dogsie blog

Dogsie v červenci na prázdninách u babičky

avatar

Tereza Roučková

Produkty v Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Spousta z nás v dětství trávilo léto u milovaných babiček. A jinak tomu není ani u pejsků, kteří k babičkám během prázdnin také často jezdí na hlídání. Tam na ně čeká hromada dobrodružství i rozmazlování. Pojďme se tedy už podívat, co všechno na pejsky u babičky čekalo!
Buďme ve spojení

Spousta z nás v dětství trávilo léto u milovaných babiček. A jinak tomu není ani u pejsků, kteří k babičkám během prázdnin také často jezdí na hlídání. Tam na ně čeká hromada dobrodružství i rozmazlování. Pojďme se tedy už podívat, co všechno na pejsky u babičky čekalo!

Přehled všech produktů podle velikostí:

Pamlsky

Výslužka pro Karkulku

Ve známé pohádce Karkulka nese dobroty a víno babičce k svátku. Všichni ale dobře víme, že s mnohem větší výslužku vždycky dostáváme od babiček my. A to ať už babička přijede na návštěvu za námi nebo my trávíme čas u ní. Vždycky se najde hromada dobrot, kterými nás babička rozmazluje. A to měli připomenout jehněčí kulaté bonbonky od firmy Jopopet.

Nášup od babičky

Kdo by babiččiny nášupy neznal? Každý si určitě vybaví to legendární „Kolik si dáš knedlíků? Tady máš 12, tak jez a pak ti ještě přidám!“ Odmlouvání v tomhle případě nemá samozřejmě žádný smysl. A pejsci se navíc řídí pravidlem, že babičky mají vždycky pravdu a ten nášup si velice rádi dopřejí. Takže jsme jim jeden takový nášup v podobě sušených králičích kousků do červencového balíčku připravili společně s firmou Rozchov.

Vlkův sen

Taky někdy přemýšlíte, o čem se asi pejskům zdá? My taky! Pes sice není vlk, ale jejich sny se určitě moc neliší. Na 100 % jsou plné chutného a šťavnatého jídla. Jeden takový sen jsme se proto rozhodli chlupáčům splnit a připravili jsme jim křepelčí klobásky s pomocí firmy Domácí Sušená Masíčka, kterou z Dogsie už dobře znáte. To je sen!

Babiččiny karboše

Samozřejmě jsme v balíčku nemohli zapomenout na babiččina legendární jídla. Třeba na její slavné karboše! Světoznámí kuchaři se můžou třeba stavět na hlavu, ale jídlo od babičky prostě chutná nejlépe. Pejsci si babiččinu kuchyni mohli připomenout hovězími mini karbanátky s lněným semínkem, ovesnými vločkami a konopným olejem od firmy BAPU.

Duchny

Ach, babiččiny duchny! Jak bychom na ně mohli zapomenout? Vždycky byly připravené a zaručovaly ten nejlepší spánek. Opravdové peřiny by se nám do balíčku nevešly, ale zabalili jsme místo nich pejskům sušené plíce od Domácí Sušená Masíčka, které je tvarem připomínají. Navíc na těchto duchnách si pejsci narozdíl od těch pravých mohou pochutnat bez toho, aby z toho byl průšvih!

Pletací jehlice

Kolik krásných kousků v šatníku jsme díky babiččině zálibě v pletení měli! Pravda, občas trochu kousaly, ale krásné byly! Vlastně to možná byla příprava na naše čtyřnohé mazlíčky. Ti jsou také krásní a rádi koušou. Určitě proto každý páníček ocenil, že pejsek chvilku kousal hovězí aorty od BAPU. A ne páníčkovy ruce, ponožky nebo nábytek.

Babiččino tajemství

Co to tam ta babička v tom skleníku ukrývá? Rajčátka, okurky a papriky? Ale kdeže! Babička pěstuje zázračné rostlinky, ze kterých pak po večerech připravuje mastičky pro sebe a všechny svoje kámošky. A trošku přidala i pejskům do sušenek. Konopné hovězí sušenky jsou skvělé a pro Dogsie je připravila firma BAPU.

Hračky

Každá babička má pro svá vnoučátka kromě pamlsků připravenou celou skříň plnou hraček a deskových her. A ani my jsme pejskům samozřejmě nezapomněli hračku přibalit. Nejmenší pejsci si mohli pohrát s roztomilým psím parťákem. V balíčku na ně totiž čekal pudlík z juty. Střední pejsci z balíčku ulovili odolnou kachnu s provazem a velcí hafani řádili s divočákem, který v sobě ukrýval u pejsků tolik oblíbenou PET láhev.

P. S. Obsah balíčků pro pejsky s alergií/speciálními požadavky se mohou lišit od produktů uvedených v tomto článku.

Hvězdy měsíce července

Hvězdy červencového Dogsie tentokrát byly mezi pamlsky i mezi hračkami. Hvězdou mezi pamlsky se tentokrát stal Vlkův sen. O křepelčích klobáskách se pejskům určitě bude ještě dlouho zdát. Mezi hračkami si vedla především odolná kachna s lanem, se kterou si střední pejsci užili spoustu zábavy. Podívejte se na hvězdy i ostatní produkty na našem e-shopu.

Chcete také svůj tematický balíček Dogsie? Letní dobrodružství s Dogsie pokračuje. V srpnu si společně s pejsky užijeme Duhové léto! Objednejte si své Dogsie s novým tématem na našem webu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Související články

Oblíbené

Šťastné a veselé v Dogsie - aneb jaké byly Vánoce 2023?

Každý Dogsie balíček je speciální, jeden je však ještě o něco speciálnější. Jaký? No přeci ten vánoční! Co obsahoval tentokrát?

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Černý uhlík: nový pamlsek pro psy s živým uhlím

Léčíte střevní problémy aktivním uhlím? A věděli jste, že živé uhlí má blahodárné účinky také pro zvířata? Proto jsme ve spolupráci se startupem Živý Uhlík vyvinuli pamlsek s živým uhlím také pro pejsky!

Produkty v Dogsie
Oblíbené

Himalájská tyčka nyní se spirulinou - v čem je tak skvělá?

Naši Himalájskou tyčku jistě už moc dobře znáte. Tento dentální pamlsek zabavuje pejsky již několik let. Teď jsem ji ale ještě vylepšili! Přimíchali jsme do ní spirulinu, modrozelenou sladkovodní řasu, která výrazně podporuje přirozenou imunitu psů. V článku najdete zásadní výhody této superpotraviny spolu s důvody, proč je dobré ji do psího jídelníčku zařadit.

Produkty v Dogsie