dogsie blog

Říjnové Dogsie v československém stylu

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Tak významné výročí jako je 100 let od založení Československa jsme prostě nemohli opominout ani my v Dogsie. Do balíčků jsme proto tentokrát vybrali jenom české a slovenské dobroty. Pojďme se na ně podívat!
Buďme ve spojení
Tak významné výročí jako je 100 let od založení Československa jsme prostě nemohli opominout ani my v Dogsie. Do balíčků jsme proto tentokrát vybrali jenom české a slovenské dobroty. Pojďme se na ně podívat!

Pamlsky

PesPotěší

Pamlsky v balíčku: Pivovarské kvasnice (všechny velikosti)

PesPotěší logo

V říjnovém Dogsie jste poprvé mohli najít dobrotu z bezobalového obchodu pro psy PesPotěší. Pivovarské kvasnice jsou vysoce stravitelný, přirozený zdroj bílkovin, vitamínů a minerálů pro všechny pejsky. Jedná se o vedlejší produkt při výrobě piva a kvasnice stačí přidat do běžného žrádla (dávkování najdete zde). Skleničku si navíc můžete znovu naplnit v bezobalovém obchodě nebo jinak využít. Myšlence Zero Waste moc fandíme!

pivovarské kvasnice PesPotěší

Fitmin

Pamlsky v balíčku: Fitmin Snax Nuggets různé příchutě (střední pejsci), Fitmin Snax Bones různé příchutě (velcí pejsci)

logo fitmin

Historie značky Fitmin sahá až do devadesátých let, kdy se na Poplužní dvůr v Helvíkovicích u Žamberka v rámci restituce vrátila rodina Štěpánků, zakladatelů společnosti. Štěpánkovi se zemědělství a chovu věnovali po generace. Po pádu komunistického režimu se vrátili na statek a svůj rodinný podnik začali budovat od nuly. Základem výrobků Fitmin je skutečně čerstvé maso. Fitmin Snax Bones a Fitmin Snax Nuggets jsou hypoalergenní 100% přírodní pochoutky vyrobené z kvalitního masa. Neobsahují konzervanty, barviva, lepek a jsou prostě boží.

Fitmin Purity Snax

Perrito Snacks

Pamlsky v balíčku: Perrito Duck Chunkies (nejmenší pejsci), Perrito Duck Chunks (malí pejsci), Perrito Duck Breast Chips (střední a velcí pejsci)

logo perrito snacks

Společnost Perrito Snacks se specializuje přímo na pamlsky. Jejich výrobky jsou bez glutamátů, lepku, barviv, konzervantů, GMO a jsou vyrobeny z čerstvých surovin. V říjnovém Dogsie najdete dobroty z kvalitního kachního masa - Perrito Duck Chunkies, Perrito Duck Chunks a Perrito Duck Breast Chips. Jsou to 100% přírodní zdravé pamlsky se spoustou bílkovin, které se připravují za pomoci sušení horkým vzduchem.

Perrito chunks pamlsek

Calibra

Pamlsky v balíčku: Calibra Joy Chicken & Fish Sandwich (velcí pejsci)calibra logo

Calibra je jedničkou v oblasti kvalitních dieteticky vyvážených krmiv z přírodních surovin, která jsou vhodná i pro psy trpící alergiemi či problémy se zažíváním. Mimo krmiv mají i řadu masových a dentálních pamlsků. Calibra Joy Chicken & Fish Sandwich je výborná lehce stravitelná pochoutka. Připravuje se jen z prvotřídního kuřecího a rybího masa, které obsahuje nenasycené mastné kyseliny pro zdravou kůži, srst a podporu imunitního systému.

Calibra Joy

Pučálka s.r.o.

Pamlsky v balíčku: Marp Snack (nejmenší a malí pejsci), Marp hovězí játra (střední pejsci), Marp hovězí sušenky (velcí pejsci)

pučálka logo

Společnost Pučálka s.r.o. si zakládá na holistické výživě a kvalitních přírodních surovinách, a proto její výrobky nemohou chybět ani v Dogsie. Firma původně holistická krmiva pouze dovážela, než se v roce 2012 rozhodla rozšířit sortiment o výrobu vlastních pod značkou Marp. Pučálka má tedy složení krmiv plně pod kontrolou, což je zárukou, že váš pejsek dostane to nejlepší. Modré pamlsky Marp Snack jsou ručně vyráběné dobroty bez chemie, které podporují pejskovo trávení. Hovězí játra jsou 100% přírodní sušená dobrota, která přispívá ke zdraví pejskova chrupu a snižuje tvorbu zubního kamene. Hovězí sušenky jsou hypoalergenní a vyráběné z kvalitního masa.

Marp pamlsky

Velkoobchod SALAČ

Pamlsky v balíčku: Jehněčí mlsky s treskou (nejmenší a malí pejsci), Kachní a kuřecí prsa (střední a velcí pejsci)

Krmiva SALAČ

Náš ověřený dodavatel Velkoobchod SALAČ je v ČR už dobře zavedenou značkou a dováží superprémiová krmiva jako je např. EARTHBORN HOLISTIC®. Jejich nabídka pamlsků bez obilovin s vysokým obsahem masa je opravdu široká, a proto máme vždy z čeho vybírat. Do říjnového Dogsie jsme vybrali jehněčí mlsky s treskou a sušená kachní/kuřecí prsa.

Salač pamlsky sušené maso

Hračky

Tento měsíc vaši pejsci opět dováděli s hračkami od Trixie. Nejmenší pejsci v balíčku našli zvířátko s míčkem, malým pejskům jsme vybrali šustícího plyšového pejska, a střední a velcí pejsci se zase zabavili s peškem z pevného textilu.

hračky Trixie

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Chcete také svůj balíček Dogsie? Objednejte si jej na našem webu!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související články

Oblíbené

Dubnová výprava do Mexika s Dogsie

Mexická kultura je vnímána jako jedna z těch nejživějších, nejbarevnějších i nejdivočejších. To se samozřejmě projevuje i v mexické kuchyni, kterou se inspirovalo dubnové Dogsie. Co všechno pejsci v mexickém balíčku objevili?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Doba ledová v únorovém Dogsie

Únor bývá mrazivý. A to se projevilo i v Dogsie balíčku, který jsme v únoru představili. Do Dogsie totiž přišla doba ledová a s ní další dobrodružství, nové chutě a zábavné hračky! Co všechno se v ledovém Dogsie balíčku schovávalo?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Doggova úžasná cesta vesmírem v lednu

Rok 2022 je tady a samozřejmě nemohl začít jinak než úžasným dobrodružstvím. To si tentokrát pro pejsky připravil náš čtyřnohý parťák Doggo, který nás všechny provedl vesmírem. Co všechno se ve vesmírném balíčku nacházelo? Mrkněte!

Produkty v Dogsie