jedna ze členek spolku.

V péči míváme okolo 80 -90 koček. Mnohdy přijímáme kočky na pokraji sil, vyhublé, špinavé, nemocné a hladové. Mnohdy bojujeme o jejich křehké kočičí životy, jak lvi. A občas ten boj prohrajeme. Když se nám, ale takovou kočku podaří vrátit do života, udělat z ní kočku šťastnou a najít jí nový skvělý domov, je to pro nás velká satisfakce a radost. A proto tohle děláme, pro ty šťastné konce.

Spolku Pozor Kočka! přispíváme částkou 1 500 Kč na pomoc s péčí o kočičky a navíc posíláme zásobu pamlsků a hraček. Celkem jsme na pomoc pejskům a kočičkám v nouzi přispěli už 403 900 Kč. Děkujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Pes z množírny
Oblíbené

Pejsci z množírny ve Vlasaticích

Do našeho spřáteleného spolku Pes nejvěrnější přítel z.s. se dostalo 25 pejsků z domácího množení. Peníze na pomoc psům v nouzi ze zeleninového balíčku tentokrát putují právě k nim. Více o nich se dozvíte níže.

Pomoc psům v nouzi
Oblíbené

Kauza Sobůlky - přemnožení pejsci na smetišti

Peníze na pomoc psům v nouzi za srpen a září putují na pomoc psí smečce, která žije v takových podmínkách, jaké bychom žádnému pejskovi nepřáli.

Pomoc psům v nouzi
Oblíbené

Nalezený Robin a jeho nutná amputace nožičky

Chlupáč, který dostal jméno Robin, se do péče našeho spřáteleného spolku Pes nejvěrnější přítel z.s. dostal jako nalezenec. Byl nalezený v obci Mosty u Jablůnkova na hlavní silnici poté, co byl zřejmě sražen autem. Přečtěte si celý Robinův příběh níže.

Pomoc psům v nouzi