zbývá
pouze

1206 Balíčků

460x malý

498x střední

248x velký

SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ EDICE DOGSIE: DOGGO SÁM DOMA
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Prodej vánočních balíčků zahájen. Odesíláme 5. 12.

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Prosincový balíček Dogsie s tím nejlepším z nejlepšího

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady! Už víte, jaké dobroty Ježíšek přinesl vašemu pejskovi?
prosincový balíček Dogsie
Buďme ve spojení
Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady! Už víte, jaké dobroty Ježíšek přinesl vašemu pejskovi? Pojďme se podívat na všechny produkty, které jsme nachystali do prosincového Dogsie. Tentokrát jsme vybírali jen to opravdu nejlepší, co jsme letos na trhu s pamlsky našli.

Pamlsky

Rebel Dog

Pamlsky v balíčku: RAW Losos - špenát, Applaws Tuna Steak

rebel dog

Rebel Dog máme opravdu rádi, protože mají zajímavé produkty a potrpí si na kvalitě. Určitě se podívejte na jejich webové stránky.

RAW Losos - špenát je prostě vynikající. Tyto pamlsky sušené mrazem se nám neuvěřitelně osvědčily, mají úspěch naprosto všude. Díky náročnému technologickému procesu výroby, tzv. lyofilizaci, mají 100 % výživových hodnot a dlouho vydrží. Zkrátka nemají chybu!

Applaws Tuna Steak je jedinečná pochoutka pro mazlíčky. Je to zcela přírodní tuňákový steak z jednoho kusu tuňákového filetu vcelku s červeným a bílým masem, bez jakýchkoliv konzervantů, barviv a dochucovadel.

Rebel Dog a Applaws pamlsky pro psy

Pučálka s.r.o.

Pamlsky v balíčku: Marp Treats Funkční pamlsky s ostropestřcem, Marp Treats Buffalo Jerky

pučálka logo

Společnost Pučálka s.r.o. si zakládá na holistické výživě a kvalitních přírodních surovinách, a proto její výrobky nemohou chybět ani v boxech Dogsie. Firma původně holistická krmiva pouze dovážela, než se v roce 2012 rozhodla rozšířit sortiment o výrobu vlastních pod značkou Marp. Pučálka má tedy složení krmiv plně pod kontrolou, což je zárukou, že vaši pejsci dostanou to nejlepší.

Funkční pamlsky s ostropestřcem jsou 100% přírodní masové pamlsky s kolagenem na podporu kloubů. Obsahují také ostropestřec, známý pro své detoxikační účinky, a huminové látky známé jako posilovač imunity. Buffalo Jerky zase u pejsků snižuje zápach a tvorbu zubního kamene. Navíc je vyrobeno v potravinářské kvalitě.  Obě pochoutky v balíčku jsou hypoalergenní, bez chemických konzervantů či dochucovadel.

Pučálka Marp pamlsky pro psy

Weber Mlýn

Pamlsky v balíčku: Orijen Dog Treats, Acana Dog Treats (různé příchutě)

logo weber mlyn

Weber Mlýn je výhradním dovozcem biologicky vhodných krmiv pro psy a kočky Acana a Orijen. Jejich krmiva i pamlsky dosahují výjimečné kvality a jsou vyráběny z čerstvého masa. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky.

Orijen Dog Treats je jedním z nejkvalitnějších a nejdražších pamlsků, které jsme v balíčku měli. Pamlsky se vyznačují 100% obsahem masa. Jsou lehce mrazem sušeny tak, aby se v nich uzamkly všechny jejich přirozené chutě a tak zůstaly čisté a přírodní a vaši psi si je zamilovali. Pamlsky Acana Dog Treats jsou plné skvělé chuti a odměňují vašeho psa s ohledem na jeho přirozené potřeby. Obsahují jeden zdroj živočišného proteinu a jsou tedy vhodné i pro alergické psy.

Acana / Orijen pamlsky

Hračka

A protože Vánoce si žádají něco extra speciálního, připravili jsme pro vaše hafany první originální Dogsie hračku. Má podobu našeho roztomilého loga, je kvalitně zpracovaná a úžasně heboučká. Jsme moc zvědaví na reakce vašich pejsků, tak nám určitě dejte vědět, jestli hračka měla úspěch :)

originální Dogsie hračka pro psy

Doufáme, že prosincové Dogsie udělalo vašemu čtyřnohému kamarádovi pod stromečkem tu pravou #psiradost! Budeme rádi, když se o ní s námi pod tímto hashtagem podělíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Oblíbené

Říjnové Dogsie plné zeleniny

Říjnové Dogsie jsme věnovali životu na farmě a zdravé zelenince. Pojďme se podívat, co za pamlsky a hračky obsahoval balíček pro psy s názvem Zelenině zdar!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Jdeme na jedno se srpnovým Dogsie

V srpnu jsme s pejsky vyrazili na jedno. Podívejte se, jaké pamlsky a hračky obsahoval srpnový balíček pro psy.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Pirátská výprava s červnovým Dogsie

V červnu do Dogsie připlula obrovská loď a všechny naše předplatitele a psí zákazníky vytáhla na divoké dobrodružství plné bohatství, zážitků a hlavně pirátů! Na pejsky čekala truhla plná překvapení, novinek a zábavy. Pojďme společně hodit voko na to, co všechno pejsci v Dogsie našli tentokrát.

Produkty v Dogsie