dogsie blog

Humans of Dogsie: Eliška

avatar

Tereza Roučková

Humans of Dogsie

Sdílet

Facebook WhatsApp Email
Poznejte jednu z našich prvních zákaznic Elišku a její roztomilou fenku Dolly!
Eliška a fenka Dolly v parku
Buďme ve spojení
Začátky Dogsie bychom nikdy nezvládli bez našich prvních předplatitelů, kteří do nás vložili důvěru a pomohli nám tak projekt rozjet. Jedním z nich byla i Eliška, kterou vám dnes představíme. Eliška s námi sdílí nadšení pro pomoc pejskům v nouzi a společně jsme dokonce podnikli výlet do Voříškova, kam jsme hafanům přivezli zásoby na zimu.

 

Humans of Dogsie Eliška

 

Eliška už přes dva roky pracuje jako sestřička na veterinární klinice v Praze. Když má chvilku volného času, ráda chodí na výlety a do přírody. O Dogsie se dozvěděla skrze spolek Pes nejvěrnější přítel z.s., kterému pravidelně přispíváme na pejsky v nouzi. Dogsie si Eliška poprvé předplatila v listopadu 2016.

 

Humans of Dogsie fenka Dolly

 

A komu že to Eliška dobrůtky a hračky předplácí? Seznamte se s Dolly, sedmiletou kříženkou teriéra, kterou Eliška adoptovala z litoměřického útulku. Dollyina nejoblíbenější aktivita je gaučing, ale taky ráda chodí ven a plave. S Eliškou je často potkáte v Prokopském údolí v Praze. Z Dogsie má Dolly nejradši pamlsky, a to úplně všechny bez výjimky :)

 

Eliška a Dolly v Prokopském údolí

A co mají Eliška s Dolly na Dogsie nejradši?

“Na Dogsie je nejlepší, jak Dolly ví, že je to prostě její krabička plná dobrot. Mám radost, že jí dělá radost, že jí přišel balíček plný pamlsků. Nejradši by je všechny okamžitě ochutnala (smích). Někdy když je v Dogsie nějaký plyšák, tak je to hned první věc, co vytáhne, a běhá s ní po bytě jako blázen. Ale co se mi na Dogsie líbí úplně nejvíc, tak to jsou ti báječní lidé, co za tím vším stojí a rozhodli se do toho všeho jít.”

Děkujeme holkám za fajn rozhovor a za to, že jsou s námi!

Chcete pro svého pejska stejnou psí radost, jakou má každý měsíc Dolly? Stačí pár kliků na www.dogsie.cz a  můžete se začít těšit!

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Související články

Lucie a pejsci Isiska a Áňa
Oblíbené

Humans of Dogsie: Lucie

Začátky Dogsie bychom nikdy nezvládli bez našich prvních předplatitelů, kteří do nás vložili důvěru a pomohli nám tak projekt rozjet. Dalším z nich je Lucie, chovatelka italských chrtíků a vášnivá fotografka.

Humans of Dogsie
usmívající se Tereza se psem na klíně
Oblíbené

Humans of Dogsie: Tereza

Začátky Dogsie bychom nikdy nezvládli bez našich prvních předplatitelů, kteří do nás vložili důvěru a pomohli nám tak projekt rozjet. Tentokrát jsme si popovídali s Terezou, která stejně jako my s nadšením pomáhá hafanům v nouzi.

Humans of Dogsie
Eliška a fenka Dolly v parku
Oblíbené

Humans of Dogsie: Eliška

Poznejte jednu z našich prvních zákaznic Elišku a její roztomilou fenku Dolly!

Humans of Dogsie