zbývá
pouze

982 Balíčků

362x malý

428x střední

192x velký

SPECIÁLNÍ VÁNOČNÍ EDICE DOGSIE: DOGGO SÁM DOMA
Při nákupu nad 1 200 Kč doprava zdarma

Prodej vánočních balíčků zahájen. Odesíláme 5. 12.

již od
520
Chci svůj balík

dogsie blog

Říjnové Dogsie plné zeleniny

avatar

Jasmína Fojtíková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Říjnové Dogsie jsme věnovali životu na farmě a zdravé zelenince. Pojďme se podívat, co za pamlsky a hračky obsahoval balíček pro psy s názvem Zelenině zdar!
Buďme ve spojení

V říjnu jsme s našimi předplatiteli a jejich pejsky navštívili dědečkovu farmu. Konkrétně jsme se zastavili na jeho zahrádce, kde pěstuje spoustu dobré a zdravé zeleniny. Samozřejmě ale víme, že jenom zelenina v balíčku být nemůže. Takže jsme všechny dobroty nechali tradičně vyrobit s lahodným masovým základem. Poté jsme je špetkou zeleniny jen doladili k úplné dokonalosti. Níže se můžete podívat, jaké hračky a pamlsky pro psy obsahoval balíček tentokrát.

Přehled všech produktů podle velikostí:

pamlsky a hračky pro psy podle velikosti

Pamlsky

Dědečkovy karotky

Znáte tu pohádku o veliké řepě? Když Doggo chodí po dědečkově farmě, občas zkouší, jestli nějakou takovou řepu nenajde. Čmuchá, dokud nenajde slibný trs zeleně a pak za něj začne tahat. V tu chvíli se objeví křičící dědeček. To je samozřejmě super, protože každá ruka se hodí. Občas mu ale přijde, že to děda asi moc nechápe a tahá Dogga od řepy pryč. Dokonce pak Dogga vždycky pošle pryč - asi aby nabral síly v pelíšku. K večeři pak mají úplně vždycky dědečkovy karotky. Dědeček je asi má opravdu hodně rád! Pro pejsky jsme připravili tuto skvělou pochoutku ve dvou velikostech.

Pamlsek pro psy Dědečkovy karotky

Cuketky od sousedů

Jéje, cukety. Během léta o nich ze všech stran slyší snad úplně každý. Zahrádkáři si je totiž zasadí a pak se nestačí divit, kolik jich vlastně vypěstovali. Následně nešťastný (ale hrdý) farmář neví, co s nimi. K čemu jsou totiž jednomu člověku stovky obřích cuket? A tak je samozřejmě nabídne sousedům. Jenže těm už je nabídli jiní sousedé. A vlastně mají i svou úrodu. Cuketky jsme proto zabalili také do všech balíčků, aby si tuto bohatou úrodu pořádně užili i oni.

Pamlsek pro psy Cuketky od sousedů

Vodní zeleninka

Se zeleninou se na farmě obvykle setkáváme jen v hlíně na zahrádce nebo na talíři. Doggo je ale přesvědčený, že zelenina musí růst i pod hladinou dědečkova jezírka. Jednou tam totiž spadl, když chytal tenisák. Když vylezl, byl celý ověšený divnou zelenou a slizkou trávou. Dědeček se mohl smíchy potrhat a na Dogga křičel, ať tam taky něco nechá rybám. Takže je to jasné - vodní zelenina existuje a lidé a ryby se to snaží utajit. My v Dogsie žádná tajemství nemáme. Vodní zeleninka byla tedy schovaná přímo v balíčku.

Pamlsek pro psy Vodní zeleninka

Mrkvánky

Dědeček si na farmě dává hodně záležet na své úrodě. Celé dny chodí po obrovské farmě a dumá, který záhonek by ještě uvítal aspoň kapku vody. Ze všeho nejraději má ale stejně záhonek s karotkami (jak už Doggo samozřejmě poznal při večeřích po jeho tahání řepy). Dědeček totiž dobře ví, že jsou mrkvičky plné vitamínů, antioxidantů i vlákniny, pomáhají zdravým očím a jsou skvělé i pro mlsné a zvědavé chlupáče. Prostě zdravá dobrota. Do téhle dobroty jsme navíc ještě přidali chia semínka. Nejlepší svačinka na světě.

Pamlsek pro psy Mrkvánky

Masové kapsičky Propesko Mistr

Na farmě ale samozřejmě není jen zelenina. Kromě ní farmáři pěstují také spoustu druhů ovoce a chovají také mnoho zvířat. Včetně Doggova dědečka, který si potrpí na kvalitní a dobré maso. To by nemělo chybět ale ani v jídelníčku našich čtyřnohých kamarádů. I proto jsme i do říjnového balíčku ještě jednu extra masovou dobrotu zabalili.

Novou řadu kapsiček Propesko Mistr mohli chlupáči vyzkoušet už v pivním balíčku, kde podle reakcí pejsků slavila úspěch. Kapsičky byly schované i ve farmářském balíčku, aby mohli pejsci otestovat všechny příchutě této novinky! Tentokrát na ně čekaly dvě kapsičky s krůtím v omáčce a dvě s kuřecím v omáčce.

Krmivo pro psy kapsičky Propesko Mistr

Hračky

Jako je v každém balíčku zvykem, i v tom říjnovém na pejsky čekaly kromě pamlsků také hračky. Říjnový balíček byl samá mrkvička, ať už plyšová, lanová nebo gumová. Malí pejsci si mohli zadovádět s roztomilou plyšovou Baby karotkou. Na malé a velké pejsky čekalo také překvapení v podobě lanové hračky ve tvaru mrkve, která už jednou v Dogsie dělala pejskům radost a kdysi slavila díky své odolnosti velký úspěch. Absolutním vítězem se tento měsíc stala gumová mrkev, která potěšila střední i větší pejsky.

Odolné hračky pro psy mrkvičky

Chcete také svůj tematický balíček pro psy? Od 15.11 můžete svému pejskovi objednat speciální prosincový balíček s vánočním příběhem, který bude opět plný zábavy a překvapení. Objednat můžete jako předplatné i jednorázově. A nezapomeňte si k němu přihodit i něco zeleninového!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Související články

Oblíbené

Říjnové Dogsie plné zeleniny

Říjnové Dogsie jsme věnovali životu na farmě a zdravé zelenince. Pojďme se podívat, co za pamlsky a hračky obsahoval balíček pro psy s názvem Zelenině zdar!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Jdeme na jedno se srpnovým Dogsie

V srpnu jsme s pejsky vyrazili na jedno. Podívejte se, jaké pamlsky a hračky obsahoval srpnový balíček pro psy.

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Pirátská výprava s červnovým Dogsie

V červnu do Dogsie připlula obrovská loď a všechny naše předplatitele a psí zákazníky vytáhla na divoké dobrodružství plné bohatství, zážitků a hlavně pirátů! Na pejsky čekala truhla plná překvapení, novinek a zábavy. Pojďme společně hodit voko na to, co všechno pejsci v Dogsie našli tentokrát.

Produkty v Dogsie