dogsie blog

Říjnové Dogsie plné zeleniny

avatar

Jasmína Fojtíková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Říjnové Dogsie jsme věnovali životu na farmě a zdravé zelenince. Pojďme se podívat, co za pamlsky a hračky obsahoval balíček pro psy s názvem Zelenině zdar!
Buďme ve spojení

V říjnu jsme s našimi předplatiteli a jejich pejsky navštívili dědečkovu farmu. Konkrétně jsme se zastavili na jeho zahrádce, kde pěstuje spoustu dobré a zdravé zeleniny. Samozřejmě ale víme, že jenom zelenina v balíčku být nemůže. Takže jsme všechny dobroty nechali tradičně vyrobit s lahodným masovým základem. Poté jsme je špetkou zeleniny jen doladili k úplné dokonalosti. Níže se můžete podívat, jaké hračky a pamlsky pro psy obsahoval balíček tentokrát.

Přehled všech produktů podle velikostí:

pamlsky a hračky pro psy podle velikosti

Pamlsky

Dědečkovy karotky

Znáte tu pohádku o veliké řepě? Když Doggo chodí po dědečkově farmě, občas zkouší, jestli nějakou takovou řepu nenajde. Čmuchá, dokud nenajde slibný trs zeleně a pak za něj začne tahat. V tu chvíli se objeví křičící dědeček. To je samozřejmě super, protože každá ruka se hodí. Občas mu ale přijde, že to děda asi moc nechápe a tahá Dogga od řepy pryč. Dokonce pak Dogga vždycky pošle pryč - asi aby nabral síly v pelíšku. K večeři pak mají úplně vždycky dědečkovy karotky. Dědeček je asi má opravdu hodně rád! Pro pejsky jsme připravili tuto skvělou pochoutku ve dvou velikostech.

Pamlsek pro psy Dědečkovy karotky

Cuketky od sousedů

Jéje, cukety. Během léta o nich ze všech stran slyší snad úplně každý. Zahrádkáři si je totiž zasadí a pak se nestačí divit, kolik jich vlastně vypěstovali. Následně nešťastný (ale hrdý) farmář neví, co s nimi. K čemu jsou totiž jednomu člověku stovky obřích cuket? A tak je samozřejmě nabídne sousedům. Jenže těm už je nabídli jiní sousedé. A vlastně mají i svou úrodu. Cuketky jsme proto zabalili také do všech balíčků, aby si tuto bohatou úrodu pořádně užili i oni.

Pamlsek pro psy Cuketky od sousedů

Vodní zeleninka

Se zeleninou se na farmě obvykle setkáváme jen v hlíně na zahrádce nebo na talíři. Doggo je ale přesvědčený, že zelenina musí růst i pod hladinou dědečkova jezírka. Jednou tam totiž spadl, když chytal tenisák. Když vylezl, byl celý ověšený divnou zelenou a slizkou trávou. Dědeček se mohl smíchy potrhat a na Dogga křičel, ať tam taky něco nechá rybám. Takže je to jasné - vodní zelenina existuje a lidé a ryby se to snaží utajit. My v Dogsie žádná tajemství nemáme. Vodní zeleninka byla tedy schovaná přímo v balíčku.

Pamlsek pro psy Vodní zeleninka

Mrkvánky

Dědeček si na farmě dává hodně záležet na své úrodě. Celé dny chodí po obrovské farmě a dumá, který záhonek by ještě uvítal aspoň kapku vody. Ze všeho nejraději má ale stejně záhonek s karotkami (jak už Doggo samozřejmě poznal při večeřích po jeho tahání řepy). Dědeček totiž dobře ví, že jsou mrkvičky plné vitamínů, antioxidantů i vlákniny, pomáhají zdravým očím a jsou skvělé i pro mlsné a zvědavé chlupáče. Prostě zdravá dobrota. Do téhle dobroty jsme navíc ještě přidali chia semínka. Nejlepší svačinka na světě.

Pamlsek pro psy Mrkvánky

Masové kapsičky Propesko Mistr

Na farmě ale samozřejmě není jen zelenina. Kromě ní farmáři pěstují také spoustu druhů ovoce a chovají také mnoho zvířat. Včetně Doggova dědečka, který si potrpí na kvalitní a dobré maso. To by nemělo chybět ale ani v jídelníčku našich čtyřnohých kamarádů. I proto jsme i do říjnového balíčku ještě jednu extra masovou dobrotu zabalili.

Novou řadu kapsiček Propesko Mistr mohli chlupáči vyzkoušet už v pivním balíčku, kde podle reakcí pejsků slavila úspěch. Kapsičky byly schované i ve farmářském balíčku, aby mohli pejsci otestovat všechny příchutě této novinky! Tentokrát na ně čekaly dvě kapsičky s krůtím v omáčce a dvě s kuřecím v omáčce.

Krmivo pro psy kapsičky Propesko Mistr

Hračky

Jako je v každém balíčku zvykem, i v tom říjnovém na pejsky čekaly kromě pamlsků také hračky. Říjnový balíček byl samá mrkvička, ať už plyšová, lanová nebo gumová. Malí pejsci si mohli zadovádět s roztomilou plyšovou Baby karotkou. Na malé a velké pejsky čekalo také překvapení v podobě lanové hračky ve tvaru mrkve, která už jednou v Dogsie dělala pejskům radost a kdysi slavila díky své odolnosti velký úspěch. Absolutním vítězem se tento měsíc stala gumová mrkev, která potěšila střední i větší pejsky.

Odolné hračky pro psy mrkvičky

Chcete také svůj tematický balíček pro psy? Od 15.11 můžete svému pejskovi objednat speciální prosincový balíček s vánočním příběhem, který bude opět plný zábavy a překvapení. Objednat můžete jako předplatné i jednorázově. A nezapomeňte si k němu přihodit i něco zeleninového!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie